Haberler ASKON’DAN DEİK BAŞKANI NAİL OLPAK’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ASKON’DAN DEİK BAŞKANI NAİL OLPAK’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanlığı görevine getirilen Nail Olpak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Genel Başkan Hasan Ali Cesur, Türkiye'nin dış ekonomik ilişkilerini özel sektör-kamu iş birliği ve tüm paydaşların katkılarıyla eş güdümlü yönetmek üzere tasarlanan DEİK'in ülkemiz için çok önemli bir platform olduğunu ve bu göreve Nail Olpak'ın getirilmesinden dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak: “DEİK’te Yönetim Kurulumuz ve İş Konseylerimizle birlikte, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, amacımız; ülkemizin hedefleri doğrultusunda, milletimizin refah ve mutluluğunun artması, ülkemizin uluslararası alanda daha da etkin olması ile evlatlarımızın geleceğinin daha yaşanabilir ve daha adil bir dünyada devam etmesi için var gücümüzle çalışmak olacaktır.” dedi.

Genel Başkan Hasan Ali Cesur, 10. Dönem ile başlayan yeni dönemde yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

İki kurumun birlik ve beraberliğine vurgular yapılırken güçlü bir sivil toplum kuruluşunun varlığı bu birlikteliğe bağlıdır mesajı verildi.

Ziyaret sonrasında ASKON Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak’a plaket takdim etti.

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak, ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti ifade ederek ASKON Genel Başkanı Hasan Ali Cesur’a hediyelerini takdim etti.

Genel Başkan Hasan Ali Cesur’un DEİK Başkanı Nail Olpak’a ziyaretinde, ASKON Genel Başkan Yardımcıları; Orhan Aydın, Gökhan Yavuzer, Bekir Aydın eşlik etti.

HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ SULUOVA BELEDİYE BAŞKANI ÜÇOK’U AĞIRLADICESUR: KUDÜSLÜ MÜSLÜMANLAR İÇİN ACİL 10 BİN KONUT GEREKİYORASKON HEYETİ İBB BAŞKANI UYSAL’I ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANI AYDIN’I AĞIRLADIASKON’DAN FİLİSTİN ÇIKARMASIASKON BAŞKANI CESUR: "28 ŞUBAT’TA BU MİLLET SOYULMUŞTUR"BAŞKAN CESUR, TÜMSİAD BAŞKANI DOĞAN’I AĞIRLADIASKON, ÜYE BULUŞMALARI DEVAM EDİYORBAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİASKON YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME KOMİSYON’U, ASELSAN MACUNKÖY TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİTümünü Göster