Haberler SAĞLIK BAKANI SAYIN DR. MEHMET MÜEZZİNOĞLU ASKON 12. BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISINA KATILDI


Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) tarafından 04-05 Nisan 2015 tarihleri arasında İzmir Hilton Otel’de düzenlenen "ASKON 12. Başkanlar Kurulu” toplantısının 2. gününde konuşmacı olarak Sağlık Bakanı Sayın Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU iştirak etti.

 

Sağlık Bakanı Sn. Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU, “7 Haziran seçimlerinin kazanılması halinde, bu yıl sonuna kadar başkanlık sistemi için gereken altyapının sağlanacağını” söyledi. Bakan MÜEZZİNOĞLU, “cumhurun seçtiği başkan, cumhurun seçtiği dinamiklere kavuşmalıdır. Milletin hayalleri ve gelecek umutlarını yeni anayasa ile yine millete kazandıracağız. Bu millete 150 yıldır bir kır tavuğu muamelesi yaptılar. Sen daha fazlasını hak etmiyorsun diyerek, her şeyi kabullendirdiler. Şu an, zaman zaman yere indirmeye çalışsalar da bu kartal uçuşa geçti bir kere” diye konuştu.

 

Konuşmasının sonunda Genel Başkan Sn. Mustafa KOCA tarafından Sağlık Bakanı Sayın Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU’na günün anısına plaket takdim edildi.

 

ASKON 12. Başkanlar Kurulu toplantısı ASKON Genel Başkan Yardımcısı Teşkilatlanma Başkanı Adnan DANIŞMAN şubelerden gelen katılımcılara teşekkür ederek toplantıyı nihayete erdirdi.

HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ 5. İİT HELAL FUARI VE DÜNYA HELAL ZİRVESİ’NE KATILDIGENEL BAŞKANIMIZ BEŞTEPE’DE DÜZENLENEN TOPLU AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIGENEL BAŞKANIMIZ CESUR IBCE BAŞKANI SHRİVANİ’Yİ AĞIRLADIASKON HEYETİ İSTANBUL VALİSİ VASiP ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR GİRİŞİMCİ İŞADAMLARI VAKFI HEYETİ’Nİ AĞIRLADIGENEL BAŞKANIMIZ DÜNYA EHL-İ BEYT VAKFI BAŞKANI ALTUN’U AĞIRLADIAMASYA RUMELİ, BALKAN TÜRKLERİ DERNEĞİ’Nİ GENEL MERKEZİMİZDE AĞIRLADIGENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR, BAŞKAN KARAMAN’I AĞIRLADIBAŞKAN CESUR’DAN SAYIN DEMİRÖZ’E ZİYARETİSTANBUL VALİLİĞİ TARAFINDAN DÜZENLENEN RESEPSİYONA KATILDIKTümünü Göster