Haberler PAKİSTAN BAŞKONSOLOSU’NUN ASKON ZİYARETİ

PAKİSTAN BAŞKONSOLOSU’NUN ASKON ZİYARETİ

Pakistan Başkonsolosu Sayın Dr. Yousaf Junaid, Rawalpindi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Raja Amir İKBAL Genel Başkan Sayın Mustafa Koca’ya nezaket ziyaretinde bulundular.                              

Ziyaret kapsamında Türkiye ve Pakistan arasındaki kültürel, ekonomik ve ticari ilişkiler ele alındı. Türkiye ve Pakistan arasındaki ticari ilişkilerin geliştirilmesi gerektiği vurgusu yapılarak bu bağlamda karşılıklı yapılabilecek işbirlikleri konuşuldu.

Pakistan Başkonsolosu Dr. Yousaf Junaid, Rawalpindi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Raja Amir İKBAL ve beraberindeki iş insanları, ASKON Genel Merkezi‘nde B2B ikili iş görüşmeleri gerçekleştirdi.

HaberlerASKON GAZİANTEP ŞUBESİ MUHTEŞEM BİR TÖRENLE AÇILDIASKON YABANCI İŞADAMLARI İLE İFTAR SOFRASINDA BULUŞTUGENEL BAŞKAN CESUR BAŞBAKAN YILDIRIM İLE GÖRÜŞTÜİSTANBUL VALİSİ VASİP ŞAHİN, ASKON GENEL MERKEZİNİ ZİYARET ETTİKUDÜS KIRMIZI ÇİZGİMİZDİRŞEHİR HASTANELERİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDIASKON ORDU ŞUBESİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİÜYEMİZ SARIKOÇ HOLDİNG’İN MERKEZ BİNASI AÇILIŞI YAPILDIASKON’DA ÜYE TANIŞMA TOPLANTILARI DEVAM EDİYORAVRUPANIN EN BÜYÜK E-İHRACAT KONFERANSI GERÇEKLEŞTİTümünü Göster