Haberler İRAN İSLAMİ CUMHURİYETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSU’NUN ASKON ZİYARETİ

İRAN İSLAMİ CUMHURİYETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSU’NUN ASKON ZİYARETİ

İran İslam Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Sayın Bakhtiyar Adaszadeh, Konsolosluk  Ticaret Müsteşarı Mahmoud Ahmadi ve Konsolosluk Ticaret Müsteşarı Danışmanı Keyvan Zadeh Genel Başkanımız Sayın Mustafa Koca’ya nezaket ziyaretinde bulundular.  Ziyarette ASKON Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Hüsnü KAZAN, Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Yavuzer ve Mustafa Mertcan’da hazır bulundular.

Ziyaret kapsamında Türkiye ve İran arasındaki kültürel, ekonomik ve özellikle ticari ilişkiler ele alındı. Türkiye ve İran arasındaki ticari ilişkilerin geliştirilmesi gerektiği vurgulandı. Bu bağlamda karşılıklı yapılabilecek işbirlikleri ve organizasyonlar konuşuldu.  Başarı ve tebrik dileklerini yenileyen İran İslam Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Bakhtiyar Adaszadeh ve beraberindeki heyet ziyaretin ardından ASKON Genel Merkez’den ayrıldı.
HaberlerBAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİASKON YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME KOMİSYON’U, ASELSAN MACUNKÖY TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİKuveyt İstanbul Başkonsolosluğu ZiyaretiASKON YERLİ VE MİLLİ EKONOMİ ZİRVESİ’Nİ KAYSERİ’DE GERÇEKLEŞTİRDİGENEL BAŞKANIMIZ İTHİB BAŞKANI GÜLLE’Yİ AĞIRLADIBAŞKAN CESUR AKİT MEDYA GRUBU İCRA KURULU BAŞKANI KARAHASANOĞLU’NU ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR, T.C. ADALET BAKANI SAYIN GÜL’Ü AĞIRLADIYÜZYILLIK HÜZNÜMÜZ KUDÜS ADLI PROGRAM ASKON’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİGENEL BAŞKANIMIZ, BELEDİYE BAŞKANLARIMIZI AĞIRLADISLOVENYA HÜKÜMETİ FAHRİ BAŞKONSOLOSLUĞU ZİYARETİTümünü Göster