Haberler MISIR ARAP CUMHURİYETİ İSTANBUL TİCARET KONSOLOSLUĞU ZİYARETİ

MISIR ARAP CUMHURİYETİ İSTANBUL TİCARET KONSOLOSLUĞU ZİYARETİ

ASKON (Anadolu Aslanları İşadamları Derneği) Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Hüsnü KAZAN ve ASKON Üyesi Mustafa Mertcan Mısır Arap Cumhuriyeti İstanbul Ticaret Konsolosu Sayın Mohamed Elsayed ve Ticaret Konsolos Yardımcısı Haytham Abdelghany makamlarında ziyaret ettiler.

Ziyaret kapsamında Türkiye ve Mısır arasındaki kültürel, ekonomik ve özellikle ticari ilişkiler ele alındı. Türkiye ve Mısır arasındaki ticari ilişkilerin geliştirilmesi gerektiği vurgulandı. Bu bağlamda karşılıklı yapılabilecek işbirlikleri ve organizasyonlar konuşuldu.  Ziyaret sonrasında Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Hüsnü KAZAN Mısır Arap Cumhuriyeti Ticaret Konsolosu Sayın Mohamed Elsayed’e plaket takdim ederek ziyaretlerini tamamladı.

 

HaberlerASKON 10. DÖNEM ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİGENEL BAŞKANIMIZ İHKİB BAŞKANI TANRIVERDİ’Yİ AĞIRLADIİZMİR ŞUBEMİZDEN ASKON’A ZİYARETKOSGEB’TEN TEKNOLOJİK VE STRATEJİK ÜRÜNLERE BÜYÜK DESTEKGENEL BAŞKANIMIZ KABULLERE DEVAM EDİYORASKON’DAN TİM BAŞKANI BÜYÜKEKŞİ’YE ZİYARETASKON’DAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YELKENCİ’YE ZİYARET ASKON HEYETİNDEN, İL VERGİ DAİRESİ’NE ZİYARET GENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR TATSO’YU AĞIRLADIANADOLU GENÇLİK DERNEĞİ’NDEN ASKON’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİTümünü Göster