Medical Park
Liv Hospital
Birikim Okulları’ndan %35 İndirim
Birikim okulları ile yapılan kurumsal anlaşma gereği yeni kayıtlarda %35 indirime ek olarak erken kayıt döneminde ASKON üyelerine özel %10 indirim.
ODAŞ’tan ASKON Üyelerine Özel %20’ye Varan Enerji İndirimi!
Üyelerimize ODAŞ Enerjiden elektrik faturalarında yüzde 20’ye varan indirim fırsatı. Detaylı Bilgi İçin; 0541 540 15 89 Muhammed Furkan 0532 707 44 86 Gökhan Gürkan
Okan Üniversitesi’nden %40 indirim
ASKON üyelerine özel Okan Üniversitesi’nden Yüksek Lisans ve Doktora programlarında %40 İndirim.
Türkiye Sigorta’da %30 İndirim
Türkiye Sigorta'da ASKON üyelerine özel Tamamlayıcı sağlık sigortasında %30 indirim fırsatı.
AREL ÜNİVERSİTESİ  İNDİRİMLİ YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA PROGRAMLARI ANLAŞMASI
ASKON üyeleri, aileleri ve çalışanları Üniversite Yüksek Lisans ve Doktora Programları’na başvurmaları ve kabul almaları halinde Üniversite tarafından ilan edilmiş ve web sayfasında yayınlanmış Lisansüstü Eğitim Enstitüsü’nde geçerli olan iş birliği yapılan kurumlara özel olarak belirlenen %40 indirimli kayıt hakkı kazanacaklardır. Klinik Psikoloji bölümünde indirimli kayıt hakkı bulunmamaktadır. ASKON üyeleri, aileleri ve çalışanları Üniversite’nin Sürekli Eğitim Merkezinde açılan eğitimlere %50 indirimli kayıt hakkı elde edecektir.
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Anlaşması
İş birliği kapsamında eğitim dili İngilizce olan Saraybosna Üniversitesi ile; Lisans, Yüksek Lisans, Doktora ve Yaz Tatili İngilizce Dil Okulu üzerine çeşitli indirim oranlarının yer aldığı anlaşmaya varılmıştır. Detaylı bilgi için: 0539 826 58 13
BİSSE’DE %60 İNDİRİM
BİSSE Mağazalarında tüm sezonlarda geçerli olmak üzere ASKON Üyelerimize özel %60 indirim anlaşması gerçekleştirilmiştir. İndirimden yararlanmak isteyen üyelerimizin ASKON'a kayıtlı olan telefon numaralarını ilgili mağazaya sunmaları yeterli olacaktır.
Fen Bilimleri Eğitim Kurumları’ndan ASKON’a Özel Yüzde 25 İndirim
Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği ve Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Eğitim Kurumları arasında Başakşehir Kent Meydanı ve Terasium Şubeleri’nde eğitim görmek isteyen ASKON Üyelerimizin çocukları için yüzde 25 indirim protokolü imzalandı. Protokolden yararlanmak isteyen üyelerimiz 0212 901 00 21 nolu telefonu arayarak konuya ilişkin detaylı bilgi edinebileceklerdir.
ASKON ÜYELERİNE ÖZEL PETROL OFİSİ İSTASYONLARINDA %3’E VARAN İNDİRİM!
Derneğimiz tarafından Petrol Ofisi distribütörü Alpcansın Petrol firması ile Türkiye Geneli Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli olmak üzere %3'e varan indirimli akaryakıt anlaşması yapılmıştır.
Dünyagöz Hastanesi
Dünyagöz Hastanesinden ASKON üyelerine %25'e varan indirim.
Özel Medipol Hastaneleri
Askon üyelerine, Özel Medipol Hastaneleri'nden %30 indirim.
Bereket Sigorta
Bereket Sigorta'da ASKON üyelerine özel Bereketli Konut Sigortası % 20 İndirim / Bereket İş Yeri Paket Sigortası %20 İndirim / Bereketli Kobi Paket Sigortası %20 İndirim / Aracım Güvende Genişletilmiş Kasko Sigortası %20 İndirim / Hafif Ticari Kasko %20 İndirim. İrt: Yavuz YILMAZ yavuz.yilmaz@bereket.com.tr