Haberler CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BEŞTEPE'DE STK TEMSİLCİLERİ İLE İFTAR YAPTI

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BEŞTEPE'DE STK TEMSİLCİLERİ İLE İFTAR YAPTI

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde düzenlenen iftar programında sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Mustafa KOCA ve ASKON Yeni Dönem Başkan Adayı Sayın Hasan Ali CESUR, Cumhurbaşkanlığı Külliyesindeki iftarın katılımcıları arasında yer aldı.

İftar sofrasını teşriflerinden dolayı teşekkür ettiği misafirlerinin Kadir Gecesini tebrik ederek konuşmasına başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, rahmet ve mağfiret kapılarının sonuna kadar açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği mukaddes gecenin, ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diledi.

Türkiye’nin dört bir köşesinden çok farklı alanlarda faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bulunduğuna dikkat çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, müstesna ve fedakâr bir toplulukla beraber olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Salondaki manzaranın Türkiye ve millet adına bir iftihar vesilesi olduğunun altını çizen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’nin vakıf ve gönüllü teşekküller noktasında ne kadar zengin, ne kadar mümbit olduğunu çok iyi bildiklerini vurguladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçmişte yaşanan onca sıkıntıya ve baskıya rağmen, bugün sivil toplum kuruluşlarının eskisinden çok güçlü bir şekilde çalışmalarına devam etmelerinin, milletin bu müesseselere sahip çıkması sayesinde olduğunu kaydetti.

STK temsilcileri ile iftar sofrasında bir araya gelmekten dolayı duyduğu bahtiyarlığı ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, tüm katılımcıların Ramazan Bayramını da tebrik etti.

 

HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR, TOPLUMSAL FARKINDALIK SEFERBERLİĞİ AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI''Türkiye Değerli Bir İş insanını Kaybetmiştir’’ÜYE TANIŞMA VE İSTİŞARE TOPLANTISI GENEL MERKEZ’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİASKON HEYETİ, KAZAKİSTAN’DA KÜRESEL YATIRIM TOPLANTISINA KATILDIHEYETİMİZ KALKINMA BAKANIMIZ SAYIN ELVAN İLE GÖRÜŞTÜ ASKON HEYETİ AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ SAYIN ELİTAŞ İLE GÖRÜŞTÜASKON HEYETİ GENÇLİK VE SPOR BAKANIMIZ SAYIN BAK İLE GÖRÜŞTÜABD’NİN KUDÜS KARARINI ŞİDDETLE KINIYORUZASKON HEYETİ ANKARA’DA BAKAN TÜFENKCİ’Yİ ZİYARET ETTİASKON HEYETİ TBMM BAŞKANI KAHRAMAN’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİTümünü Göster