Haberler BELARUS CUMHURİYETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU ZİYARETİ

BELARUS CUMHURİYETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSU ZİYARETİ


ASKON (Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği) Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Hüsnü KAZAN, Yönetim Kurulu Üyesi ve ASKON Moskova Şube Başkanı Mehmet BİLİCİ ve Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan YAVUZER Belarus Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Sayın Vladimir MİRONOVİÇ’i makamında ziyaret ettiler.


Ziyaret kapsamında iki ülke arasındaki ticari, ekonomik ve kültürel ilişkilerin genel durumu değerlendirildi. Başkonsolos Türk İş Adamları arasında Belarus hakkında daha da derin bilgilere sahip olmaları için sunumların yapılmasının, karşılıklı iş heyetlerinin ve ikili iş görüşmelerin düzenlenmesin büyük önem taşıdığını belirtti. İki ülke arasında tarım, gıda, inşaat, makine gibi alanlarda büyük ortaklık projelerin yapılabilirliği dile getirildi.

Ziyaret sonrasında Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Hüsnü KAZAN Belarus Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Sayın Vladimir MİRONOVİÇ’e ziyaretin anısına plaket takdim ederek ziyaretlerini tamamladı.

HaberlerBAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİASKON YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME KOMİSYON’U, ASELSAN MACUNKÖY TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİKuveyt İstanbul Başkonsolosluğu ZiyaretiASKON YERLİ VE MİLLİ EKONOMİ ZİRVESİ’Nİ KAYSERİ’DE GERÇEKLEŞTİRDİGENEL BAŞKANIMIZ İTHİB BAŞKANI GÜLLE’Yİ AĞIRLADIBAŞKAN CESUR AKİT MEDYA GRUBU İCRA KURULU BAŞKANI KARAHASANOĞLU’NU ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR, T.C. ADALET BAKANI SAYIN GÜL’Ü AĞIRLADIYÜZYILLIK HÜZNÜMÜZ KUDÜS ADLI PROGRAM ASKON’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİGENEL BAŞKANIMIZ, BELEDİYE BAŞKANLARIMIZI AĞIRLADISLOVENYA HÜKÜMETİ FAHRİ BAŞKONSOLOSLUĞU ZİYARETİTümünü Göster