Haberler Türkiye Tekstilde Krizde Değil ama İyi Gününde de Değil

29.03.2012

REMZİ GÜR: "TÜRKİYE TEKSTİLDE KRİZDE DEĞİL AMA İYİ GÜNÜNDE DE DEĞİL."

 
ASKON' un (Anadolu Aslanlari Is Adamlari Dernegi) düzenledigi "TECRÜBE AKTARIMI " konulu konferans Gürmen Giyim San. A.S. Yönetim Kurulu Baskani Remzi GÜR'ün katilimiyla gerçeklesti. Toplantiya ASKON Yönetim Kurulu, ASKON üyeleri ve çok sayida basin mensubu katildi. ASKON'da gerçeklesen toplantida konusan Gür, tekstil sektöründe ki ilk girisimini ögrencilik yillarinda personel olarak çalistigi atölyeye yön vererek baslattigini ifade etti.

Gür Basarisini kaybedecegi olmayan insanin digerlerine göre daha basarili olacagina bagliyor. Basarinin ana kaynagi 'yapacaginiz ise inanmak' seklinde ifade eden Gür, 'Tekstilde bizi Çin ve Hindistan zorlasa da kaliteli mal satarak bu zorlugu asabiliriz. Ne kadar ucuz yaparizi degil ne kadar kaliteli yaparizi düsünmeliyiz. Böyle giderse gelecekte tekstilde ihracatçi sayimiz azalacaktir. Ancak Tekstilde diger ülkelere göre Avrupa'ya yakinligimiz, degisken üretim sistemimizin olmasi yakin bir gelecekte ön plana çikacaktir. Kisacasi Avrupa standartlarinda ve kalitesinde mal üretmeliyiz ." dedi. ASKON'a yeni katilan üyelere rozet takma töreni ile devam eden toplanti, ASKON Genel Baskani Mustafa Koca'nin Remzi Gür'e verdigi bir tablo ile son buldu.
HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ 5. İİT HELAL FUARI VE DÜNYA HELAL ZİRVESİ’NE KATILDIGENEL BAŞKANIMIZ BEŞTEPE’DE DÜZENLENEN TOPLU AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIGENEL BAŞKANIMIZ CESUR IBCE BAŞKANI SHRİVANİ’Yİ AĞIRLADIASKON HEYETİ İSTANBUL VALİSİ VASiP ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR GİRİŞİMCİ İŞADAMLARI VAKFI HEYETİ’Nİ AĞIRLADIGENEL BAŞKANIMIZ DÜNYA EHL-İ BEYT VAKFI BAŞKANI ALTUN’U AĞIRLADIAMASYA RUMELİ, BALKAN TÜRKLERİ DERNEĞİ’Nİ GENEL MERKEZİMİZDE AĞIRLADIGENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR, BAŞKAN KARAMAN’I AĞIRLADIBAŞKAN CESUR’DAN SAYIN DEMİRÖZ’E ZİYARETİSTANBUL VALİLİĞİ TARAFINDAN DÜZENLENEN RESEPSİYONA KATILDIKTümünü Göster