Haberler İSTANBUL TİCARET BORSASINDAN ASKONA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

İSTANBUL TİCARET BORSASINDAN ASKONA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

İstanbul Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali KOPUZ, Meclis Başkanı Bülent KASAP ve Genel Sekreter Ali Yavuz YİĞİT, ASKON Genel Başkanı Hasan Ali CESUR'u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

İstanbul Ticaret Borsası Başkanı Ali KOPUZ, Genel Başkan Hasan Ali CESUR'un yeni göreve seçilmesinden büyük bir memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

ASKON 10. Genel Kurul’da göreve gelen ASKON yönetim kurulunun, tüm mütevelli ve destekçi kurumları ile yakın işbirliği içinde olmayı arzuladığını belirten Genel Başkan Hasan Ali Cesur, yeni dönemde mütevelli kuruluşlarla ilişkilerin artarak devam edeceğini belirterek, İstanbul Ticaret Borsası ve ASKON'un işbirliği ve iletişim ağlarının genişletilmesi konusunda görüş birliğine varıldı.

Genel Başkan Hasan Ali CESUR, İstanbul Ticaret Borsası Başkanı Ali KOPUZ'a nezaket ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti ifade ederek, İstanbul Ticaret Borsasının yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini ve bu çerçevede takip edilen konuların iş dünyası için çok önemli güncel meseleler olduğunu, bu anlamda da sonuç odaklı çalışmalarından dolayı İstanbul Ticaret Borsası'na teşekkür etti.

İstanbul Ticaret Borsası Başkanı Ali KOPUZ, Genel Başkan Hasan Ali CESUR'a İstanbul Ticaret Borsası’nın 1924-2014 arasındaki tarihçesini anlatan bir prestij yayın armağan etti.

HaberlerASKON 10. DÖNEM ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİGENEL BAŞKANIMIZ İHKİB BAŞKANI TANRIVERDİ’Yİ AĞIRLADIİZMİR ŞUBEMİZDEN ASKON’A ZİYARETKOSGEB’TEN TEKNOLOJİK VE STRATEJİK ÜRÜNLERE BÜYÜK DESTEKGENEL BAŞKANIMIZ KABULLERE DEVAM EDİYORASKON’DAN TİM BAŞKANI BÜYÜKEKŞİ’YE ZİYARETASKON’DAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YELKENCİ’YE ZİYARET ASKON HEYETİNDEN, İL VERGİ DAİRESİ’NE ZİYARET GENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR TATSO’YU AĞIRLADIANADOLU GENÇLİK DERNEĞİ’NDEN ASKON’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİTümünü Göster