Haberler MISIR ARAP CUMHURİYETİ İSTANBUL TİCARET KONSOLOSLUĞU ZİYARETİ

MISIR ARAP CUMHURİYETİ İSTANBUL TİCARET KONSOLOSLUĞU ZİYARETİ

ASKON (Anadolu Aslanları İşadamları Derneği) Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Hüsnü KAZAN ve ASKON Üyesi Mustafa Mertcan Mısır Arap Cumhuriyeti İstanbul Ticaret Konsolosu Sayın Mohamed Elsayed ve Ticaret Konsolos Yardımcısı Haytham Abdelghany makamlarında ziyaret ettiler.

Ziyaret kapsamında Türkiye ve Mısır arasındaki kültürel, ekonomik ve özellikle ticari ilişkiler ele alındı. Türkiye ve Mısır arasındaki ticari ilişkilerin geliştirilmesi gerektiği vurgulandı. Bu bağlamda karşılıklı yapılabilecek işbirlikleri ve organizasyonlar konuşuldu.  Ziyaret sonrasında Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Hüsnü KAZAN Mısır Arap Cumhuriyeti Ticaret Konsolosu Sayın Mohamed Elsayed’e plaket takdim ederek ziyaretlerini tamamladı.

 

HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ SULUOVA BELEDİYE BAŞKANI ÜÇOK’U AĞIRLADICESUR: KUDÜSLÜ MÜSLÜMANLAR İÇİN ACİL 10 BİN KONUT GEREKİYORASKON HEYETİ İBB BAŞKANI UYSAL’I ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANI AYDIN’I AĞIRLADIASKON’DAN FİLİSTİN ÇIKARMASIASKON BAŞKANI CESUR: "28 ŞUBAT’TA BU MİLLET SOYULMUŞTUR"BAŞKAN CESUR, TÜMSİAD BAŞKANI DOĞAN’I AĞIRLADIASKON, ÜYE BULUŞMALARI DEVAM EDİYORBAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİASKON YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME KOMİSYON’U, ASELSAN MACUNKÖY TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİTümünü Göster