Haberler GENEL BAŞKANIMIZ ÜYE ZİYARETLERİNDE BULUNDU

GENEL BAŞKANIMIZ ÜYE ZİYARETLERİNDE BULUNDU

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, CNR Expo’da düzenlenen Healt Expo fuarında ASKON standını ziyaret etti. Başkan Cesur ayrıca ASKON Üye ziyaretlerinde de bulundu.

ASKON Başkanı Hasan Ali Cesur 29 Kasım- 2 Aralık 2017 tarihleri arasında ASKON’un da katılımcıları arasında yeralan CNR’da düzenlenen Healt EXPO Fuar alanında ASKON standını ziyaret etti. Burada MÜSİAD Sağlık Sektör Kurulu Başkanı Levent Can ve ASKON üyemiz Salih Beşir Beyler ile bir süre görüşen başkanımız daha sonra  ASKON Yönetim Kurulu üyesi Cevdet Darende Bey’in ‘ROSEO’ markasıyla yeralan standını ziyaret etti.  Genel Başkanımız daha sonra Dünya Ticaret Merkezi’nde ofisleri bulunan Yönetim Kurulu Üyemiz Serkan Ayaydın Bey’e başsağlığında bulunduktan sonra, üyemiz Murat Doğanay Bey’i de nezaket ziyaretinde bulundu.  Ziyarette ünlü stratejist Ertan Özyiğit’te yeraldı. 

HaberlerASKON HEYETİ MALİYE BAKANIMIZ SAYIN AĞBAL İLE GÖRÜŞTÜASKON HEYETİ T.C EKONOMİ BAKANIMIZ SAYIN ZEYBEKCİ İLE GÖRÜŞTÜASKON HEYETİ T.C EKONOMİ BAKANIMIZ SAYIN ZEYBEKCİ İLE GÖRÜŞTÜASKON HEYETİ ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANIMIZ SAYIN EROĞLU İLE GÖRÜŞTÜGENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR, TOPLUMSAL FARKINDALIK SEFERBERLİĞİ AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI''Türkiye Değerli Bir İş insanını Kaybetmiştir’’ÜYE TANIŞMA VE İSTİŞARE TOPLANTISI GENEL MERKEZ’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİASKON HEYETİ, KAZAKİSTAN’DA KÜRESEL YATIRIM TOPLANTISINA KATILDIHEYETİMİZ KALKINMA BAKANIMIZ SAYIN ELVAN İLE GÖRÜŞTÜ ASKON HEYETİ AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ SAYIN ELİTAŞ İLE GÖRÜŞTÜTümünü Göster