Haberler ASKON’dan TÜMSİAD’a NEZAKET ZİYARETİ

ASKON’dan TÜMSİAD’a NEZAKET ZİYARETİ

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği(ASKON) Genel Başkanı Mustafa Koca ve beraberindeki Yönetim Kurulu Heyeti, TÜMSİAD’ın Genel Merkezinde, Genel Başkan Yaşar Doğan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette iki dernek arasında planlanan ortak projelerin ülkeye sağlayacağı katma değerin önemine vurgu yapan ASKON Genel Başkanı Mustafa Koca ‘’ Bizim gibi STK’lar iş birlikleriyle ülke ekonomisini kartopu gibi büyütmelidir. Hem ülkemize katma değer sağlamak hem de iş adamlarımızın bulunduğu camiaya katma değer sağlamak en önemli amacımız olmalıdır’’ dedi.


Türkiye’deki iş adamları derneklerinin birlikte hareket etmelerinin sağlayacağı katkılardan ve ortak çalışma alanlarının genişletilmesinden bahsedilirken, TÜMSİAD Genel Başkanı Sayın Doğan’’ Ülke hedeflerimizin 2023 vizyonuna ulaşabilmesi için her iş adamı derneğimizin gücünü efektif kullanması gereklidir. Bütün iş adamları derneklerinin birlikte çalışmasıyla ekonomik hedeflerimize ulaşmamız daha kolay olacaktır.’’ dedi.


Genel Başkan Mustafa Koca’nın TÜMSİAD Genel Başkanı Sayın Yaşar Doğan’ı ziyaretinde, ASKON Genel Başkan Yardımcıları Adnan Danışman, Sıtkı Abdullahoğlu, M. Nejat Güneri, Vedat Öksüz, Fatih Yıldız ve Genel Sekreter Hayrettin Bahadır Tuzcu da eşlik etti.

Ziyaret sonunda ASKON Genel Başkanı Mustafa Koca ve Yönetim Kurulu; Yaşar Doğan’a ziyaretleri anısına plaket takdim ederek ziyaretlerini tamamladı.

HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ 5. İİT HELAL FUARI VE DÜNYA HELAL ZİRVESİ’NE KATILDIGENEL BAŞKANIMIZ BEŞTEPE’DE DÜZENLENEN TOPLU AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIGENEL BAŞKANIMIZ CESUR IBCE BAŞKANI SHRİVANİ’Yİ AĞIRLADIASKON HEYETİ İSTANBUL VALİSİ VASiP ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR GİRİŞİMCİ İŞADAMLARI VAKFI HEYETİ’Nİ AĞIRLADIGENEL BAŞKANIMIZ DÜNYA EHL-İ BEYT VAKFI BAŞKANI ALTUN’U AĞIRLADIAMASYA RUMELİ, BALKAN TÜRKLERİ DERNEĞİ’Nİ GENEL MERKEZİMİZDE AĞIRLADIGENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR, BAŞKAN KARAMAN’I AĞIRLADIBAŞKAN CESUR’DAN SAYIN DEMİRÖZ’E ZİYARETİSTANBUL VALİLİĞİ TARAFINDAN DÜZENLENEN RESEPSİYONA KATILDIKTümünü Göster