Haberler CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BEŞTEPE'DE STK TEMSİLCİLERİ İLE İFTAR YAPTI

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BEŞTEPE'DE STK TEMSİLCİLERİ İLE İFTAR YAPTI

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde düzenlenen iftar programında sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Mustafa KOCA ve ASKON Yeni Dönem Başkan Adayı Sayın Hasan Ali CESUR, Cumhurbaşkanlığı Külliyesindeki iftarın katılımcıları arasında yer aldı.

İftar sofrasını teşriflerinden dolayı teşekkür ettiği misafirlerinin Kadir Gecesini tebrik ederek konuşmasına başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, rahmet ve mağfiret kapılarının sonuna kadar açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği mukaddes gecenin, ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diledi.

Türkiye’nin dört bir köşesinden çok farklı alanlarda faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bulunduğuna dikkat çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, müstesna ve fedakâr bir toplulukla beraber olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Salondaki manzaranın Türkiye ve millet adına bir iftihar vesilesi olduğunun altını çizen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’nin vakıf ve gönüllü teşekküller noktasında ne kadar zengin, ne kadar mümbit olduğunu çok iyi bildiklerini vurguladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçmişte yaşanan onca sıkıntıya ve baskıya rağmen, bugün sivil toplum kuruluşlarının eskisinden çok güçlü bir şekilde çalışmalarına devam etmelerinin, milletin bu müesseselere sahip çıkması sayesinde olduğunu kaydetti.

STK temsilcileri ile iftar sofrasında bir araya gelmekten dolayı duyduğu bahtiyarlığı ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, tüm katılımcıların Ramazan Bayramını da tebrik etti.

 

HaberlerASKON 10. DÖNEM ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİGENEL BAŞKANIMIZ İHKİB BAŞKANI TANRIVERDİ’Yİ AĞIRLADIİZMİR ŞUBEMİZDEN ASKON’A ZİYARETKOSGEB’TEN TEKNOLOJİK VE STRATEJİK ÜRÜNLERE BÜYÜK DESTEKGENEL BAŞKANIMIZ KABULLERE DEVAM EDİYORASKON’DAN TİM BAŞKANI BÜYÜKEKŞİ’YE ZİYARETASKON’DAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YELKENCİ’YE ZİYARET ASKON HEYETİNDEN, İL VERGİ DAİRESİ’NE ZİYARET GENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR TATSO’YU AĞIRLADIANADOLU GENÇLİK DERNEĞİ’NDEN ASKON’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİTümünü Göster