Haberler GENEL BAŞKANIMIZ TGTV BAŞKANI AV. AKBULUT’U AĞIRLADI

GENEL BAŞKANIMIZ TGTV BAŞKANI AV. AKBULUT’U AĞIRLADI  

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanımız Hasan Ali Cesur, 10. Olağan Kongre sonrası hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Başkanı Sayın Av. Hamza Akbulut’u ASKON Genel Merkezi’nde ağırladı.

Yeni dönem için Genel Başkanımıza ve ekibine hayırlı olsun temennilerini ileten Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Başkanı Sayın Av. Hamza Akbulut, ASKON ile yeni dönemde de birlik ve dayanışma içinde olacaklarını belirtti.

Genel Başkan Hasan Ali CESUR, Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı (TGTV) Başkanı Sayın Av. Hamza Akbulut'a nezaket ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti ifade ederek, TGTV'nin yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini ve bu çerçevede takip edilen konuların camiamız için çok önemli güncel meseleler olduğunu, bu anlamda da sonuç odaklı çalışmalarından dolayı TGTV Başkanı Sayın Av. Hamza Akbulut 'na teşekkür etti.

HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ 5. İİT HELAL FUARI VE DÜNYA HELAL ZİRVESİ’NE KATILDIGENEL BAŞKANIMIZ BEŞTEPE’DE DÜZENLENEN TOPLU AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIGENEL BAŞKANIMIZ CESUR IBCE BAŞKANI SHRİVANİ’Yİ AĞIRLADIASKON HEYETİ İSTANBUL VALİSİ VASiP ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR GİRİŞİMCİ İŞADAMLARI VAKFI HEYETİ’Nİ AĞIRLADIGENEL BAŞKANIMIZ DÜNYA EHL-İ BEYT VAKFI BAŞKANI ALTUN’U AĞIRLADIAMASYA RUMELİ, BALKAN TÜRKLERİ DERNEĞİ’Nİ GENEL MERKEZİMİZDE AĞIRLADIGENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR, BAŞKAN KARAMAN’I AĞIRLADIBAŞKAN CESUR’DAN SAYIN DEMİRÖZ’E ZİYARETİSTANBUL VALİLİĞİ TARAFINDAN DÜZENLENEN RESEPSİYONA KATILDIKTümünü Göster