Haberler GENEL BAŞKANIMIZ ÜYE ZİYARETLERİNDE BULUNDU

GENEL BAŞKANIMIZ ÜYE ZİYARETLERİNDE BULUNDU

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, CNR Expo’da düzenlenen Healt Expo fuarında ASKON standını ziyaret etti. Başkan Cesur ayrıca ASKON Üye ziyaretlerinde de bulundu.

ASKON Başkanı Hasan Ali Cesur 29 Kasım- 2 Aralık 2017 tarihleri arasında ASKON’un da katılımcıları arasında yeralan CNR’da düzenlenen Healt EXPO Fuar alanında ASKON standını ziyaret etti. Burada MÜSİAD Sağlık Sektör Kurulu Başkanı Levent Can ve ASKON üyemiz Salih Beşir Beyler ile bir süre görüşen başkanımız daha sonra  ASKON Yönetim Kurulu üyesi Cevdet Darende Bey’in ‘ROSEO’ markasıyla yeralan standını ziyaret etti.  Genel Başkanımız daha sonra Dünya Ticaret Merkezi’nde ofisleri bulunan Yönetim Kurulu Üyemiz Serkan Ayaydın Bey’e başsağlığında bulunduktan sonra, üyemiz Murat Doğanay Bey’i de nezaket ziyaretinde bulundu.  Ziyarette ünlü stratejist Ertan Özyiğit’te yeraldı. 

HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ SULUOVA BELEDİYE BAŞKANI ÜÇOK’U AĞIRLADICESUR: KUDÜSLÜ MÜSLÜMANLAR İÇİN ACİL 10 BİN KONUT GEREKİYORASKON HEYETİ İBB BAŞKANI UYSAL’I ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANI AYDIN’I AĞIRLADIASKON’DAN FİLİSTİN ÇIKARMASIASKON BAŞKANI CESUR: "28 ŞUBAT’TA BU MİLLET SOYULMUŞTUR"BAŞKAN CESUR, TÜMSİAD BAŞKANI DOĞAN’I AĞIRLADIASKON, ÜYE BULUŞMALARI DEVAM EDİYORBAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİASKON YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME KOMİSYON’U, ASELSAN MACUNKÖY TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİTümünü Göster