Haberler ENDONEZYA CUMHURİYETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU ZİYARETİ

ENDONEZYA CUMHURİYETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU ZİYARETİ

ASKON (Anadolu Aslanları İşadamları Derneği) Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Hüsnü KAZAN ve Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan YAVUZER Endonezya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Sayın Herry Sudradjat’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyaret kapsamında Türkiye ve Endonezya arasındaki kültürel, ekonomik ve özellikle ticari ilişkiler ele alındı. Türkiye ve Endonezya arasındaki ticari ilişkilerin geliştirilmesi gerektiği vurgulandı. Bu bağlamda karşılıklı yapılabilecek işbirlikleri ve organizasyonlar konuşuldu.  Ziyaret sonrasında Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Hüsnü KAZAN Endonezya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Sayın Herry Sudradjat’a ASKON’un elif tablosunu takdim ederek ziyaretlerini tamamladı.

HaberlerASKON 10. DÖNEM ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİGENEL BAŞKANIMIZ İHKİB BAŞKANI TANRIVERDİ’Yİ AĞIRLADIİZMİR ŞUBEMİZDEN ASKON’A ZİYARETKOSGEB’TEN TEKNOLOJİK VE STRATEJİK ÜRÜNLERE BÜYÜK DESTEKGENEL BAŞKANIMIZ KABULLERE DEVAM EDİYORASKON’DAN TİM BAŞKANI BÜYÜKEKŞİ’YE ZİYARETASKON’DAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YELKENCİ’YE ZİYARET ASKON HEYETİNDEN, İL VERGİ DAİRESİ’NE ZİYARET GENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR TATSO’YU AĞIRLADIANADOLU GENÇLİK DERNEĞİ’NDEN ASKON’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİTümünü Göster