Haberler BAŞKAN CESUR YEŞİLAY SULTANGAZİ ŞUBESİ AÇILIŞINDA KONUŞTU

BAŞKAN CESUR YEŞİLAY SULTANGAZİ ŞUBESİ AÇILIŞINDA KONUŞTU

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, Yeşilay Sultangazi Şubesin açılışına katıldı.

Açılış nedeni ile bir konuşma gerçekleştiren Sayın Genel Başkanımız, teknoloji bağımlılığına vurgu yaptı.  

Başkan Cesur bu konuda şunları söyledi;

Teknoloji günümüz çağının olmazsa olmazı. Ama doğru kullanılması da son derece önemli. Günümüz çağında özellikle gençlerimiz ve çocuklarımızın teknoloji bağımlısı olduğunu gözlemliyoruz. Bu bağlamda başta Yeşilay olmak üzere gençlerimiz ve çocuklarımızı bu bağımlılıktan kurtaracak çalışmalara ağırlık vermemiz gerekiyor. Yeşilay’ın bu konuya olan duyarlılığı takdire şayan. Yeşilayın taşıdığı misyon çok önemli. Elbet bizler de bu misyonun bir parçası olacağız. Bu şubemizin de hayırlı olmasını temenni ediyor, Sayın Başkan Ramazan Altan Bey’e ve çalışma arkadaşlarına başarılar diliyorum. 

HaberlerKUDÜS KIRMIZI ÇİZGİMİZDİRŞEHİR HASTANELERİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDIASKON ORDU ŞUBESİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİÜYEMİZ SARIKOÇ HOLDİNG’İN MERKEZ BİNASI AÇILIŞI YAPILDIASKON’DA ÜYE TANIŞMA TOPLANTILARI DEVAM EDİYORAVRUPANIN EN BÜYÜK E-İHRACAT KONFERANSI GERÇEKLEŞTİASKON, 23 NİSAN’DA BAŞKANLIK KOLTUĞUNU ÇOCUKLARA DEVRETTİSGK VE İSTİHDAM TEŞVİKLERİ ASKON’DA ELE ALINDI“Elini taşın altına koyan iş dünyamızın temsilcileriyle omuz omuza ülkemizi hedeflerine ulaştırana kadar durmayacağız”ARABULUCULUK SİSTEMİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDI Tümünü Göster