Haberler İRAN İSLAMİ CUMHURİYETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSU’NUN ASKON ZİYARETİ

İRAN İSLAMİ CUMHURİYETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSU’NUN ASKON ZİYARETİ

İran İslam Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Sayın Bakhtiyar Adaszadeh, Konsolosluk  Ticaret Müsteşarı Mahmoud Ahmadi ve Konsolosluk Ticaret Müsteşarı Danışmanı Keyvan Zadeh Genel Başkanımız Sayın Mustafa Koca’ya nezaket ziyaretinde bulundular.  Ziyarette ASKON Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Hüsnü KAZAN, Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Yavuzer ve Mustafa Mertcan’da hazır bulundular.

Ziyaret kapsamında Türkiye ve İran arasındaki kültürel, ekonomik ve özellikle ticari ilişkiler ele alındı. Türkiye ve İran arasındaki ticari ilişkilerin geliştirilmesi gerektiği vurgulandı. Bu bağlamda karşılıklı yapılabilecek işbirlikleri ve organizasyonlar konuşuldu.  Başarı ve tebrik dileklerini yenileyen İran İslam Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Bakhtiyar Adaszadeh ve beraberindeki heyet ziyaretin ardından ASKON Genel Merkez’den ayrıldı.
HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ 5. İİT HELAL FUARI VE DÜNYA HELAL ZİRVESİ’NE KATILDIGENEL BAŞKANIMIZ BEŞTEPE’DE DÜZENLENEN TOPLU AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIGENEL BAŞKANIMIZ CESUR IBCE BAŞKANI SHRİVANİ’Yİ AĞIRLADIASKON HEYETİ İSTANBUL VALİSİ VASiP ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR GİRİŞİMCİ İŞADAMLARI VAKFI HEYETİ’Nİ AĞIRLADIGENEL BAŞKANIMIZ DÜNYA EHL-İ BEYT VAKFI BAŞKANI ALTUN’U AĞIRLADIAMASYA RUMELİ, BALKAN TÜRKLERİ DERNEĞİ’Nİ GENEL MERKEZİMİZDE AĞIRLADIGENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR, BAŞKAN KARAMAN’I AĞIRLADIBAŞKAN CESUR’DAN SAYIN DEMİRÖZ’E ZİYARETİSTANBUL VALİLİĞİ TARAFINDAN DÜZENLENEN RESEPSİYONA KATILDIKTümünü Göster