Haberler GENEL BAŞKANIMIZ İTHİB ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI

GENEL BAŞKANIMIZ İTHİB ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI

 

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, İTHİB tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen İhracat Liderleri Ödül Törenine katıldı.
 
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin da katıldığı ödül töreninde bakan Zebekci, tekstil ve hazır giyim sektörünü de yatırım ve teşvik kapsamına alacaklarının müjdesini açıklarken, salondaki sektör temsilcileri 2018 yılında 12 milyar dolar ihracatı aşacaklarının sözünü verdi.
Gecede ayrıca İTHİB Başkanı İsmail Gülle’nin davetlisi olarak yeralan Genel Başkanımız Hasan Ali Cesur, ödüle layık görülen isimlere ödül takdiminde bulundu.
 
 
HaberlerASKON, 23 Nisan’da başkanlık koltuğunu çocuklara devrettiSGK VE İSTİHDAM TEŞVİKLERİ ASKON’DA ELE ALINDI“Elini taşın altına koyan iş dünyamızın temsilcileriyle omuz omuza ülkemizi hedeflerine ulaştırana kadar durmayacağız”ARABULUCULUK SİSTEMİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDI ASKON’DAN BORSA İSTANBUL BAŞKANI KARADAĞ’A ZİYARET Türkiye-Pakistan İkili İş Görüşmeleri ASKON'da GerçekleştirildiÇİN HALK CUMHURİYETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUK ZİYARETİGENEL BAŞKANIMIZ İTHİB ÖDÜL TÖRENİNE KATILDICİHANNÜMA’DAN ASKON’A ZİYARETGENEL BAŞKANIMIZ SULUOVA BELEDİYE BAŞKANI ÜÇOK’U AĞIRLADITümünü Göster