Haberler SAĞLIK BAKANI SAYIN DR. MEHMET MÜEZZİNOĞLU ASKON 12. BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISINA KATILDI


Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) tarafından 04-05 Nisan 2015 tarihleri arasında İzmir Hilton Otel’de düzenlenen "ASKON 12. Başkanlar Kurulu” toplantısının 2. gününde konuşmacı olarak Sağlık Bakanı Sayın Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU iştirak etti.

 

Sağlık Bakanı Sn. Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU, “7 Haziran seçimlerinin kazanılması halinde, bu yıl sonuna kadar başkanlık sistemi için gereken altyapının sağlanacağını” söyledi. Bakan MÜEZZİNOĞLU, “cumhurun seçtiği başkan, cumhurun seçtiği dinamiklere kavuşmalıdır. Milletin hayalleri ve gelecek umutlarını yeni anayasa ile yine millete kazandıracağız. Bu millete 150 yıldır bir kır tavuğu muamelesi yaptılar. Sen daha fazlasını hak etmiyorsun diyerek, her şeyi kabullendirdiler. Şu an, zaman zaman yere indirmeye çalışsalar da bu kartal uçuşa geçti bir kere” diye konuştu.

 

Konuşmasının sonunda Genel Başkan Sn. Mustafa KOCA tarafından Sağlık Bakanı Sayın Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU’na günün anısına plaket takdim edildi.

 

ASKON 12. Başkanlar Kurulu toplantısı ASKON Genel Başkan Yardımcısı Teşkilatlanma Başkanı Adnan DANIŞMAN şubelerden gelen katılımcılara teşekkür ederek toplantıyı nihayete erdirdi.

HaberlerASKON GAZİANTEP ŞUBESİ MUHTEŞEM BİR TÖRENLE AÇILDIASKON YABANCI İŞADAMLARI İLE İFTAR SOFRASINDA BULUŞTUGENEL BAŞKAN CESUR BAŞBAKAN YILDIRIM İLE GÖRÜŞTÜİSTANBUL VALİSİ VASİP ŞAHİN, ASKON GENEL MERKEZİNİ ZİYARET ETTİKUDÜS KIRMIZI ÇİZGİMİZDİRŞEHİR HASTANELERİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDIASKON ORDU ŞUBESİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİÜYEMİZ SARIKOÇ HOLDİNG’İN MERKEZ BİNASI AÇILIŞI YAPILDIASKON’DA ÜYE TANIŞMA TOPLANTILARI DEVAM EDİYORAVRUPANIN EN BÜYÜK E-İHRACAT KONFERANSI GERÇEKLEŞTİTümünü Göster