Haberler MISIR ARAP CUMHURİYETİ İSTANBUL TİCARET KONSOLOSLUĞU ZİYARETİ

MISIR ARAP CUMHURİYETİ İSTANBUL TİCARET KONSOLOSLUĞU ZİYARETİ

ASKON (Anadolu Aslanları İşadamları Derneği) Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Hüsnü KAZAN ve ASKON Üyesi Mustafa Mertcan Mısır Arap Cumhuriyeti İstanbul Ticaret Konsolosu Sayın Mohamed Elsayed ve Ticaret Konsolos Yardımcısı Haytham Abdelghany makamlarında ziyaret ettiler.

Ziyaret kapsamında Türkiye ve Mısır arasındaki kültürel, ekonomik ve özellikle ticari ilişkiler ele alındı. Türkiye ve Mısır arasındaki ticari ilişkilerin geliştirilmesi gerektiği vurgulandı. Bu bağlamda karşılıklı yapılabilecek işbirlikleri ve organizasyonlar konuşuldu.  Ziyaret sonrasında Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Hüsnü KAZAN Mısır Arap Cumhuriyeti Ticaret Konsolosu Sayın Mohamed Elsayed’e plaket takdim ederek ziyaretlerini tamamladı.

 

HaberlerCUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BEŞTEPE'DE STK TEMSİLCİLERİ İLE İFTAR YAPTIGENEL BAŞKAN MUSTAFA KOCA, DEİK İFTARINA KATILDIASKON 15. BAŞKANLAR KURULU İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİBAŞBAKAN YILDIRIM, DOLMABAHÇE BAŞBAKANLIK OFİSİ'NDE ASKON HEYETİNİ AĞIRLADIBAŞAKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SAYIN MEVLÜT UYSAL'A NEZAKET ZİYARETİKKTC KÜLTÜR VE İNANÇ TURİZMİ ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİASKON, DÜNYA TEKNOLOJİ, İNOVASYON VE GİRİŞİMCİLİK KONFERANSI’NDAAMERICAN FINANCE HOUSE LARIBA BAŞKANI ASKON’U ZİYARET ETTİ“TÜRKİYE-ENDONEZYA EKONOMİK İLİŞKİLERİ”E-TİCARET KATEGORİ SORUMLUSU MESLEĞİNİN ULUSAL YETERLİLİĞİ GÖRÜŞE SUNULDUTümünü Göster