Haberler BAŞAKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YASİN KARTOĞLU’NA NEZAKET ZİYARETİ

BAŞAKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YASİN KARTOĞLU’NA NEZAKET ZİYARETİ


Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkan Yardımcısı ve Kurumsal İlişkiler Komisyonu Başkanı Orhan Aydın, Genel Başkan Yardımcısı Muhammet Ali Öz ve İnşaat Sektörü Başkanı Yekta Türe, yeni göreve seçilen Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu'nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Kurumsal İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Orhan Aydın, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu'nun yeni göreve seçilmesinden büyük bir memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

ASKON Genel Başkan Yardımcısı Orhan Aydın ziyarette, ASKON’da yapılan çalışmalar ile ilgili bilgilendirme yaparak çalışmalarla alakalı Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

Ziyareti münasebetiyle teşekkürlerini ileten Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, ASKON’un yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini ve bu çerçevede takip edilen konuların iş dünyası için çok önemli güncel meseleler olduğunu, bu anlamda da sonuç odaklı çalışmalarından dolayı ASKON'a teşekkürlerini iletti.

Ziyaret sonrasında Genel Başkan Yardımcısı Orhan Aydın, Başkan Yasin Kartoğlu’a plaket takdim ettiler.

HaberlerASKON 10. DÖNEM ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİGENEL BAŞKANIMIZ İHKİB BAŞKANI TANRIVERDİ’Yİ AĞIRLADIİZMİR ŞUBEMİZDEN ASKON’A ZİYARETKOSGEB’TEN TEKNOLOJİK VE STRATEJİK ÜRÜNLERE BÜYÜK DESTEKGENEL BAŞKANIMIZ KABULLERE DEVAM EDİYORASKON’DAN TİM BAŞKANI BÜYÜKEKŞİ’YE ZİYARETASKON’DAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YELKENCİ’YE ZİYARET ASKON HEYETİNDEN, İL VERGİ DAİRESİ’NE ZİYARET GENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR TATSO’YU AĞIRLADIANADOLU GENÇLİK DERNEĞİ’NDEN ASKON’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİTümünü Göster