Haberler ASKON’DAN DEİK BAŞKANI NAİL OLPAK’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ASKON’DAN DEİK BAŞKANI NAİL OLPAK’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanlığı görevine getirilen Nail Olpak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Genel Başkan Hasan Ali Cesur, Türkiye'nin dış ekonomik ilişkilerini özel sektör-kamu iş birliği ve tüm paydaşların katkılarıyla eş güdümlü yönetmek üzere tasarlanan DEİK'in ülkemiz için çok önemli bir platform olduğunu ve bu göreve Nail Olpak'ın getirilmesinden dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak: “DEİK’te Yönetim Kurulumuz ve İş Konseylerimizle birlikte, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, amacımız; ülkemizin hedefleri doğrultusunda, milletimizin refah ve mutluluğunun artması, ülkemizin uluslararası alanda daha da etkin olması ile evlatlarımızın geleceğinin daha yaşanabilir ve daha adil bir dünyada devam etmesi için var gücümüzle çalışmak olacaktır.” dedi.

Genel Başkan Hasan Ali Cesur, 10. Dönem ile başlayan yeni dönemde yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

İki kurumun birlik ve beraberliğine vurgular yapılırken güçlü bir sivil toplum kuruluşunun varlığı bu birlikteliğe bağlıdır mesajı verildi.

Ziyaret sonrasında ASKON Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak’a plaket takdim etti.

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak, ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti ifade ederek ASKON Genel Başkanı Hasan Ali Cesur’a hediyelerini takdim etti.

Genel Başkan Hasan Ali Cesur’un DEİK Başkanı Nail Olpak’a ziyaretinde, ASKON Genel Başkan Yardımcıları; Orhan Aydın, Gökhan Yavuzer, Bekir Aydın ve Genel Sekreter Yardımcısı Şükrü Papak da eşlik etti.

HaberlerASKON HEYETİ MALİYE BAKANIMIZ SAYIN AĞBAL İLE GÖRÜŞTÜASKON HEYETİ T.C EKONOMİ BAKANIMIZ SAYIN ZEYBEKCİ İLE GÖRÜŞTÜASKON HEYETİ T.C EKONOMİ BAKANIMIZ SAYIN ZEYBEKCİ İLE GÖRÜŞTÜASKON HEYETİ ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANIMIZ SAYIN EROĞLU İLE GÖRÜŞTÜGENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR, TOPLUMSAL FARKINDALIK SEFERBERLİĞİ AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI''Türkiye Değerli Bir İş insanını Kaybetmiştir’’ÜYE TANIŞMA VE İSTİŞARE TOPLANTISI GENEL MERKEZ’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİASKON HEYETİ, KAZAKİSTAN’DA KÜRESEL YATIRIM TOPLANTISINA KATILDIHEYETİMİZ KALKINMA BAKANIMIZ SAYIN ELVAN İLE GÖRÜŞTÜ ASKON HEYETİ AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ SAYIN ELİTAŞ İLE GÖRÜŞTÜTümünü Göster