Haberler GENEL BAŞKANIMIZ TGTV BAŞKANI AV. AKBULUT’U AĞIRLADI

GENEL BAŞKANIMIZ TGTV BAŞKANI AV. AKBULUT’U AĞIRLADI  

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanımız Hasan Ali Cesur, 10. Olağan Kongre sonrası hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Başkanı Sayın Av. Hamza Akbulut’u ASKON Genel Merkezi’nde ağırladı.

Yeni dönem için Genel Başkanımıza ve ekibine hayırlı olsun temennilerini ileten Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Başkanı Sayın Av. Hamza Akbulut, ASKON ile yeni dönemde de birlik ve dayanışma içinde olacaklarını belirtti.

Genel Başkan Hasan Ali CESUR, Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Başkanı Sayın Av. Hamza Akbulut'a nezaket ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti ifade ederek, TGTV'nin yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini ve bu çerçevede takip edilen konuların camiamız için çok önemli güncel meseleler olduğunu, bu anlamda da sonuç odaklı çalışmalarından dolayı TGTV Başkanı Sayın Av. Hamza Akbulut 'na teşekkür etti.

HaberlerASKON GAZİANTEP ŞUBESİ MUHTEŞEM BİR TÖRENLE AÇILDIASKON YABANCI İŞADAMLARI İLE İFTAR SOFRASINDA BULUŞTUGENEL BAŞKAN CESUR BAŞBAKAN YILDIRIM İLE GÖRÜŞTÜİSTANBUL VALİSİ VASİP ŞAHİN, ASKON GENEL MERKEZİNİ ZİYARET ETTİKUDÜS KIRMIZI ÇİZGİMİZDİRŞEHİR HASTANELERİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDIASKON ORDU ŞUBESİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİÜYEMİZ SARIKOÇ HOLDİNG’İN MERKEZ BİNASI AÇILIŞI YAPILDIASKON’DA ÜYE TANIŞMA TOPLANTILARI DEVAM EDİYORAVRUPANIN EN BÜYÜK E-İHRACAT KONFERANSI GERÇEKLEŞTİTümünü Göster