Haberler GENEL BAŞKANIMIZ TGTV BAŞKANI AV. AKBULUT’U AĞIRLADI

GENEL BAŞKANIMIZ TGTV BAŞKANI AV. AKBULUT’U AĞIRLADI  

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanımız Hasan Ali Cesur, 10. Olağan Kongre sonrası hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Başkanı Sayın Av. Hamza Akbulut’u ASKON Genel Merkezi’nde ağırladı.

Yeni dönem için Genel Başkanımıza ve ekibine hayırlı olsun temennilerini ileten Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Başkanı Sayın Av. Hamza Akbulut, ASKON ile yeni dönemde de birlik ve dayanışma içinde olacaklarını belirtti.

Genel Başkan Hasan Ali CESUR, Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Başkanı Sayın Av. Hamza Akbulut'a nezaket ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti ifade ederek, TGTV'nin yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini ve bu çerçevede takip edilen konuların camiamız için çok önemli güncel meseleler olduğunu, bu anlamda da sonuç odaklı çalışmalarından dolayı TGTV Başkanı Sayın Av. Hamza Akbulut 'na teşekkür etti.

HaberlerBAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİASKON YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME KOMİSYON’U, ASELSAN MACUNKÖY TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİKuveyt İstanbul Başkonsolosluğu ZiyaretiASKON YERLİ VE MİLLİ EKONOMİ ZİRVESİ’Nİ KAYSERİ’DE GERÇEKLEŞTİRDİGENEL BAŞKANIMIZ İTHİB BAŞKANI GÜLLE’Yİ AĞIRLADIBAŞKAN CESUR AKİT MEDYA GRUBU İCRA KURULU BAŞKANI KARAHASANOĞLU’NU ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR, T.C. ADALET BAKANI SAYIN GÜL’Ü AĞIRLADIYÜZYILLIK HÜZNÜMÜZ KUDÜS ADLI PROGRAM ASKON’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİGENEL BAŞKANIMIZ, BELEDİYE BAŞKANLARIMIZI AĞIRLADISLOVENYA HÜKÜMETİ FAHRİ BAŞKONSOLOSLUĞU ZİYARETİTümünü Göster