Haberler İSTANBUL TİCARET BORSASINDAN ASKONA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

İSTANBUL TİCARET BORSASINDAN ASKONA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

İstanbul Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali KOPUZ, Meclis Başkanı Bülent KASAP ve Genel Sekreter Ali Yavuz YİĞİT, ASKON Genel Başkanı Hasan Ali CESUR'u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

İstanbul Ticaret Borsası Başkanı Ali KOPUZ, Genel Başkan Hasan Ali CESUR'un yeni göreve seçilmesinden büyük bir memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

ASKON 10. Genel Kurul’da göreve gelen ASKON yönetim kurulunun, tüm mütevelli ve destekçi kurumları ile yakın işbirliği içinde olmayı arzuladığını belirten Genel Başkan Hasan Ali Cesur, yeni dönemde mütevelli kuruluşlarla ilişkilerin artarak devam edeceğini belirterek, İstanbul Ticaret Borsası ve ASKON'un işbirliği ve iletişim ağlarının genişletilmesi konusunda görüş birliğine varıldı.

Genel Başkan Hasan Ali CESUR, İstanbul Ticaret Borsası Başkanı Ali KOPUZ'a nezaket ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti ifade ederek, İstanbul Ticaret Borsasının yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini ve bu çerçevede takip edilen konuların iş dünyası için çok önemli güncel meseleler olduğunu, bu anlamda da sonuç odaklı çalışmalarından dolayı İstanbul Ticaret Borsası'na teşekkür etti.

İstanbul Ticaret Borsası Başkanı Ali KOPUZ, Genel Başkan Hasan Ali CESUR'a İstanbul Ticaret Borsası’nın 1924-2014 arasındaki tarihçesini anlatan bir prestij yayın armağan etti.

HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR, TOPLUMSAL FARKINDALIK SEFERBERLİĞİ AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI''Türkiye Değerli Bir İş insanını Kaybetmiştir’’ÜYE TANIŞMA VE İSTİŞARE TOPLANTISI GENEL MERKEZ’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİASKON HEYETİ, KAZAKİSTAN’DA KÜRESEL YATIRIM TOPLANTISINA KATILDIHEYETİMİZ KALKINMA BAKANIMIZ SAYIN ELVAN İLE GÖRÜŞTÜ ASKON HEYETİ AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ SAYIN ELİTAŞ İLE GÖRÜŞTÜASKON HEYETİ GENÇLİK VE SPOR BAKANIMIZ SAYIN BAK İLE GÖRÜŞTÜABD’NİN KUDÜS KARARINI ŞİDDETLE KINIYORUZASKON HEYETİ ANKARA’DA BAKAN TÜFENKCİ’Yİ ZİYARET ETTİASKON HEYETİ TBMM BAŞKANI KAHRAMAN’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİTümünü Göster