Haberler Rusya Federasyonu Başkonsolosluğu Ziyareti

25.08.2014

ASKON’dan Rusya Federasyonu İstanbul Başkonsolosluğu'na Ziyaret


ASKON Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı ve Genel Başkan yardımcısı Hüsnü Kazan, Yeni Yatırımlar ve Projeler Komisyon Başkanı Genel Başkan Yardımcısı Ahmet KARAGÖZ başkanlığında Dış İlişkiler Komisyon üyeleri Mehmet BİLİCİ ve Mustafa Nejat GÜNERİ ile ASKON Genel Sekreteri H.Bahadır TUZCU Rusya Federasyonu İstanbul Başkonsolosu Alexey ERKHOV’a bir ziyarette bulundu. 

Genel Başkan Yardımcısı Kazan ASKON üyelerinin önemli bir kısmının Rusya Federasyonu ile ticaret yaptıklarını belirterek, bundan sonraki ticari ilişkilerimizin artması konusunda temennilerini iletti. 

Başkonsolos Sayın ERKHOV, Türkiye ile ticaret hacminin geliştirilmesini ve bu konuda ASKON üyelerinin de Rusya pazarında faal bir şekilde görmek istediklerini işbirliğine hazır olduklarını beyan ettiler.

Günün anısına ASKON Genel Başkan Yardımcısı Hüsnü Kazan, Başkonsolos ERKHOV’a bir plaket takdim etti.

Toplantı neticesinde ASKON Genel Başkan Yardımcısı Hüsnü Kazan, “İlk etapta, Eylül ayında Rusya’dan gelecek iş adamları heyetini ASKON Genel Merkezi’nde üyelerimizle buluşturarak karşılıklı işbirliğimizin temelini atmış olacağız. Önümüzdeki dönemde ticari ilişkilerimizi geliştirmek adına Rusya’ya bir işadamı heyeti de göndereceğiz.”şeklinde görüşlerini beyan etti.
HaberlerBAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİASKON YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME KOMİSYON’U, ASELSAN MACUNKÖY TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİKuveyt İstanbul Başkonsolosluğu ZiyaretiASKON YERLİ VE MİLLİ EKONOMİ ZİRVESİ’Nİ KAYSERİ’DE GERÇEKLEŞTİRDİGENEL BAŞKANIMIZ İTHİB BAŞKANI GÜLLE’Yİ AĞIRLADIBAŞKAN CESUR AKİT MEDYA GRUBU İCRA KURULU BAŞKANI KARAHASANOĞLU’NU ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR, T.C. ADALET BAKANI SAYIN GÜL’Ü AĞIRLADIYÜZYILLIK HÜZNÜMÜZ KUDÜS ADLI PROGRAM ASKON’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİGENEL BAŞKANIMIZ, BELEDİYE BAŞKANLARIMIZI AĞIRLADISLOVENYA HÜKÜMETİ FAHRİ BAŞKONSOLOSLUĞU ZİYARETİTümünü Göster