Haberler SAĞLIK BAKANI SAYIN DR. MEHMET MÜEZZİNOĞLU ASKON 12. BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISINA KATILDI


Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) tarafından 04-05 Nisan 2015 tarihleri arasında İzmir Hilton Otel’de düzenlenen "ASKON 12. Başkanlar Kurulu” toplantısının 2. gününde konuşmacı olarak Sağlık Bakanı Sayın Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU iştirak etti.

 

Sağlık Bakanı Sn. Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU, “7 Haziran seçimlerinin kazanılması halinde, bu yıl sonuna kadar başkanlık sistemi için gereken altyapının sağlanacağını” söyledi. Bakan MÜEZZİNOĞLU, “cumhurun seçtiği başkan, cumhurun seçtiği dinamiklere kavuşmalıdır. Milletin hayalleri ve gelecek umutlarını yeni anayasa ile yine millete kazandıracağız. Bu millete 150 yıldır bir kır tavuğu muamelesi yaptılar. Sen daha fazlasını hak etmiyorsun diyerek, her şeyi kabullendirdiler. Şu an, zaman zaman yere indirmeye çalışsalar da bu kartal uçuşa geçti bir kere” diye konuştu.

 

Konuşmasının sonunda Genel Başkan Sn. Mustafa KOCA tarafından Sağlık Bakanı Sayın Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU’na günün anısına plaket takdim edildi.

 

ASKON 12. Başkanlar Kurulu toplantısı ASKON Genel Başkan Yardımcısı Teşkilatlanma Başkanı Adnan DANIŞMAN şubelerden gelen katılımcılara teşekkür ederek toplantıyı nihayete erdirdi.

HaberlerBAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİASKON YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME KOMİSYON’U, ASELSAN MACUNKÖY TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİKuveyt İstanbul Başkonsolosluğu ZiyaretiASKON YERLİ VE MİLLİ EKONOMİ ZİRVESİ’Nİ KAYSERİ’DE GERÇEKLEŞTİRDİGENEL BAŞKANIMIZ İTHİB BAŞKANI GÜLLE’Yİ AĞIRLADIBAŞKAN CESUR AKİT MEDYA GRUBU İCRA KURULU BAŞKANI KARAHASANOĞLU’NU ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR, T.C. ADALET BAKANI SAYIN GÜL’Ü AĞIRLADIYÜZYILLIK HÜZNÜMÜZ KUDÜS ADLI PROGRAM ASKON’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİGENEL BAŞKANIMIZ, BELEDİYE BAŞKANLARIMIZI AĞIRLADISLOVENYA HÜKÜMETİ FAHRİ BAŞKONSOLOSLUĞU ZİYARETİTümünü Göster