Haberler Rusya Federasyonu Başkonsolosluğu Ziyareti

25.08.2014

ASKON’dan Rusya Federasyonu İstanbul Başkonsolosluğu'na Ziyaret


ASKON Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı ve Genel Başkan yardımcısı Hüsnü Kazan, Yeni Yatırımlar ve Projeler Komisyon Başkanı Genel Başkan Yardımcısı Ahmet KARAGÖZ başkanlığında Dış İlişkiler Komisyon üyeleri Mehmet BİLİCİ ve Mustafa Nejat GÜNERİ ile ASKON Genel Sekreteri H.Bahadır TUZCU Rusya Federasyonu İstanbul Başkonsolosu Alexey ERKHOV’a bir ziyarette bulundu. 

Genel Başkan Yardımcısı Kazan ASKON üyelerinin önemli bir kısmının Rusya Federasyonu ile ticaret yaptıklarını belirterek, bundan sonraki ticari ilişkilerimizin artması konusunda temennilerini iletti. 

Başkonsolos Sayın ERKHOV, Türkiye ile ticaret hacminin geliştirilmesini ve bu konuda ASKON üyelerinin de Rusya pazarında faal bir şekilde görmek istediklerini işbirliğine hazır olduklarını beyan ettiler.

Günün anısına ASKON Genel Başkan Yardımcısı Hüsnü Kazan, Başkonsolos ERKHOV’a bir plaket takdim etti.

Toplantı neticesinde ASKON Genel Başkan Yardımcısı Hüsnü Kazan, “İlk etapta, Eylül ayında Rusya’dan gelecek iş adamları heyetini ASKON Genel Merkezi’nde üyelerimizle buluşturarak karşılıklı işbirliğimizin temelini atmış olacağız. Önümüzdeki dönemde ticari ilişkilerimizi geliştirmek adına Rusya’ya bir işadamı heyeti de göndereceğiz.”şeklinde görüşlerini beyan etti.
HaberlerASKON, 23 Nisan’da başkanlık koltuğunu çocuklara devrettiSGK VE İSTİHDAM TEŞVİKLERİ ASKON’DA ELE ALINDI“Elini taşın altına koyan iş dünyamızın temsilcileriyle omuz omuza ülkemizi hedeflerine ulaştırana kadar durmayacağız”ARABULUCULUK SİSTEMİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDI ASKON’DAN BORSA İSTANBUL BAŞKANI KARADAĞ’A ZİYARET Türkiye-Pakistan İkili İş Görüşmeleri ASKON'da GerçekleştirildiÇİN HALK CUMHURİYETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUK ZİYARETİGENEL BAŞKANIMIZ İTHİB ÖDÜL TÖRENİNE KATILDICİHANNÜMA’DAN ASKON’A ZİYARETGENEL BAŞKANIMIZ SULUOVA BELEDİYE BAŞKANI ÜÇOK’U AĞIRLADITümünü Göster