Haberler BAŞKANIMIZ, ÇAD’TA, ÇAD-TÜRKİYE İŞ FORUMUNA KATILDI

BAŞKANIMIZ, ÇAD’TA, ÇAD-TÜRKİYE İŞ FORUMUNA KATILDI

 

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, 24-27 Aralık 2017 tarihlerinde Sudan, Çad ve Tunus’a resmi bir ziyaret gerçekleştiren Sayın Cumhurbaşkanımızın heyetinde yeralarak Çad’da, Çad-Türkiye İş Forumu’na katıldı.

 

Nüfusları 95 milyona dayanan iki ülke arasındaki ticari hacim ise çok düşük. Bu bağlamda ticari hacmin arttırılması adına iki ülke arasında 'Yatırımların Karşılıklı Teşviki ve Korunması Anlaşması' imzalandı. 

HaberlerSLOVENYA HÜKÜMETİ FAHRİ BAŞKONSOLOSLUĞU ZİYARETİSUUDİ ARABİSTAN TİCARET ATAŞELİĞİ ZİYARETİDEVLET YATIRIM YARDIMLARI VE İHRACAT DESTEKLERİ ASKON’DA ELE ALINDIBAŞBAKAN YARDIMCISI RECEP AKDAĞ "BAĞIMLILIKLA MÜCADELE" KONULU TOPLANTIMIZA KATILDIASKON 10. DİVAN TOPLANTISI KONYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİASKON’DAN İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜNE ZİYARETDÖNERCİ BEKİRZADE MARKASININ AÇILIŞI YAPILDIGENEL BAŞKANIMIZ TÜBİTAK ÖDÜL TÖRENİNE KATILDIBAŞKANIMIZ, ÇAD’TA, ÇAD-TÜRKİYE İŞ FORUMUNA KATILDIGENEL BAŞKANIMIZ SUDAN’DA, SUDAN-TÜRKİYE İŞ FORUMUNA KATILDITümünü Göster