Haberler Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M.Emin ARAT, ASKON’a Ziyaret Gerçekleştirdi.

10.02.2015

Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M.Emin ARAT, Genel Başkanımız Mustafa KOCA’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Görüşmeye Rektör Prof.Dr. M.Emin ARAT’ın yanı sıra rektör yardımcısı Prof. Dr. Arif Nihat GÜLLÜOĞLU, Genel Sekreter Doç.Dr. Mehmet ERSOY’da katıldılar. ASKON adına ise Genel Başkan Yardımcıları Adnan DANIŞMAN ve Sıtkı ABDULLAHOĞLU ile Genel Sekreter H.Bahadır TUZCU hazır bulundular.

ASKON’un kısa ve orta vadede gerçekleştirmeyi planladığı projeler aktarıldı ve iki kurum arasında gerçekleştirilebilecek işbirliği olasılıkları gündeme getirildi.

Genel Başkanımız Mustafa KOCA, Prof. Dr. M.Emin ARAT ve heyetin nezaket ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyetini ifade etti.

Ziyarette günün anısına Marmara Üniversitesi Rektörü M.Emin ARAT, ASKON Genel Başkanı Mustafa KOCA’ya plaket takdim etti.

HaberlerASKON, 23 Nisan’da başkanlık koltuğunu çocuklara devrettiSGK VE İSTİHDAM TEŞVİKLERİ ASKON’DA ELE ALINDI“Elini taşın altına koyan iş dünyamızın temsilcileriyle omuz omuza ülkemizi hedeflerine ulaştırana kadar durmayacağız”ARABULUCULUK SİSTEMİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDI ASKON’DAN BORSA İSTANBUL BAŞKANI KARADAĞ’A ZİYARET Türkiye-Pakistan İkili İş Görüşmeleri ASKON'da GerçekleştirildiÇİN HALK CUMHURİYETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUK ZİYARETİGENEL BAŞKANIMIZ İTHİB ÖDÜL TÖRENİNE KATILDICİHANNÜMA’DAN ASKON’A ZİYARETGENEL BAŞKANIMIZ SULUOVA BELEDİYE BAŞKANI ÜÇOK’U AĞIRLADITümünü Göster