Haberler ASKON’dan TÜMSİAD’a NEZAKET ZİYARETİ

ASKON’dan TÜMSİAD’a NEZAKET ZİYARETİ

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği(ASKON) Genel Başkanı Mustafa Koca ve beraberindeki Yönetim Kurulu Heyeti, TÜMSİAD’ın Genel Merkezinde, Genel Başkan Yaşar Doğan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette iki dernek arasında planlanan ortak projelerin ülkeye sağlayacağı katma değerin önemine vurgu yapan ASKON Genel Başkanı Mustafa Koca ‘’ Bizim gibi STK’lar iş birlikleriyle ülke ekonomisini kartopu gibi büyütmelidir. Hem ülkemize katma değer sağlamak hem de iş adamlarımızın bulunduğu camiaya katma değer sağlamak en önemli amacımız olmalıdır’’ dedi.


Türkiye’deki iş adamları derneklerinin birlikte hareket etmelerinin sağlayacağı katkılardan ve ortak çalışma alanlarının genişletilmesinden bahsedilirken, TÜMSİAD Genel Başkanı Sayın Doğan’’ Ülke hedeflerimizin 2023 vizyonuna ulaşabilmesi için her iş adamı derneğimizin gücünü efektif kullanması gereklidir. Bütün iş adamları derneklerinin birlikte çalışmasıyla ekonomik hedeflerimize ulaşmamız daha kolay olacaktır.’’ dedi.


Genel Başkan Mustafa Koca’nın TÜMSİAD Genel Başkanı Sayın Yaşar Doğan’ı ziyaretinde, ASKON Genel Başkan Yardımcıları Adnan Danışman, Sıtkı Abdullahoğlu, M. Nejat Güneri, Vedat Öksüz, Fatih Yıldız ve Genel Sekreter Hayrettin Bahadır Tuzcu da eşlik etti.

Ziyaret sonunda ASKON Genel Başkanı Mustafa Koca ve Yönetim Kurulu; Yaşar Doğan’a ziyaretleri anısına plaket takdim ederek ziyaretlerini tamamladı.

HaberlerBAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİASKON YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME KOMİSYON’U, ASELSAN MACUNKÖY TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİKuveyt İstanbul Başkonsolosluğu ZiyaretiASKON YERLİ VE MİLLİ EKONOMİ ZİRVESİ’Nİ KAYSERİ’DE GERÇEKLEŞTİRDİGENEL BAŞKANIMIZ İTHİB BAŞKANI GÜLLE’Yİ AĞIRLADIBAŞKAN CESUR AKİT MEDYA GRUBU İCRA KURULU BAŞKANI KARAHASANOĞLU’NU ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR, T.C. ADALET BAKANI SAYIN GÜL’Ü AĞIRLADIYÜZYILLIK HÜZNÜMÜZ KUDÜS ADLI PROGRAM ASKON’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİGENEL BAŞKANIMIZ, BELEDİYE BAŞKANLARIMIZI AĞIRLADISLOVENYA HÜKÜMETİ FAHRİ BAŞKONSOLOSLUĞU ZİYARETİTümünü Göster