Haberler CİHANNÜMA’DAN ASKON’A ZİYARET

CİHANNÜMA’DAN ASKON’A ZİYARET

 

Anadolu Aslanları ve İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu İstanbul İl Temsilcisi Dr. Yusuf Eren ve beraberindeki heyeti ağırladı.
 
ASKON’da gerçekleşen ağırlamada, Genel Başkanımızın yanısıra Hukuki İşler Komisyonu Başkanımız Av. Semih Tuncel’de yer aldı.
Görüşmede, ASKON’un 20. yılında değerli üretkenliği esas alan yenilikçi yönetim anlayışı ve gelecek vizyonu ile nitelikli insan kaynağının verimli kullanılması, gençlik çalışmaları ve sivil toplum kuruluşları arası iletişim, etkileşim ve işbirliklerinin kurumsallaştırılması konuları ele alındı.
 
HaberlerASKON, 23 Nisan’da başkanlık koltuğunu çocuklara devrettiSGK VE İSTİHDAM TEŞVİKLERİ ASKON’DA ELE ALINDI“Elini taşın altına koyan iş dünyamızın temsilcileriyle omuz omuza ülkemizi hedeflerine ulaştırana kadar durmayacağız”ARABULUCULUK SİSTEMİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDI ASKON’DAN BORSA İSTANBUL BAŞKANI KARADAĞ’A ZİYARET Türkiye-Pakistan İkili İş Görüşmeleri ASKON'da GerçekleştirildiÇİN HALK CUMHURİYETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUK ZİYARETİGENEL BAŞKANIMIZ İTHİB ÖDÜL TÖRENİNE KATILDICİHANNÜMA’DAN ASKON’A ZİYARETGENEL BAŞKANIMIZ SULUOVA BELEDİYE BAŞKANI ÜÇOK’U AĞIRLADITümünü Göster