Haberler BAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

BAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

 

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Hasan Ali Cesur ve Kurumsal İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Orhan Aydın, Darülaceze Müesesi’ni ziyaret etti.

 

Ziyarete Darülacezi’nin içinde bulunan birimleri gezerek başlayan Başkan Cesur, müessese sakinlerinin el emeği göz nuru çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi aldı. Müessese sakinleri ile sohbetlerde bulunan Başkan Cesur ve ASKON Genel Başkan Yardımcısı Orhan Aydın, sakinlere hal hatır sorarak, yaptıkları çalışmalar üzerine hayranlıklarını dile getirdiler.

ASKON Başkanımız Hasan Ali Cesur ve Genel Başkan Yardımcımız Orhan Aydın’ı bilgilendirme ziyareti sonrası Darülaceze Müessesi Başkanı Hamza Cebeci ağırladı. Ağırlamada Darülacezi’nin çalışmaları hakkında bilgiler aktarıldı. Darülaceze’nin hayata geçirmeyi planladığı Arnavutköy’deki Sosyal Yaşam Alanı ile Otopark projesi hakkında Müesses Başkanı Cebeci tarafından sunum gerçekleştirildi.

Bu sunumun ardından Başkan Cesur, Darülaceze’nin yüklenmiş olduğu sorumluluğun manevi boyutunun önemine değinerek, kuruma katkı amaçlı ASKON’un her daim desteğe hazır olduğunu belirtti. Başkan Cesur ayrıca yeni yapılacak olan Sosyal Yaşam Alanı çalışmaları içerisinde de ASKON olarak destekte bulunabileceklerini belirtti.

 

HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ SULUOVA BELEDİYE BAŞKANI ÜÇOK’U AĞIRLADICESUR: KUDÜSLÜ MÜSLÜMANLAR İÇİN ACİL 10 BİN KONUT GEREKİYORASKON HEYETİ İBB BAŞKANI UYSAL’I ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANI AYDIN’I AĞIRLADIASKON’DAN FİLİSTİN ÇIKARMASIASKON BAŞKANI CESUR: "28 ŞUBAT’TA BU MİLLET SOYULMUŞTUR"BAŞKAN CESUR, TÜMSİAD BAŞKANI DOĞAN’I AĞIRLADIASKON, ÜYE BULUŞMALARI DEVAM EDİYORBAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİASKON YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME KOMİSYON’U, ASELSAN MACUNKÖY TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİTümünü Göster