Haberler ORTAK SEKTÖRLER TOPLANTISI

ORTAK SEKTÖRLER TOPLANTISI

 

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Genel Merkezinde Genel Başkan Mustafa KOCA’nın da katılımlarıyla İmalat Sanayi Sektörleri ve Hizmet Sektörleri üyelerinin katıldığı ortak sektörler toplantısı düzenlendi.

 

Kahvaltı programı ile başlayan toplantıya, Hizmet Sektörü, Makine Sektörü, Tekstil Sektörü, İnşaat Sektörü, Dış İlişkiler ve Yeni Yatırımlar komisyon üyeleri katılım sağladı. Sektör üyelerinin birbirleri ile tanışma, sektör faaliyetleri ve iş ortaklığı temalı ortak toplantı sektör üyelerinin yoğun katılımları ile verimli bir şekilde gerçekleştirildi.

 

Toplantı açılış konuşması yapan Genel Başkan Mustafa KOCA; bu tür ortak toplantıların yapılmasında ASKON üyelerinin birbirini daha da iyi tanımasına, aidiyet duygusunun artmasına ve ticari menfaatlerin dışında, manevi ilişkilerin artmasına da sebep olacağını dile getirdi.

 

Genel Başkan Mustafa KOCA; ASKON faaliyetleri ve çalışmalarından bahsederek aktif faaliyet gösteren sektörlerin yaptığı çalışmalar ile birbirlerine örnekler teşkil edeceğinden bahsederek bu maksatla bu toplantıdan son derecede verimli neticeler alınacağını dile getirdi.

 

Ortak sektörler toplantısı kapsamında gerçekleştirilen ortak toplantıların üyelerimizin istifadesi açısından yararlı olacağını dile getiren KOCA; yapılan toplantılardan dolayı oldukça memnun kaldıklarını dile getirerek teşekkürlerini iletti.

 


Sektör başkanlarının faaliyet sunumlarının ardından sektör üyeleri ile tanışma ve ikili görüşmelere geçilerek, verimli bir toplantı icra edilmiş oldu. Sektörler arasındaki önümüzdeki dönemde gerçekleştirilebilecek programlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ 5. İİT HELAL FUARI VE DÜNYA HELAL ZİRVESİ’NE KATILDIGENEL BAŞKANIMIZ BEŞTEPE’DE DÜZENLENEN TOPLU AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIGENEL BAŞKANIMIZ CESUR IBCE BAŞKANI SHRİVANİ’Yİ AĞIRLADIASKON HEYETİ İSTANBUL VALİSİ VASiP ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR GİRİŞİMCİ İŞADAMLARI VAKFI HEYETİ’Nİ AĞIRLADIGENEL BAŞKANIMIZ DÜNYA EHL-İ BEYT VAKFI BAŞKANI ALTUN’U AĞIRLADIAMASYA RUMELİ, BALKAN TÜRKLERİ DERNEĞİ’Nİ GENEL MERKEZİMİZDE AĞIRLADIGENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR, BAŞKAN KARAMAN’I AĞIRLADIBAŞKAN CESUR’DAN SAYIN DEMİRÖZ’E ZİYARETİSTANBUL VALİLİĞİ TARAFINDAN DÜZENLENEN RESEPSİYONA KATILDIKTümünü Göster