Haberler BAŞKAN CESUR EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANI AYDIN’I AĞIRLADI

BAŞKAN CESUR EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANI AYDIN’I AĞIRLADI

 

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın’ı ağırladı.

 

ASKON Genel Merkezi’nde gerçekleşen ağırlamada, Aydın, yeni döneme ilişkin ASKON Başkanı Cesur’a başarı temennilerinde bulundu. ASKON Başkanı Cesur’da Eyüpsultan Belediyesi Başkanı Remzi Aydın’a nazik ziyaretleri ve başarı temennileri için teşekkür etti. Bu görüşmenin ardından ASKON Başkanı Hasan Ali Cesur ve Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, ASKON Yönetim Kurulu toplantısında ASKON Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

HaberlerKUDÜS KIRMIZI ÇİZGİMİZDİRŞEHİR HASTANELERİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDIASKON ORDU ŞUBESİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİÜYEMİZ SARIKOÇ HOLDİNG’İN MERKEZ BİNASI AÇILIŞI YAPILDIASKON’DA ÜYE TANIŞMA TOPLANTILARI DEVAM EDİYORAVRUPANIN EN BÜYÜK E-İHRACAT KONFERANSI GERÇEKLEŞTİASKON, 23 NİSAN’DA BAŞKANLIK KOLTUĞUNU ÇOCUKLARA DEVRETTİSGK VE İSTİHDAM TEŞVİKLERİ ASKON’DA ELE ALINDI“Elini taşın altına koyan iş dünyamızın temsilcileriyle omuz omuza ülkemizi hedeflerine ulaştırana kadar durmayacağız”ARABULUCULUK SİSTEMİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDI Tümünü Göster