Haberler BAŞKANIMIZ, ÇAD’TA, ÇAD-TÜRKİYE İŞ FORUMUNA KATILDI

BAŞKANIMIZ, ÇAD’TA, ÇAD-TÜRKİYE İŞ FORUMUNA KATILDI

 

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, 24-27 Aralık 2017 tarihlerinde Sudan, Çad ve Tunus’a resmi bir ziyaret gerçekleştiren Sayın Cumhurbaşkanımızın heyetinde yeralarak Çad’da, Çad-Türkiye İş Forumu’na katıldı.

 

Nüfusları 95 milyona dayanan iki ülke arasındaki ticari hacim ise çok düşük. Bu bağlamda ticari hacmin arttırılması adına iki ülke arasında 'Yatırımların Karşılıklı Teşviki ve Korunması Anlaşması' imzalandı. 

HaberlerASKON, 23 Nisan’da başkanlık koltuğunu çocuklara devrettiSGK VE İSTİHDAM TEŞVİKLERİ ASKON’DA ELE ALINDI“Elini taşın altına koyan iş dünyamızın temsilcileriyle omuz omuza ülkemizi hedeflerine ulaştırana kadar durmayacağız”ARABULUCULUK SİSTEMİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDI ASKON’DAN BORSA İSTANBUL BAŞKANI KARADAĞ’A ZİYARET Türkiye-Pakistan İkili İş Görüşmeleri ASKON'da GerçekleştirildiÇİN HALK CUMHURİYETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUK ZİYARETİGENEL BAŞKANIMIZ İTHİB ÖDÜL TÖRENİNE KATILDICİHANNÜMA’DAN ASKON’A ZİYARETGENEL BAŞKANIMIZ SULUOVA BELEDİYE BAŞKANI ÜÇOK’U AĞIRLADITümünü Göster