Haberler MISIR ARAP CUMHURİYETİ İSTANBUL TİCARET KONSOLOSLUĞU ZİYARETİ

MISIR ARAP CUMHURİYETİ İSTANBUL TİCARET KONSOLOSLUĞU ZİYARETİ

ASKON (Anadolu Aslanları İşadamları Derneği) Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Hüsnü KAZAN ve ASKON Üyesi Mustafa Mertcan Mısır Arap Cumhuriyeti İstanbul Ticaret Konsolosu Sayın Mohamed Elsayed ve Ticaret Konsolos Yardımcısı Haytham Abdelghany makamlarında ziyaret ettiler.

Ziyaret kapsamında Türkiye ve Mısır arasındaki kültürel, ekonomik ve özellikle ticari ilişkiler ele alındı. Türkiye ve Mısır arasındaki ticari ilişkilerin geliştirilmesi gerektiği vurgulandı. Bu bağlamda karşılıklı yapılabilecek işbirlikleri ve organizasyonlar konuşuldu.  Ziyaret sonrasında Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Hüsnü KAZAN Mısır Arap Cumhuriyeti Ticaret Konsolosu Sayın Mohamed Elsayed’e plaket takdim ederek ziyaretlerini tamamladı.

 

HaberlerASKON HEYETİ MALİYE BAKANIMIZ SAYIN AĞBAL İLE GÖRÜŞTÜASKON HEYETİ T.C EKONOMİ BAKANIMIZ SAYIN ZEYBEKCİ İLE GÖRÜŞTÜASKON HEYETİ T.C EKONOMİ BAKANIMIZ SAYIN ZEYBEKCİ İLE GÖRÜŞTÜASKON HEYETİ ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANIMIZ SAYIN EROĞLU İLE GÖRÜŞTÜGENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR, TOPLUMSAL FARKINDALIK SEFERBERLİĞİ AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI''Türkiye Değerli Bir İş insanını Kaybetmiştir’’ÜYE TANIŞMA VE İSTİŞARE TOPLANTISI GENEL MERKEZ’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİASKON HEYETİ, KAZAKİSTAN’DA KÜRESEL YATIRIM TOPLANTISINA KATILDIHEYETİMİZ KALKINMA BAKANIMIZ SAYIN ELVAN İLE GÖRÜŞTÜ ASKON HEYETİ AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ SAYIN ELİTAŞ İLE GÖRÜŞTÜTümünü Göster