Haberler YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Yeni Yatırımlar ve İş Geliştirme Toplantısı Gerçekleşti

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Genel Merkezinde Genel Başkan Mustafa KOCA’nın da katılımlarıyla Tüm ASKON Şube ve Temsilciliklerinin Yeni Yatırımlar ve İş Geliştirme Komisyon Başkanları ve Üyelerinin katıldığı Ortak Komisyonlar Toplantısı düzenlendi.


Kahvaltı programı ile başlayan toplantıya, 12 şube ve 1 temsilcilikten üyeler katılım sağladı. Birinci oturum ASKON Genel Başkan Mustafa KOCA ve ASKON Genel Merkez Yeni Yatırımlar ve İş Geliştirme Komisyon Başkanı Vedat ÖKSÜZ Beylerin açılış konuşmalarından sonra şube temsilcilikleri bölgelerdeki yatırım fırsatları ve hazır yatırım projeler üzerine sunumlar yapıldı. Sunumlarda öne çıkan başlıklar ise tarım ve hayvancılık, gıda sektörü, güneş enerji santralleri, mermercilik, inşaat, turizm ve başka önemli sektörler ile ilgiliydi.


Yeni yatırımlar konusunda Anadolu bölgesi büyük potansiyele sahip olması ve devlet tarafından da ciddi teşvik ve destek programlarına dahil olması bölgede yapılacak yatırımların daha da başarılı olacağı katılımcılar tarafından vurgulandı.


Öğleden sonraki ikinci oturumla devam toplantıda Şubat ayında gerçekleşecek olan Elazığ İş Geliştirme Toplantısı ve Nisan ayına planlanan İzmir İş Geliştirme toplantılarının detayları konuşuldu, program içerikleri tartışıldı. Daha sonra toplantı dilek ve temenni bölümüyle kapandı.

HaberlerASKON GAZİANTEP ŞUBESİ MUHTEŞEM BİR TÖRENLE AÇILDIASKON YABANCI İŞADAMLARI İLE İFTAR SOFRASINDA BULUŞTUGENEL BAŞKAN CESUR BAŞBAKAN YILDIRIM İLE GÖRÜŞTÜİSTANBUL VALİSİ VASİP ŞAHİN, ASKON GENEL MERKEZİNİ ZİYARET ETTİKUDÜS KIRMIZI ÇİZGİMİZDİRŞEHİR HASTANELERİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDIASKON ORDU ŞUBESİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİÜYEMİZ SARIKOÇ HOLDİNG’İN MERKEZ BİNASI AÇILIŞI YAPILDIASKON’DA ÜYE TANIŞMA TOPLANTILARI DEVAM EDİYORAVRUPANIN EN BÜYÜK E-İHRACAT KONFERANSI GERÇEKLEŞTİTümünü Göster