Haberler Türkiye Tekstilde Krizde Değil ama İyi Gününde de Değil

29.03.2012

REMZİ GÜR: "TÜRKİYE TEKSTİLDE KRİZDE DEĞİL AMA İYİ GÜNÜNDE DE DEĞİL."

 
ASKON' un (Anadolu Aslanlari Is Adamlari Dernegi) düzenledigi "TECRÜBE AKTARIMI " konulu konferans Gürmen Giyim San. A.S. Yönetim Kurulu Baskani Remzi GÜR'ün katilimiyla gerçeklesti. Toplantiya ASKON Yönetim Kurulu, ASKON üyeleri ve çok sayida basin mensubu katildi. ASKON'da gerçeklesen toplantida konusan Gür, tekstil sektöründe ki ilk girisimini ögrencilik yillarinda personel olarak çalistigi atölyeye yön vererek baslattigini ifade etti.

Gür Basarisini kaybedecegi olmayan insanin digerlerine göre daha basarili olacagina bagliyor. Basarinin ana kaynagi 'yapacaginiz ise inanmak' seklinde ifade eden Gür, 'Tekstilde bizi Çin ve Hindistan zorlasa da kaliteli mal satarak bu zorlugu asabiliriz. Ne kadar ucuz yaparizi degil ne kadar kaliteli yaparizi düsünmeliyiz. Böyle giderse gelecekte tekstilde ihracatçi sayimiz azalacaktir. Ancak Tekstilde diger ülkelere göre Avrupa'ya yakinligimiz, degisken üretim sistemimizin olmasi yakin bir gelecekte ön plana çikacaktir. Kisacasi Avrupa standartlarinda ve kalitesinde mal üretmeliyiz ." dedi. ASKON'a yeni katilan üyelere rozet takma töreni ile devam eden toplanti, ASKON Genel Baskani Mustafa Koca'nin Remzi Gür'e verdigi bir tablo ile son buldu.
HaberlerBAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİASKON YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME KOMİSYON’U, ASELSAN MACUNKÖY TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİKuveyt İstanbul Başkonsolosluğu ZiyaretiASKON YERLİ VE MİLLİ EKONOMİ ZİRVESİ’Nİ KAYSERİ’DE GERÇEKLEŞTİRDİGENEL BAŞKANIMIZ İTHİB BAŞKANI GÜLLE’Yİ AĞIRLADIBAŞKAN CESUR AKİT MEDYA GRUBU İCRA KURULU BAŞKANI KARAHASANOĞLU’NU ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR, T.C. ADALET BAKANI SAYIN GÜL’Ü AĞIRLADIYÜZYILLIK HÜZNÜMÜZ KUDÜS ADLI PROGRAM ASKON’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİGENEL BAŞKANIMIZ, BELEDİYE BAŞKANLARIMIZI AĞIRLADISLOVENYA HÜKÜMETİ FAHRİ BAŞKONSOLOSLUĞU ZİYARETİTümünü Göster