Haberler İRAN İSLAMİ CUMHURİYETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSU’NUN ASKON ZİYARETİ

İRAN İSLAMİ CUMHURİYETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSU’NUN ASKON ZİYARETİ

İran İslam Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Sayın Bakhtiyar Adaszadeh, Konsolosluk  Ticaret Müsteşarı Mahmoud Ahmadi ve Konsolosluk Ticaret Müsteşarı Danışmanı Keyvan Zadeh Genel Başkanımız Sayın Mustafa Koca’ya nezaket ziyaretinde bulundular.  Ziyarette ASKON Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Hüsnü KAZAN, Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Yavuzer ve Mustafa Mertcan’da hazır bulundular.

Ziyaret kapsamında Türkiye ve İran arasındaki kültürel, ekonomik ve özellikle ticari ilişkiler ele alındı. Türkiye ve İran arasındaki ticari ilişkilerin geliştirilmesi gerektiği vurgulandı. Bu bağlamda karşılıklı yapılabilecek işbirlikleri ve organizasyonlar konuşuldu.  Başarı ve tebrik dileklerini yenileyen İran İslam Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Bakhtiyar Adaszadeh ve beraberindeki heyet ziyaretin ardından ASKON Genel Merkez’den ayrıldı.
HaberlerASKON GAZİANTEP ŞUBESİ MUHTEŞEM BİR TÖRENLE AÇILDIASKON YABANCI İŞADAMLARI İLE İFTAR SOFRASINDA BULUŞTUGENEL BAŞKAN CESUR BAŞBAKAN YILDIRIM İLE GÖRÜŞTÜİSTANBUL VALİSİ VASİP ŞAHİN, ASKON GENEL MERKEZİNİ ZİYARET ETTİKUDÜS KIRMIZI ÇİZGİMİZDİRŞEHİR HASTANELERİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDIASKON ORDU ŞUBESİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİÜYEMİZ SARIKOÇ HOLDİNG’İN MERKEZ BİNASI AÇILIŞI YAPILDIASKON’DA ÜYE TANIŞMA TOPLANTILARI DEVAM EDİYORAVRUPANIN EN BÜYÜK E-İHRACAT KONFERANSI GERÇEKLEŞTİTümünü Göster