Haberler BAŞKAN CESUR EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANI AYDIN’I AĞIRLADI

BAŞKAN CESUR EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANI AYDIN’I AĞIRLADI

 

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın’ı ağırladı.

 

ASKON Genel Merkezi’nde gerçekleşen ağırlamada, Aydın, yeni döneme ilişkin ASKON Başkanı Cesur’a başarı temennilerinde bulundu. ASKON Başkanı Cesur’da Eyüpsultan Belediyesi Başkanı Remzi Aydın’a nazik ziyaretleri ve başarı temennileri için teşekkür etti. Bu görüşmenin ardından ASKON Başkanı Hasan Ali Cesur ve Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, ASKON Yönetim Kurulu toplantısında ASKON Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ SULUOVA BELEDİYE BAŞKANI ÜÇOK’U AĞIRLADICESUR: KUDÜSLÜ MÜSLÜMANLAR İÇİN ACİL 10 BİN KONUT GEREKİYORASKON HEYETİ İBB BAŞKANI UYSAL’I ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANI AYDIN’I AĞIRLADIASKON’DAN FİLİSTİN ÇIKARMASIASKON BAŞKANI CESUR: "28 ŞUBAT’TA BU MİLLET SOYULMUŞTUR"BAŞKAN CESUR, TÜMSİAD BAŞKANI DOĞAN’I AĞIRLADIASKON, ÜYE BULUŞMALARI DEVAM EDİYORBAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİASKON YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME KOMİSYON’U, ASELSAN MACUNKÖY TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİTümünü Göster