Haberler ORTAK SEKTÖRLER TOPLANTISI

ORTAK SEKTÖRLER TOPLANTISI

 

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Genel Merkezinde Genel Başkan Mustafa KOCA’nın da katılımlarıyla İmalat Sanayi Sektörleri ve Hizmet Sektörleri üyelerinin katıldığı ortak sektörler toplantısı düzenlendi.

 

Kahvaltı programı ile başlayan toplantıya, Hizmet Sektörü, Makine Sektörü, Tekstil Sektörü, İnşaat Sektörü, Dış İlişkiler ve Yeni Yatırımlar komisyon üyeleri katılım sağladı. Sektör üyelerinin birbirleri ile tanışma, sektör faaliyetleri ve iş ortaklığı temalı ortak toplantı sektör üyelerinin yoğun katılımları ile verimli bir şekilde gerçekleştirildi.

 

Toplantı açılış konuşması yapan Genel Başkan Mustafa KOCA; bu tür ortak toplantıların yapılmasında ASKON üyelerinin birbirini daha da iyi tanımasına, aidiyet duygusunun artmasına ve ticari menfaatlerin dışında, manevi ilişkilerin artmasına da sebep olacağını dile getirdi.

 

Genel Başkan Mustafa KOCA; ASKON faaliyetleri ve çalışmalarından bahsederek aktif faaliyet gösteren sektörlerin yaptığı çalışmalar ile birbirlerine örnekler teşkil edeceğinden bahsederek bu maksatla bu toplantıdan son derecede verimli neticeler alınacağını dile getirdi.

 

Ortak sektörler toplantısı kapsamında gerçekleştirilen ortak toplantıların üyelerimizin istifadesi açısından yararlı olacağını dile getiren KOCA; yapılan toplantılardan dolayı oldukça memnun kaldıklarını dile getirerek teşekkürlerini iletti.

 


Sektör başkanlarının faaliyet sunumlarının ardından sektör üyeleri ile tanışma ve ikili görüşmelere geçilerek, verimli bir toplantı icra edilmiş oldu. Sektörler arasındaki önümüzdeki dönemde gerçekleştirilebilecek programlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

HaberlerBAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİASKON YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME KOMİSYON’U, ASELSAN MACUNKÖY TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİKuveyt İstanbul Başkonsolosluğu ZiyaretiASKON YERLİ VE MİLLİ EKONOMİ ZİRVESİ’Nİ KAYSERİ’DE GERÇEKLEŞTİRDİGENEL BAŞKANIMIZ İTHİB BAŞKANI GÜLLE’Yİ AĞIRLADIBAŞKAN CESUR AKİT MEDYA GRUBU İCRA KURULU BAŞKANI KARAHASANOĞLU’NU ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR, T.C. ADALET BAKANI SAYIN GÜL’Ü AĞIRLADIYÜZYILLIK HÜZNÜMÜZ KUDÜS ADLI PROGRAM ASKON’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİGENEL BAŞKANIMIZ, BELEDİYE BAŞKANLARIMIZI AĞIRLADISLOVENYA HÜKÜMETİ FAHRİ BAŞKONSOLOSLUĞU ZİYARETİTümünü Göster