Haberler PAKİSTAN BAŞKONSOLOSU’NUN ASKON ZİYARETİ

PAKİSTAN BAŞKONSOLOSU’NUN ASKON ZİYARETİ

Pakistan Başkonsolosu Sayın Dr. Yousaf Junaid, Rawalpindi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Raja Amir İKBAL Genel Başkan Sayın Mustafa Koca’ya nezaket ziyaretinde bulundular.                              

Ziyaret kapsamında Türkiye ve Pakistan arasındaki kültürel, ekonomik ve ticari ilişkiler ele alındı. Türkiye ve Pakistan arasındaki ticari ilişkilerin geliştirilmesi gerektiği vurgusu yapılarak bu bağlamda karşılıklı yapılabilecek işbirlikleri konuşuldu.

Pakistan Başkonsolosu Dr. Yousaf Junaid, Rawalpindi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Raja Amir İKBAL ve beraberindeki iş insanları, ASKON Genel Merkezi‘nde B2B ikili iş görüşmeleri gerçekleştirdi.

HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ 5. İİT HELAL FUARI VE DÜNYA HELAL ZİRVESİ’NE KATILDIGENEL BAŞKANIMIZ BEŞTEPE’DE DÜZENLENEN TOPLU AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIGENEL BAŞKANIMIZ CESUR IBCE BAŞKANI SHRİVANİ’Yİ AĞIRLADIASKON HEYETİ İSTANBUL VALİSİ VASiP ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR GİRİŞİMCİ İŞADAMLARI VAKFI HEYETİ’Nİ AĞIRLADIGENEL BAŞKANIMIZ DÜNYA EHL-İ BEYT VAKFI BAŞKANI ALTUN’U AĞIRLADIAMASYA RUMELİ, BALKAN TÜRKLERİ DERNEĞİ’Nİ GENEL MERKEZİMİZDE AĞIRLADIGENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR, BAŞKAN KARAMAN’I AĞIRLADIBAŞKAN CESUR’DAN SAYIN DEMİRÖZ’E ZİYARETİSTANBUL VALİLİĞİ TARAFINDAN DÜZENLENEN RESEPSİYONA KATILDIKTümünü Göster