Haberler BELARUS CUMHURİYETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU ZİYARETİ

BELARUS CUMHURİYETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSU ZİYARETİ


ASKON (Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği) Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Hüsnü KAZAN, Yönetim Kurulu Üyesi ve ASKON Moskova Şube Başkanı Mehmet BİLİCİ ve Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan YAVUZER Belarus Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Sayın Vladimir MİRONOVİÇ’i makamında ziyaret ettiler.


Ziyaret kapsamında iki ülke arasındaki ticari, ekonomik ve kültürel ilişkilerin genel durumu değerlendirildi. Başkonsolos Türk İş Adamları arasında Belarus hakkında daha da derin bilgilere sahip olmaları için sunumların yapılmasının, karşılıklı iş heyetlerinin ve ikili iş görüşmelerin düzenlenmesin büyük önem taşıdığını belirtti. İki ülke arasında tarım, gıda, inşaat, makine gibi alanlarda büyük ortaklık projelerin yapılabilirliği dile getirildi.

Ziyaret sonrasında Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Hüsnü KAZAN Belarus Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Sayın Vladimir MİRONOVİÇ’e ziyaretin anısına plaket takdim ederek ziyaretlerini tamamladı.

HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ 5. İİT HELAL FUARI VE DÜNYA HELAL ZİRVESİ’NE KATILDIGENEL BAŞKANIMIZ BEŞTEPE’DE DÜZENLENEN TOPLU AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIGENEL BAŞKANIMIZ CESUR IBCE BAŞKANI SHRİVANİ’Yİ AĞIRLADIASKON HEYETİ İSTANBUL VALİSİ VASiP ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR GİRİŞİMCİ İŞADAMLARI VAKFI HEYETİ’Nİ AĞIRLADIGENEL BAŞKANIMIZ DÜNYA EHL-İ BEYT VAKFI BAŞKANI ALTUN’U AĞIRLADIAMASYA RUMELİ, BALKAN TÜRKLERİ DERNEĞİ’Nİ GENEL MERKEZİMİZDE AĞIRLADIGENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR, BAŞKAN KARAMAN’I AĞIRLADIBAŞKAN CESUR’DAN SAYIN DEMİRÖZ’E ZİYARETİSTANBUL VALİLİĞİ TARAFINDAN DÜZENLENEN RESEPSİYONA KATILDIKTümünü Göster