Haberler SAĞLIK BAKANI AKDAĞ, MİLLİ SAVUNMA BAKANI IŞIK İLE BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI ÖZLÜ’YE NEZAKET ZİYARETİ

 

SAĞLIK BAKANI AKDAĞ, MİLLİ SAVUNMA BAKANI IŞIK İLE BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI ÖZLÜ’YE NEZAKET ZİYARETİ

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Sayın Mustafa KOCA ve beraberindeki ASKON Heyeti, Sağlık Bakanı Sayın Prof. Dr. Recep Akdağ, Milli savunma Bakanı Sayın Fikri Işık ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Dr. Faruk Özlü’yü makamında ziyaret etti.

Genel Başkanımız Mustafa Koca, Bakan Akdağ, Bakan Işık ve Bakan Özlü’ye görevlerinde başarılar dilerken, ASKON'un gerek İstanbul'da gerek tüm Türkiye'de yaptığı çalışmalar üzere bilgilendirmede bulundu. Genel Başkan Sayın Koca, önümüzdeki dönemde kamu - özel sektör işbirliklerinin devamlılığı için temennilerini sundu.

Genel Başkan Mustafa Koca’ya, Bakanlık ziyaretlerinde, ASKON Yönetim Kurulu Üyelerinden Orhan Aydın, Vedat Öksüz, Gökhan Yavuzer, ASKON Genel Sekreteri H. Bahadır Tuzcu ve Üyelerimizden Yunus Dadaşoğlu da eşlik etti.

Günün anısına, Sayın Prof. Dr. Recep Akdağ, Sayın Fikri Işık ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Dr. Faruk Özlü’ye ASKON plaketi takdim edildi.

HaberlerASKON GAZİANTEP ŞUBESİ MUHTEŞEM BİR TÖRENLE AÇILDIASKON YABANCI İŞADAMLARI İLE İFTAR SOFRASINDA BULUŞTUGENEL BAŞKAN CESUR BAŞBAKAN YILDIRIM İLE GÖRÜŞTÜİSTANBUL VALİSİ VASİP ŞAHİN, ASKON GENEL MERKEZİNİ ZİYARET ETTİKUDÜS KIRMIZI ÇİZGİMİZDİRŞEHİR HASTANELERİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDIASKON ORDU ŞUBESİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİÜYEMİZ SARIKOÇ HOLDİNG’İN MERKEZ BİNASI AÇILIŞI YAPILDIASKON’DA ÜYE TANIŞMA TOPLANTILARI DEVAM EDİYORAVRUPANIN EN BÜYÜK E-İHRACAT KONFERANSI GERÇEKLEŞTİTümünü Göster