Haberler BELARUS CUMHURİYETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU ZİYARETİ

BELARUS CUMHURİYETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSU ZİYARETİ


ASKON (Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği) Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Hüsnü KAZAN, Yönetim Kurulu Üyesi ve ASKON Moskova Şube Başkanı Mehmet BİLİCİ ve Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan YAVUZER Belarus Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Sayın Vladimir MİRONOVİÇ’i makamında ziyaret ettiler.


Ziyaret kapsamında iki ülke arasındaki ticari, ekonomik ve kültürel ilişkilerin genel durumu değerlendirildi. Başkonsolos Türk İş Adamları arasında Belarus hakkında daha da derin bilgilere sahip olmaları için sunumların yapılmasının, karşılıklı iş heyetlerinin ve ikili iş görüşmelerin düzenlenmesin büyük önem taşıdığını belirtti. İki ülke arasında tarım, gıda, inşaat, makine gibi alanlarda büyük ortaklık projelerin yapılabilirliği dile getirildi.

Ziyaret sonrasında Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Hüsnü KAZAN Belarus Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Sayın Vladimir MİRONOVİÇ’e ziyaretin anısına plaket takdim ederek ziyaretlerini tamamladı.

HaberlerKUDÜS KIRMIZI ÇİZGİMİZDİRŞEHİR HASTANELERİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDIASKON ORDU ŞUBESİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİÜYEMİZ SARIKOÇ HOLDİNG’İN MERKEZ BİNASI AÇILIŞI YAPILDIASKON’DA ÜYE TANIŞMA TOPLANTILARI DEVAM EDİYORAVRUPANIN EN BÜYÜK E-İHRACAT KONFERANSI GERÇEKLEŞTİASKON, 23 NİSAN’DA BAŞKANLIK KOLTUĞUNU ÇOCUKLARA DEVRETTİSGK VE İSTİHDAM TEŞVİKLERİ ASKON’DA ELE ALINDI“Elini taşın altına koyan iş dünyamızın temsilcileriyle omuz omuza ülkemizi hedeflerine ulaştırana kadar durmayacağız”ARABULUCULUK SİSTEMİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDI Tümünü Göster