Haberler SAĞLIK BAKANI AKDAĞ, MİLLİ SAVUNMA BAKANI IŞIK İLE BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI ÖZLÜ’YE NEZAKET ZİYARETİ

 

SAĞLIK BAKANI AKDAĞ, MİLLİ SAVUNMA BAKANI IŞIK İLE BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI ÖZLÜ’YE NEZAKET ZİYARETİ

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Sayın Mustafa KOCA ve beraberindeki ASKON Heyeti, Sağlık Bakanı Sayın Prof. Dr. Recep Akdağ, Milli savunma Bakanı Sayın Fikri Işık ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Dr. Faruk Özlü’yü makamında ziyaret etti.

Genel Başkanımız Mustafa Koca, Bakan Akdağ, Bakan Işık ve Bakan Özlü’ye görevlerinde başarılar dilerken, ASKON'un gerek İstanbul'da gerek tüm Türkiye'de yaptığı çalışmalar üzere bilgilendirmede bulundu. Genel Başkan Sayın Koca, önümüzdeki dönemde kamu - özel sektör işbirliklerinin devamlılığı için temennilerini sundu.

Genel Başkan Mustafa Koca’ya, Bakanlık ziyaretlerinde, ASKON Yönetim Kurulu Üyelerinden Orhan Aydın, Vedat Öksüz, Gökhan Yavuzer, ASKON Genel Sekreteri H. Bahadır Tuzcu ve Üyelerimizden Yunus Dadaşoğlu da eşlik etti.

Günün anısına, Sayın Prof. Dr. Recep Akdağ, Sayın Fikri Işık ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Dr. Faruk Özlü’ye ASKON plaketi takdim edildi.

HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ SULUOVA BELEDİYE BAŞKANI ÜÇOK’U AĞIRLADICESUR: KUDÜSLÜ MÜSLÜMANLAR İÇİN ACİL 10 BİN KONUT GEREKİYORASKON HEYETİ İBB BAŞKANI UYSAL’I ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANI AYDIN’I AĞIRLADIASKON’DAN FİLİSTİN ÇIKARMASIASKON BAŞKANI CESUR: "28 ŞUBAT’TA BU MİLLET SOYULMUŞTUR"BAŞKAN CESUR, TÜMSİAD BAŞKANI DOĞAN’I AĞIRLADIASKON, ÜYE BULUŞMALARI DEVAM EDİYORBAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİASKON YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME KOMİSYON’U, ASELSAN MACUNKÖY TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİTümünü Göster