Haberler SUUDİ ARABİSTAN TİCARET ATAŞELİĞİ ZİYARETİ

SUUDİ ARABİSTAN TİCARET ATAŞELİĞİ ZİYARETİ

ASKON (Anadolu Aslanları İşadamları Derneği) Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Gökhan YAVUZER ve Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa Mertcan, üyelerimiz Nergis Arslan ve Nihal Tektuna Suudi Arabistan Ticaret Ataşesi Fewaz Bin Said Abdullah’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyaret kapsamında Türkiye ve Suudi Arabistan arasındaki ekonomik ve ticari ilişkiler ele alındı. Türkiye ve Suudi Arabistan arasındaki ticari ilişkilerin geliştirilmesi gerektiği vurgulandı. Bu bağlamda karşılıklı yapılabilecek işbirlikleri ve organizasyonlar konuşuldu. İki ülke iş adamları arasında tarım, gıda, inşaat ve bilişim sektörlerinde yapılabilecek projeler masaya yatırıldı. Ziyaret sonrasında Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Gökhan Yavuzer, Fewaz Bin Said Abdullah’a elif tablosunu takdim ederek ziyaretlerini tamamladı.

HaberlerASKON GAZİANTEP ŞUBESİ MUHTEŞEM BİR TÖRENLE AÇILDIASKON YABANCI İŞADAMLARI İLE İFTAR SOFRASINDA BULUŞTUGENEL BAŞKAN CESUR BAŞBAKAN YILDIRIM İLE GÖRÜŞTÜİSTANBUL VALİSİ VASİP ŞAHİN, ASKON GENEL MERKEZİNİ ZİYARET ETTİKUDÜS KIRMIZI ÇİZGİMİZDİRŞEHİR HASTANELERİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDIASKON ORDU ŞUBESİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİÜYEMİZ SARIKOÇ HOLDİNG’İN MERKEZ BİNASI AÇILIŞI YAPILDIASKON’DA ÜYE TANIŞMA TOPLANTILARI DEVAM EDİYORAVRUPANIN EN BÜYÜK E-İHRACAT KONFERANSI GERÇEKLEŞTİTümünü Göster