Haberler SUUDİ ARABİSTAN TİCARET ATAŞELİĞİ ZİYARETİ

SUUDİ ARABİSTAN TİCARET ATAŞELİĞİ ZİYARETİ

ASKON (Anadolu Aslanları İşadamları Derneği) Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Gökhan YAVUZER ve Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa Mertcan, üyelerimiz Nergis Arslan ve Nihal Tektuna Suudi Arabistan Ticaret Ataşesi Fewaz Bin Said Abdullah’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyaret kapsamında Türkiye ve Suudi Arabistan arasındaki ekonomik ve ticari ilişkiler ele alındı. Türkiye ve Suudi Arabistan arasındaki ticari ilişkilerin geliştirilmesi gerektiği vurgulandı. Bu bağlamda karşılıklı yapılabilecek işbirlikleri ve organizasyonlar konuşuldu. İki ülke iş adamları arasında tarım, gıda, inşaat ve bilişim sektörlerinde yapılabilecek projeler masaya yatırıldı. Ziyaret sonrasında Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Gökhan Yavuzer, Fewaz Bin Said Abdullah’a elif tablosunu takdim ederek ziyaretlerini tamamladı.

HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ SULUOVA BELEDİYE BAŞKANI ÜÇOK’U AĞIRLADICESUR: KUDÜSLÜ MÜSLÜMANLAR İÇİN ACİL 10 BİN KONUT GEREKİYORASKON HEYETİ İBB BAŞKANI UYSAL’I ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANI AYDIN’I AĞIRLADIASKON’DAN FİLİSTİN ÇIKARMASIASKON BAŞKANI CESUR: "28 ŞUBAT’TA BU MİLLET SOYULMUŞTUR"BAŞKAN CESUR, TÜMSİAD BAŞKANI DOĞAN’I AĞIRLADIASKON, ÜYE BULUŞMALARI DEVAM EDİYORBAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİASKON YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME KOMİSYON’U, ASELSAN MACUNKÖY TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİTümünü Göster