Haberler ASKON’DAN ANADOLU TURU

ASKON’DAN ANADOLU TURU

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkan Yardımcısı ve  Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı Atilla Yılmaz beraberindeki heyet ile ASKON Şubelerini ziyaret etti. 

16 Eylül 2017 tarihinde gerçekleştirilen 10. Genel Kurul sonrası Genel Merkez yapılanmasını tamamlayan ASKON şubeleri ile buluşmaya devam ediyor. 

ASKON Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı Atilla Yılmaz beraberinde Üye İlişkileri Komisyon Başkanı Yılmaz Başyiğit, İstihbarat ve Tahkimden Sorumlu Komisyon Başkan Yardımcısı Mehmet Bilici, Komisyon Başkan Yardımcıları Ayhan Kolaç, Abdurrahman Ateş, Komisyon Üyeleri Nurullah Erbaş ve Fatih Pala ile birlikte  Adana, Tarsus, Mersin, Niğde, Aksaray, Kayseri şubelerini ziyaret etti. 

Son derece verimli geçen ve daha sıklıkla gerçekleştirilmesi konusunda görüş birliğine varılan ziyaretlerde genel merkez ve şubeler arası iletişimin güçlendirilmesi, yeni döneme ilişkin projelerin değerlendirilmesi, geleceğe yönelik projeler konusunda karşılıklı görüş alışverişi ve teşkilatların yapılandırılması konuları ele alındı. 

HaberlerASKON HEYETİ MALİYE BAKANIMIZ SAYIN AĞBAL İLE GÖRÜŞTÜASKON HEYETİ T.C EKONOMİ BAKANIMIZ SAYIN ZEYBEKCİ İLE GÖRÜŞTÜASKON HEYETİ T.C EKONOMİ BAKANIMIZ SAYIN ZEYBEKCİ İLE GÖRÜŞTÜASKON HEYETİ ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANIMIZ SAYIN EROĞLU İLE GÖRÜŞTÜGENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR, TOPLUMSAL FARKINDALIK SEFERBERLİĞİ AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI''Türkiye Değerli Bir İş insanını Kaybetmiştir’’ÜYE TANIŞMA VE İSTİŞARE TOPLANTISI GENEL MERKEZ’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİASKON HEYETİ, KAZAKİSTAN’DA KÜRESEL YATIRIM TOPLANTISINA KATILDIHEYETİMİZ KALKINMA BAKANIMIZ SAYIN ELVAN İLE GÖRÜŞTÜ ASKON HEYETİ AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ SAYIN ELİTAŞ İLE GÖRÜŞTÜTümünü Göster