Haberler ORTAK SEKTÖRLER TOPLANTISI

ORTAK SEKTÖRLER TOPLANTISI

 

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Genel Merkezinde Genel Başkan Mustafa KOCA’nın da katılımlarıyla İmalat Sanayi Sektörleri ve Hizmet Sektörleri üyelerinin katıldığı ortak sektörler toplantısı düzenlendi.

 

Kahvaltı programı ile başlayan toplantıya, Hizmet Sektörü, Makine Sektörü, Tekstil Sektörü, İnşaat Sektörü, Dış İlişkiler ve Yeni Yatırımlar komisyon üyeleri katılım sağladı. Sektör üyelerinin birbirleri ile tanışma, sektör faaliyetleri ve iş ortaklığı temalı ortak toplantı sektör üyelerinin yoğun katılımları ile verimli bir şekilde gerçekleştirildi.

 

Toplantı açılış konuşması yapan Genel Başkan Mustafa KOCA; bu tür ortak toplantıların yapılmasında ASKON üyelerinin birbirini daha da iyi tanımasına, aidiyet duygusunun artmasına ve ticari menfaatlerin dışında, manevi ilişkilerin artmasına da sebep olacağını dile getirdi.

 

Genel Başkan Mustafa KOCA; ASKON faaliyetleri ve çalışmalarından bahsederek aktif faaliyet gösteren sektörlerin yaptığı çalışmalar ile birbirlerine örnekler teşkil edeceğinden bahsederek bu maksatla bu toplantıdan son derecede verimli neticeler alınacağını dile getirdi.

 

Ortak sektörler toplantısı kapsamında gerçekleştirilen ortak toplantıların üyelerimizin istifadesi açısından yararlı olacağını dile getiren KOCA; yapılan toplantılardan dolayı oldukça memnun kaldıklarını dile getirerek teşekkürlerini iletti.

 


Sektör başkanlarının faaliyet sunumlarının ardından sektör üyeleri ile tanışma ve ikili görüşmelere geçilerek, verimli bir toplantı icra edilmiş oldu. Sektörler arasındaki önümüzdeki dönemde gerçekleştirilebilecek programlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

HaberlerASKON GAZİANTEP ŞUBESİ MUHTEŞEM BİR TÖRENLE AÇILDIASKON YABANCI İŞADAMLARI İLE İFTAR SOFRASINDA BULUŞTUGENEL BAŞKAN CESUR BAŞBAKAN YILDIRIM İLE GÖRÜŞTÜİSTANBUL VALİSİ VASİP ŞAHİN, ASKON GENEL MERKEZİNİ ZİYARET ETTİKUDÜS KIRMIZI ÇİZGİMİZDİRŞEHİR HASTANELERİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDIASKON ORDU ŞUBESİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİÜYEMİZ SARIKOÇ HOLDİNG’İN MERKEZ BİNASI AÇILIŞI YAPILDIASKON’DA ÜYE TANIŞMA TOPLANTILARI DEVAM EDİYORAVRUPANIN EN BÜYÜK E-İHRACAT KONFERANSI GERÇEKLEŞTİTümünü Göster