Haberler HİZMET SEKTÖRÜNDEN KOSGEB İSTANBUL BOĞAZİÇİ MÜDÜRÜNE ZİYARET

HİZMET SEKTÖRÜNDEN KOSGEB İSTANBUL BOĞAZİÇİ MÜDÜRÜNE ZİYARETASKON Hizmet Sektör Başkanı Muhammet Ali ÖZ ve komisyon üyelerinden oluşan heyet; Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi (KOSGEB) İstanbul Boğaziçi Müdürü Sayın Gürsel KIZILASLAN’ı makamında ziyaret etti.

Hizmet sektörü komisyon üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen ziyarette, KOSGEB’in KOBİ’lere yönelik destekleri hakkında bilgiler veren KIZILASLAN; İstanbul’da küçük ve orta ölçekli işletmeleri geliştirmeye yönelik gayretlerini sürdürdüklerini ve bu zamana kadar sağlanan desteklerin bundan sonra da artarak devam etmesinin ülke ekonomisine katkı sağlayacağını belirterek bu desteklerden ASKON üyelerinin faydalanması gerektiğini ifade etti.

Ziyarette hem girişimci, hem AR-GE hem de inovasyon hibe desteklerinin nasıl alınabileceği kapsamlı bir şekilde anlatılarak önümüzdeki günlerde yatırımcı ve girişimcilere yönelik faaliyetlerin yol haritası çizildi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden KOSGEB İstanbul Boğaziçi Müdürü Sayın Gürsel KIZILASLAN, teşekkürlerini ileterek iki kurum arasındaki önümüzdeki dönemde gerçekleştirilebilecek programlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Samimi paylaşımlar içerisinde gerçekleştirilen ziyaretin ardından günün anısına ASKON Hizmet Sektör Başkanı Sayın Muhammet Ali ÖZ, KOSGEB İstanbul Boğaziçi Müdürü Sayın Gürsel KIZILASLAN’a “ASKON” plaketi takdim etti.

HaberlerBAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİASKON YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME KOMİSYON’U, ASELSAN MACUNKÖY TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİKuveyt İstanbul Başkonsolosluğu ZiyaretiASKON YERLİ VE MİLLİ EKONOMİ ZİRVESİ’Nİ KAYSERİ’DE GERÇEKLEŞTİRDİGENEL BAŞKANIMIZ İTHİB BAŞKANI GÜLLE’Yİ AĞIRLADIBAŞKAN CESUR AKİT MEDYA GRUBU İCRA KURULU BAŞKANI KARAHASANOĞLU’NU ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR, T.C. ADALET BAKANI SAYIN GÜL’Ü AĞIRLADIYÜZYILLIK HÜZNÜMÜZ KUDÜS ADLI PROGRAM ASKON’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİGENEL BAŞKANIMIZ, BELEDİYE BAŞKANLARIMIZI AĞIRLADISLOVENYA HÜKÜMETİ FAHRİ BAŞKONSOLOSLUĞU ZİYARETİTümünü Göster