Haberler PAKİSTAN BAŞKONSOLOSU’NUN ASKON ZİYARETİ

PAKİSTAN BAŞKONSOLOSU’NUN ASKON ZİYARETİ

Pakistan Başkonsolosu Sayın Dr. Yousaf Junaid, Rawalpindi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Raja Amir İKBAL Genel Başkan Sayın Mustafa Koca’ya nezaket ziyaretinde bulundular.                              

Ziyaret kapsamında Türkiye ve Pakistan arasındaki kültürel, ekonomik ve ticari ilişkiler ele alındı. Türkiye ve Pakistan arasındaki ticari ilişkilerin geliştirilmesi gerektiği vurgusu yapılarak bu bağlamda karşılıklı yapılabilecek işbirlikleri konuşuldu.

Pakistan Başkonsolosu Dr. Yousaf Junaid, Rawalpindi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Raja Amir İKBAL ve beraberindeki iş insanları, ASKON Genel Merkezi‘nde B2B ikili iş görüşmeleri gerçekleştirdi.

HaberlerBAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİASKON YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME KOMİSYON’U, ASELSAN MACUNKÖY TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİKuveyt İstanbul Başkonsolosluğu ZiyaretiASKON YERLİ VE MİLLİ EKONOMİ ZİRVESİ’Nİ KAYSERİ’DE GERÇEKLEŞTİRDİGENEL BAŞKANIMIZ İTHİB BAŞKANI GÜLLE’Yİ AĞIRLADIBAŞKAN CESUR AKİT MEDYA GRUBU İCRA KURULU BAŞKANI KARAHASANOĞLU’NU ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR, T.C. ADALET BAKANI SAYIN GÜL’Ü AĞIRLADIYÜZYILLIK HÜZNÜMÜZ KUDÜS ADLI PROGRAM ASKON’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİGENEL BAŞKANIMIZ, BELEDİYE BAŞKANLARIMIZI AĞIRLADISLOVENYA HÜKÜMETİ FAHRİ BAŞKONSOLOSLUĞU ZİYARETİTümünü Göster