Haberler ÜYEMİZ SARIKOÇ HOLDİNG’İN MERKEZ BİNASI AÇILIŞI YAPILDI

ÜYEMİZ SARIKOÇ HOLDİNG’İN MERKEZ BİNASI AÇILIŞI YAPILDI

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Üyesi Sarıkoç Holding, yeni merkez binasının açılışını Genel Başkanımız Hasan Ali Cesur’un da katıldığı bir tören ile gerçekleştirildi.

Koç Elektrik A.Ş, Koç Mekanik A.Ş ve İstanbul Mühendislik Ltd. Şti olmak üzere iki anonim ve bir Limited Şirketi bünyesinde bulunduran Sarıkoç Holding Merkez binasının açılışına ASKON Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, ASKON Üye İlişkileri Komisyon Başkanı Yılmaz Başyiğit ve birçok ASKON üyesi işadamı katıldı. Açılış nedeni ile bir konuşma gerçekleştiren ASKON Genel Başkanı Cesur, ASKON’un hak, adalet, ahlak, sevgi, sorumluluk, özgürlük, erdemlilik, kalite, yenilenme ve israftan kaçınmayı değer edinmiş, üretkenliği teşvik ederek, destekleyen ilkelere sahip bir kuruluş olduğunu belirterek, ASKON Üyesi Sarıkoç Holding’in bu değer ve ilkeler doğrultusunda Türkiye’nin en prestijli projelerini başarıyla yürüttüğünü söyledi ve yeni merkez binanın hayırlara vesile olmasını diledi.  
HaberlerKUDÜS KIRMIZI ÇİZGİMİZDİRŞEHİR HASTANELERİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDIASKON ORDU ŞUBESİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİÜYEMİZ SARIKOÇ HOLDİNG’İN MERKEZ BİNASI AÇILIŞI YAPILDIASKON’DA ÜYE TANIŞMA TOPLANTILARI DEVAM EDİYORAVRUPANIN EN BÜYÜK E-İHRACAT KONFERANSI GERÇEKLEŞTİASKON, 23 NİSAN’DA BAŞKANLIK KOLTUĞUNU ÇOCUKLARA DEVRETTİSGK VE İSTİHDAM TEŞVİKLERİ ASKON’DA ELE ALINDI“Elini taşın altına koyan iş dünyamızın temsilcileriyle omuz omuza ülkemizi hedeflerine ulaştırana kadar durmayacağız”ARABULUCULUK SİSTEMİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDI Tümünü Göster