Haberler ASKON’dan TÜMSİAD’a NEZAKET ZİYARETİ

ASKON’dan TÜMSİAD’a NEZAKET ZİYARETİ

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği(ASKON) Genel Başkanı Mustafa Koca ve beraberindeki Yönetim Kurulu Heyeti, TÜMSİAD’ın Genel Merkezinde, Genel Başkan Yaşar Doğan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette iki dernek arasında planlanan ortak projelerin ülkeye sağlayacağı katma değerin önemine vurgu yapan ASKON Genel Başkanı Mustafa Koca ‘’ Bizim gibi STK’lar iş birlikleriyle ülke ekonomisini kartopu gibi büyütmelidir. Hem ülkemize katma değer sağlamak hem de iş adamlarımızın bulunduğu camiaya katma değer sağlamak en önemli amacımız olmalıdır’’ dedi.


Türkiye’deki iş adamları derneklerinin birlikte hareket etmelerinin sağlayacağı katkılardan ve ortak çalışma alanlarının genişletilmesinden bahsedilirken, TÜMSİAD Genel Başkanı Sayın Doğan’’ Ülke hedeflerimizin 2023 vizyonuna ulaşabilmesi için her iş adamı derneğimizin gücünü efektif kullanması gereklidir. Bütün iş adamları derneklerinin birlikte çalışmasıyla ekonomik hedeflerimize ulaşmamız daha kolay olacaktır.’’ dedi.


Genel Başkan Mustafa Koca’nın TÜMSİAD Genel Başkanı Sayın Yaşar Doğan’ı ziyaretinde, ASKON Genel Başkan Yardımcıları Adnan Danışman, Sıtkı Abdullahoğlu, M. Nejat Güneri, Vedat Öksüz, Fatih Yıldız ve Genel Sekreter Hayrettin Bahadır Tuzcu da eşlik etti.

Ziyaret sonunda ASKON Genel Başkanı Mustafa Koca ve Yönetim Kurulu; Yaşar Doğan’a ziyaretleri anısına plaket takdim ederek ziyaretlerini tamamladı.

HaberlerASKON GAZİANTEP ŞUBESİ MUHTEŞEM BİR TÖRENLE AÇILDIASKON YABANCI İŞADAMLARI İLE İFTAR SOFRASINDA BULUŞTUGENEL BAŞKAN CESUR BAŞBAKAN YILDIRIM İLE GÖRÜŞTÜİSTANBUL VALİSİ VASİP ŞAHİN, ASKON GENEL MERKEZİNİ ZİYARET ETTİKUDÜS KIRMIZI ÇİZGİMİZDİRŞEHİR HASTANELERİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDIASKON ORDU ŞUBESİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİÜYEMİZ SARIKOÇ HOLDİNG’İN MERKEZ BİNASI AÇILIŞI YAPILDIASKON’DA ÜYE TANIŞMA TOPLANTILARI DEVAM EDİYORAVRUPANIN EN BÜYÜK E-İHRACAT KONFERANSI GERÇEKLEŞTİTümünü Göster