Haberler HİZMET SEKTÖRÜNDEN KOSGEB İSTANBUL BOĞAZİÇİ MÜDÜRÜNE ZİYARET

HİZMET SEKTÖRÜNDEN KOSGEB İSTANBUL BOĞAZİÇİ MÜDÜRÜNE ZİYARETASKON Hizmet Sektör Başkanı Muhammet Ali ÖZ ve komisyon üyelerinden oluşan heyet; Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi (KOSGEB) İstanbul Boğaziçi Müdürü Sayın Gürsel KIZILASLAN’ı makamında ziyaret etti.

Hizmet sektörü komisyon üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen ziyarette, KOSGEB’in KOBİ’lere yönelik destekleri hakkında bilgiler veren KIZILASLAN; İstanbul’da küçük ve orta ölçekli işletmeleri geliştirmeye yönelik gayretlerini sürdürdüklerini ve bu zamana kadar sağlanan desteklerin bundan sonra da artarak devam etmesinin ülke ekonomisine katkı sağlayacağını belirterek bu desteklerden ASKON üyelerinin faydalanması gerektiğini ifade etti.

Ziyarette hem girişimci, hem AR-GE hem de inovasyon hibe desteklerinin nasıl alınabileceği kapsamlı bir şekilde anlatılarak önümüzdeki günlerde yatırımcı ve girişimcilere yönelik faaliyetlerin yol haritası çizildi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden KOSGEB İstanbul Boğaziçi Müdürü Sayın Gürsel KIZILASLAN, teşekkürlerini ileterek iki kurum arasındaki önümüzdeki dönemde gerçekleştirilebilecek programlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Samimi paylaşımlar içerisinde gerçekleştirilen ziyaretin ardından günün anısına ASKON Hizmet Sektör Başkanı Sayın Muhammet Ali ÖZ, KOSGEB İstanbul Boğaziçi Müdürü Sayın Gürsel KIZILASLAN’a “ASKON” plaketi takdim etti.

HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ 5. İİT HELAL FUARI VE DÜNYA HELAL ZİRVESİ’NE KATILDIGENEL BAŞKANIMIZ BEŞTEPE’DE DÜZENLENEN TOPLU AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIGENEL BAŞKANIMIZ CESUR IBCE BAŞKANI SHRİVANİ’Yİ AĞIRLADIASKON HEYETİ İSTANBUL VALİSİ VASiP ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR GİRİŞİMCİ İŞADAMLARI VAKFI HEYETİ’Nİ AĞIRLADIGENEL BAŞKANIMIZ DÜNYA EHL-İ BEYT VAKFI BAŞKANI ALTUN’U AĞIRLADIAMASYA RUMELİ, BALKAN TÜRKLERİ DERNEĞİ’Nİ GENEL MERKEZİMİZDE AĞIRLADIGENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR, BAŞKAN KARAMAN’I AĞIRLADIBAŞKAN CESUR’DAN SAYIN DEMİRÖZ’E ZİYARETİSTANBUL VALİLİĞİ TARAFINDAN DÜZENLENEN RESEPSİYONA KATILDIKTümünü Göster