Haberler Rusya Federasyonu Başkonsolosluğu Ziyareti

25.08.2014

ASKON’dan Rusya Federasyonu İstanbul Başkonsolosluğu'na Ziyaret


ASKON Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı ve Genel Başkan yardımcısı Hüsnü Kazan, Yeni Yatırımlar ve Projeler Komisyon Başkanı Genel Başkan Yardımcısı Ahmet KARAGÖZ başkanlığında Dış İlişkiler Komisyon üyeleri Mehmet BİLİCİ ve Mustafa Nejat GÜNERİ ile ASKON Genel Sekreteri H.Bahadır TUZCU Rusya Federasyonu İstanbul Başkonsolosu Alexey ERKHOV’a bir ziyarette bulundu. 

Genel Başkan Yardımcısı Kazan ASKON üyelerinin önemli bir kısmının Rusya Federasyonu ile ticaret yaptıklarını belirterek, bundan sonraki ticari ilişkilerimizin artması konusunda temennilerini iletti. 

Başkonsolos Sayın ERKHOV, Türkiye ile ticaret hacminin geliştirilmesini ve bu konuda ASKON üyelerinin de Rusya pazarında faal bir şekilde görmek istediklerini işbirliğine hazır olduklarını beyan ettiler.

Günün anısına ASKON Genel Başkan Yardımcısı Hüsnü Kazan, Başkonsolos ERKHOV’a bir plaket takdim etti.

Toplantı neticesinde ASKON Genel Başkan Yardımcısı Hüsnü Kazan, “İlk etapta, Eylül ayında Rusya’dan gelecek iş adamları heyetini ASKON Genel Merkezi’nde üyelerimizle buluşturarak karşılıklı işbirliğimizin temelini atmış olacağız. Önümüzdeki dönemde ticari ilişkilerimizi geliştirmek adına Rusya’ya bir işadamı heyeti de göndereceğiz.”şeklinde görüşlerini beyan etti.
HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ 5. İİT HELAL FUARI VE DÜNYA HELAL ZİRVESİ’NE KATILDIGENEL BAŞKANIMIZ BEŞTEPE’DE DÜZENLENEN TOPLU AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIGENEL BAŞKANIMIZ CESUR IBCE BAŞKANI SHRİVANİ’Yİ AĞIRLADIASKON HEYETİ İSTANBUL VALİSİ VASiP ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR GİRİŞİMCİ İŞADAMLARI VAKFI HEYETİ’Nİ AĞIRLADIGENEL BAŞKANIMIZ DÜNYA EHL-İ BEYT VAKFI BAŞKANI ALTUN’U AĞIRLADIAMASYA RUMELİ, BALKAN TÜRKLERİ DERNEĞİ’Nİ GENEL MERKEZİMİZDE AĞIRLADIGENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR, BAŞKAN KARAMAN’I AĞIRLADIBAŞKAN CESUR’DAN SAYIN DEMİRÖZ’E ZİYARETİSTANBUL VALİLİĞİ TARAFINDAN DÜZENLENEN RESEPSİYONA KATILDIKTümünü Göster