Haberler İSTANBUL VALİSİ SAYIN VASİP ŞAHİN’E ZİYARET

İstanbul Valisi Sayın Vasip Şahin’e Ziyaret


Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Sayın Mustafa KOCA ve beraberindeki ASKON Heyeti, yeni göreve atanan İstanbul Valisi Sayın Vasip ŞAHİN’i makamında ziyaret etti.

Vali ŞAHİN yaptığı konuşmasında; birlik ve beraberliğin her şeyin başı olduğunu ifade ederek; siyaset, bürokrasi, sivil toplum örgütleri birlikte olup aynı hedefe aynı duygularla yönelebilirse başarının gelmemesi için hiçbir nedenin olmadığını söyledi.

Genel Başkanımız Mustafa Koca, İstanbul Valimiz Sayın Şahin'e yeni görevinde başarılar dilerken, ASKON'un gerek İstanbul'da gerek tüm Türkiye'de yaptığı çalışmalar üzere bilgilendirmede bulundu. Koca, önümüzdeki dönemde kamu - özel sektör işbirliklerinin devamlılığı için temennilerini sundu. 

Günün anısına Sayın Vali ŞAHİN’e, ASKON plaketi takdim edildi.
HaberlerKUDÜS KIRMIZI ÇİZGİMİZDİRŞEHİR HASTANELERİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDIASKON ORDU ŞUBESİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİÜYEMİZ SARIKOÇ HOLDİNG’İN MERKEZ BİNASI AÇILIŞI YAPILDIASKON’DA ÜYE TANIŞMA TOPLANTILARI DEVAM EDİYORAVRUPANIN EN BÜYÜK E-İHRACAT KONFERANSI GERÇEKLEŞTİASKON, 23 NİSAN’DA BAŞKANLIK KOLTUĞUNU ÇOCUKLARA DEVRETTİSGK VE İSTİHDAM TEŞVİKLERİ ASKON’DA ELE ALINDI“Elini taşın altına koyan iş dünyamızın temsilcileriyle omuz omuza ülkemizi hedeflerine ulaştırana kadar durmayacağız”ARABULUCULUK SİSTEMİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDI Tümünü Göster