Haberler İSTANBUL TİCARET BORSASINDAN ASKONA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

İSTANBUL TİCARET BORSASINDAN ASKONA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

İstanbul Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali KOPUZ, Meclis Başkanı Bülent KASAP ve Genel Sekreter Ali Yavuz YİĞİT, ASKON Genel Başkanı Hasan Ali CESUR'u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

İstanbul Ticaret Borsası Başkanı Ali KOPUZ, Genel Başkan Hasan Ali CESUR'un yeni göreve seçilmesinden büyük bir memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

ASKON 10. Genel Kurul’da göreve gelen ASKON yönetim kurulunun, tüm mütevelli ve destekçi kurumları ile yakın işbirliği içinde olmayı arzuladığını belirten Genel Başkan Hasan Ali Cesur, yeni dönemde mütevelli kuruluşlarla ilişkilerin artarak devam edeceğini belirterek, İstanbul Ticaret Borsası ve ASKON'un işbirliği ve iletişim ağlarının genişletilmesi konusunda görüş birliğine varıldı.

Genel Başkan Hasan Ali CESUR, İstanbul Ticaret Borsası Başkanı Ali KOPUZ'a nezaket ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti ifade ederek, İstanbul Ticaret Borsasının yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini ve bu çerçevede takip edilen konuların iş dünyası için çok önemli güncel meseleler olduğunu, bu anlamda da sonuç odaklı çalışmalarından dolayı İstanbul Ticaret Borsası'na teşekkür etti.

İstanbul Ticaret Borsası Başkanı Ali KOPUZ, Genel Başkan Hasan Ali CESUR'a İstanbul Ticaret Borsası’nın 1924-2014 arasındaki tarihçesini anlatan bir prestij yayın armağan etti.

HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ SULUOVA BELEDİYE BAŞKANI ÜÇOK’U AĞIRLADICESUR: KUDÜSLÜ MÜSLÜMANLAR İÇİN ACİL 10 BİN KONUT GEREKİYORASKON HEYETİ İBB BAŞKANI UYSAL’I ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANI AYDIN’I AĞIRLADIASKON’DAN FİLİSTİN ÇIKARMASIASKON BAŞKANI CESUR: "28 ŞUBAT’TA BU MİLLET SOYULMUŞTUR"BAŞKAN CESUR, TÜMSİAD BAŞKANI DOĞAN’I AĞIRLADIASKON, ÜYE BULUŞMALARI DEVAM EDİYORBAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİASKON YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME KOMİSYON’U, ASELSAN MACUNKÖY TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİTümünü Göster