Orhan AYDIN

Genel Başkan

Bekir AYDIN

Genel Başkan Vekili

Gökhan YAVUZER

Genel Başkan Vekili

Volkan KAHRAMAN

Genel Başkan Yardımcısı Teşkilatlanma Başkanı

Coşkun ALAY

Genel Başkan Yardımcısı Üye İlişkileri Başkanı

Ali KÜÇÜK

Genel Başkan Yardımcısı İmalat Sektörleri Başkanı

Mustafa Necati IŞIK

Genel Başkan Yardımcısı Dış İlişkiler Başkanı

Ercan VERGİLİ

Genel Başkan Yardımcısı Hizmet Sektörleri Başkanı

Cihat Akın ARSLAN

Genel Başkan Yardımcısı Yeni Yatırımlar ve İş Geliştirme Başkanı

Murat GÖKTAŞ

Genel Başkan Yardımcısı Stratejik Ortaklıklar Başkanı

Mehmet BİLİCİ

Dış Temsilcilik Komisyon Başkanı

Av. M. Yusuf Bedir

Teşkilatlanma Hukuk Komisyon Başkanı

Hakan METE

Karadeniz Bölge Başkanı

Akdeniz Bölge Başkanı

Arif KARAKAYA

Ege Bölge Başkanı

Nihat ÇARBOĞA

Doğu Anadolu Bölge Başkanı

Erdi ÇAPAR

İç Anadolu Bölge Başkanı

Alparslan UÇAR

Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı

Yasin ZÜLBAHAROĞLU

Marmara Bölge Başkanı

Tanıtım Medya Komisyon Başkanı

Sedat ERİŞKEN

Üye Geliştirme Komisyon Başkanı

Nurettin ALAN

Üye İlişkileri Hukuk Komisyon Başkanı

Semiye ÖZTÜRK

Sosyal İşler Komisyon Başkanı

Abdurrahman DÖĞÜCÜ

Bürokratik İlişkiler Komisyon Başkanı

Sponsorluk ve Bütçe Geliştirme Komisyon Başkanı

Salim ARSLANHAN

Mali İşler Komisyon Başkanı

Ahmet Sait CEYLAN

İdari İşler Komisyon Başkanı

Dış Ticareti Geliştirme Komisyon Başkanı

Diplomatik İlişkiler Komisyon Başkanı

Nurgül ÇUBUKCU KİRZUK

İhracat Üsleri Komisyon Başkanı

Eyüp KELEŞ

İnşaat ve Yapı Teknolojileri Sektör Başkanı

Murat VURAL

İnşaat ve Yapı Teknolojileri Sektör Başkan Yardımcısı

Ahmet Onur KEFELİ

Perakende ve E-Ticaret Sektör Başkanı

Yılmaz AYDIN

Sağlık Sektör Başkanı

Serdar KURT

Sağlık Turizmi Sektör Başkanı

Doğan Ali DOĞAN

Enerji Sektör Başkanı

İsmail PURTULOĞLU

Sigortacılık Hizmetleri ve Risk Yönetimi Sektör Başkanı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Sektör Başkanı

Mehmet KARABAYIR

Bilgi Teknolojileri ve Dijital Dönüşüm Sektör Başkanı

Hakkı İYİBAŞ

Makine Sektör Başkanı

Nurettin ERZURUM

Elektrik Elektronik Sektör Başkanı

Hamit ALTUNKAYA

İmalat Sektörleri Başkan Yardımcısı

Ahmet Adnan BADUK

Kimya ve Plastik Sektör Başkanı

Yücel AYDIN

Hazır Giyim Sektör Başkanı

Feysel ABLAK

Tekstil ve Hammaddeleri Sektör Başkanı

Mustafa ÖZBAY

Maden Sektör Başkanı

Fatih URKAÇ

Mobilya Sektör Başkanı

Resul KURT

Bölgesel Kalkınma ve İş Gücü Planlama Komisyon Başkanı

Girişimcilik ve Markalaşma Komisyon Başkanı

Lojistik ve Gümrük Komisyon Başkanı

Teşvik ve Yatırım Destekleri Komisyon Başkanı

Mehmet Yaşar BİLİR

Finans ve Kaynak Geliştirme Komisyon Başkanı

Emre TONKUŞ

AR-GE ve Teknopark İşbirliği Komisyon Başkanı

Gökhan ÖZYURT

Sanayide Kümelenme ve Kamu İşbirliği Projeler Komisyon Başkanı

Abdurrahim TAVLI

Stratejik Çoklu Ortaklıklar Komisyon Başkanı

Yönetim Kurulu Üyesi