Haberler HİZMET SEKTÖRÜNDEN KOSGEB İSTANBUL BOĞAZİÇİ MÜDÜRÜNE ZİYARET

HİZMET SEKTÖRÜNDEN KOSGEB İSTANBUL BOĞAZİÇİ MÜDÜRÜNE ZİYARETASKON Hizmet Sektör Başkanı Muhammet Ali ÖZ ve komisyon üyelerinden oluşan heyet; Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi (KOSGEB) İstanbul Boğaziçi Müdürü Sayın Gürsel KIZILASLAN’ı makamında ziyaret etti.

Hizmet sektörü komisyon üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen ziyarette, KOSGEB’in KOBİ’lere yönelik destekleri hakkında bilgiler veren KIZILASLAN; İstanbul’da küçük ve orta ölçekli işletmeleri geliştirmeye yönelik gayretlerini sürdürdüklerini ve bu zamana kadar sağlanan desteklerin bundan sonra da artarak devam etmesinin ülke ekonomisine katkı sağlayacağını belirterek bu desteklerden ASKON üyelerinin faydalanması gerektiğini ifade etti.

Ziyarette hem girişimci, hem AR-GE hem de inovasyon hibe desteklerinin nasıl alınabileceği kapsamlı bir şekilde anlatılarak önümüzdeki günlerde yatırımcı ve girişimcilere yönelik faaliyetlerin yol haritası çizildi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden KOSGEB İstanbul Boğaziçi Müdürü Sayın Gürsel KIZILASLAN, teşekkürlerini ileterek iki kurum arasındaki önümüzdeki dönemde gerçekleştirilebilecek programlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Samimi paylaşımlar içerisinde gerçekleştirilen ziyaretin ardından günün anısına ASKON Hizmet Sektör Başkanı Sayın Muhammet Ali ÖZ, KOSGEB İstanbul Boğaziçi Müdürü Sayın Gürsel KIZILASLAN’a “ASKON” plaketi takdim etti.

HaberlerASKON GAZİANTEP ŞUBESİ MUHTEŞEM BİR TÖRENLE AÇILDIASKON YABANCI İŞADAMLARI İLE İFTAR SOFRASINDA BULUŞTUGENEL BAŞKAN CESUR BAŞBAKAN YILDIRIM İLE GÖRÜŞTÜİSTANBUL VALİSİ VASİP ŞAHİN, ASKON GENEL MERKEZİNİ ZİYARET ETTİKUDÜS KIRMIZI ÇİZGİMİZDİRŞEHİR HASTANELERİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDIASKON ORDU ŞUBESİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİÜYEMİZ SARIKOÇ HOLDİNG’İN MERKEZ BİNASI AÇILIŞI YAPILDIASKON’DA ÜYE TANIŞMA TOPLANTILARI DEVAM EDİYORAVRUPANIN EN BÜYÜK E-İHRACAT KONFERANSI GERÇEKLEŞTİTümünü Göster