Haberler ASKON’DAN ANADOLU TURU

ASKON’DAN ANADOLU TURU

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkan Yardımcısı ve  Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı Atilla Yılmaz beraberindeki heyet ile ASKON Şubelerini ziyaret etti. 

16 Eylül 2017 tarihinde gerçekleştirilen 10. Genel Kurul sonrası Genel Merkez yapılanmasını tamamlayan ASKON şubeleri ile buluşmaya devam ediyor. 

ASKON Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı Atilla Yılmaz beraberinde Üye İlişkileri Komisyon Başkanı Yılmaz Başyiğit, İstihbarat ve Tahkimden Sorumlu Komisyon Başkan Yardımcısı Mehmet Bilici, Komisyon Başkan Yardımcıları Ayhan Kolaç, Abdurrahman Ateş, Komisyon Üyeleri Nurullah Erbaş ve Fatih Pala ile birlikte  Adana, Tarsus, Mersin, Niğde, Aksaray, Kayseri şubelerini ziyaret etti. 

Son derece verimli geçen ve daha sıklıkla gerçekleştirilmesi konusunda görüş birliğine varılan ziyaretlerde genel merkez ve şubeler arası iletişimin güçlendirilmesi, yeni döneme ilişkin projelerin değerlendirilmesi, geleceğe yönelik projeler konusunda karşılıklı görüş alışverişi ve teşkilatların yapılandırılması konuları ele alındı. 

HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ SULUOVA BELEDİYE BAŞKANI ÜÇOK’U AĞIRLADICESUR: KUDÜSLÜ MÜSLÜMANLAR İÇİN ACİL 10 BİN KONUT GEREKİYORASKON HEYETİ İBB BAŞKANI UYSAL’I ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANI AYDIN’I AĞIRLADIASKON’DAN FİLİSTİN ÇIKARMASIASKON BAŞKANI CESUR: "28 ŞUBAT’TA BU MİLLET SOYULMUŞTUR"BAŞKAN CESUR, TÜMSİAD BAŞKANI DOĞAN’I AĞIRLADIASKON, ÜYE BULUŞMALARI DEVAM EDİYORBAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİASKON YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME KOMİSYON’U, ASELSAN MACUNKÖY TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİTümünü Göster