Haberler Türkiye Tekstilde Krizde Değil ama İyi Gününde de Değil

29.03.2012

REMZİ GÜR: "TÜRKİYE TEKSTİLDE KRİZDE DEĞİL AMA İYİ GÜNÜNDE DE DEĞİL."

 
ASKON' un (Anadolu Aslanlari Is Adamlari Dernegi) düzenledigi "TECRÜBE AKTARIMI " konulu konferans Gürmen Giyim San. A.S. Yönetim Kurulu Baskani Remzi GÜR'ün katilimiyla gerçeklesti. Toplantiya ASKON Yönetim Kurulu, ASKON üyeleri ve çok sayida basin mensubu katildi. ASKON'da gerçeklesen toplantida konusan Gür, tekstil sektöründe ki ilk girisimini ögrencilik yillarinda personel olarak çalistigi atölyeye yön vererek baslattigini ifade etti.

Gür Basarisini kaybedecegi olmayan insanin digerlerine göre daha basarili olacagina bagliyor. Basarinin ana kaynagi 'yapacaginiz ise inanmak' seklinde ifade eden Gür, 'Tekstilde bizi Çin ve Hindistan zorlasa da kaliteli mal satarak bu zorlugu asabiliriz. Ne kadar ucuz yaparizi degil ne kadar kaliteli yaparizi düsünmeliyiz. Böyle giderse gelecekte tekstilde ihracatçi sayimiz azalacaktir. Ancak Tekstilde diger ülkelere göre Avrupa'ya yakinligimiz, degisken üretim sistemimizin olmasi yakin bir gelecekte ön plana çikacaktir. Kisacasi Avrupa standartlarinda ve kalitesinde mal üretmeliyiz ." dedi. ASKON'a yeni katilan üyelere rozet takma töreni ile devam eden toplanti, ASKON Genel Baskani Mustafa Koca'nin Remzi Gür'e verdigi bir tablo ile son buldu.
HaberlerASKON GAZİANTEP ŞUBESİ MUHTEŞEM BİR TÖRENLE AÇILDIASKON YABANCI İŞADAMLARI İLE İFTAR SOFRASINDA BULUŞTUGENEL BAŞKAN CESUR BAŞBAKAN YILDIRIM İLE GÖRÜŞTÜİSTANBUL VALİSİ VASİP ŞAHİN, ASKON GENEL MERKEZİNİ ZİYARET ETTİKUDÜS KIRMIZI ÇİZGİMİZDİRŞEHİR HASTANELERİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDIASKON ORDU ŞUBESİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİÜYEMİZ SARIKOÇ HOLDİNG’İN MERKEZ BİNASI AÇILIŞI YAPILDIASKON’DA ÜYE TANIŞMA TOPLANTILARI DEVAM EDİYORAVRUPANIN EN BÜYÜK E-İHRACAT KONFERANSI GERÇEKLEŞTİTümünü Göster