Haberler Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M.Emin ARAT, ASKON’a Ziyaret Gerçekleştirdi.

10.02.2015

Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M.Emin ARAT, Genel Başkanımız Mustafa KOCA’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Görüşmeye Rektör Prof.Dr. M.Emin ARAT’ın yanı sıra rektör yardımcısı Prof. Dr. Arif Nihat GÜLLÜOĞLU, Genel Sekreter Doç.Dr. Mehmet ERSOY’da katıldılar. ASKON adına ise Genel Başkan Yardımcıları Adnan DANIŞMAN ve Sıtkı ABDULLAHOĞLU ile Genel Sekreter H.Bahadır TUZCU hazır bulundular.

ASKON’un kısa ve orta vadede gerçekleştirmeyi planladığı projeler aktarıldı ve iki kurum arasında gerçekleştirilebilecek işbirliği olasılıkları gündeme getirildi.

Genel Başkanımız Mustafa KOCA, Prof. Dr. M.Emin ARAT ve heyetin nezaket ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyetini ifade etti.

Ziyarette günün anısına Marmara Üniversitesi Rektörü M.Emin ARAT, ASKON Genel Başkanı Mustafa KOCA’ya plaket takdim etti.

HaberlerBAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİASKON YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME KOMİSYON’U, ASELSAN MACUNKÖY TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİKuveyt İstanbul Başkonsolosluğu ZiyaretiASKON YERLİ VE MİLLİ EKONOMİ ZİRVESİ’Nİ KAYSERİ’DE GERÇEKLEŞTİRDİGENEL BAŞKANIMIZ İTHİB BAŞKANI GÜLLE’Yİ AĞIRLADIBAŞKAN CESUR AKİT MEDYA GRUBU İCRA KURULU BAŞKANI KARAHASANOĞLU’NU ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR, T.C. ADALET BAKANI SAYIN GÜL’Ü AĞIRLADIYÜZYILLIK HÜZNÜMÜZ KUDÜS ADLI PROGRAM ASKON’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİGENEL BAŞKANIMIZ, BELEDİYE BAŞKANLARIMIZI AĞIRLADISLOVENYA HÜKÜMETİ FAHRİ BAŞKONSOLOSLUĞU ZİYARETİTümünü Göster