Haberler YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Yeni Yatırımlar ve İş Geliştirme Toplantısı Gerçekleşti

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Genel Merkezinde Genel Başkan Mustafa KOCA’nın da katılımlarıyla Tüm ASKON Şube ve Temsilciliklerinin Yeni Yatırımlar ve İş Geliştirme Komisyon Başkanları ve Üyelerinin katıldığı Ortak Komisyonlar Toplantısı düzenlendi.


Kahvaltı programı ile başlayan toplantıya, 12 şube ve 1 temsilcilikten üyeler katılım sağladı. Birinci oturum ASKON Genel Başkan Mustafa KOCA ve ASKON Genel Merkez Yeni Yatırımlar ve İş Geliştirme Komisyon Başkanı Vedat ÖKSÜZ Beylerin açılış konuşmalarından sonra şube temsilcilikleri bölgelerdeki yatırım fırsatları ve hazır yatırım projeler üzerine sunumlar yapıldı. Sunumlarda öne çıkan başlıklar ise tarım ve hayvancılık, gıda sektörü, güneş enerji santralleri, mermercilik, inşaat, turizm ve başka önemli sektörler ile ilgiliydi.


Yeni yatırımlar konusunda Anadolu bölgesi büyük potansiyele sahip olması ve devlet tarafından da ciddi teşvik ve destek programlarına dahil olması bölgede yapılacak yatırımların daha da başarılı olacağı katılımcılar tarafından vurgulandı.


Öğleden sonraki ikinci oturumla devam toplantıda Şubat ayında gerçekleşecek olan Elazığ İş Geliştirme Toplantısı ve Nisan ayına planlanan İzmir İş Geliştirme toplantılarının detayları konuşuldu, program içerikleri tartışıldı. Daha sonra toplantı dilek ve temenni bölümüyle kapandı.

HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ SULUOVA BELEDİYE BAŞKANI ÜÇOK’U AĞIRLADICESUR: KUDÜSLÜ MÜSLÜMANLAR İÇİN ACİL 10 BİN KONUT GEREKİYORASKON HEYETİ İBB BAŞKANI UYSAL’I ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANI AYDIN’I AĞIRLADIASKON’DAN FİLİSTİN ÇIKARMASIASKON BAŞKANI CESUR: "28 ŞUBAT’TA BU MİLLET SOYULMUŞTUR"BAŞKAN CESUR, TÜMSİAD BAŞKANI DOĞAN’I AĞIRLADIASKON, ÜYE BULUŞMALARI DEVAM EDİYORBAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİASKON YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME KOMİSYON’U, ASELSAN MACUNKÖY TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİTümünü Göster