Haberler ASKON’DAN ANADOLU ÇIKARMASI

ASKON’DAN ANADOLU ÇIKARMASI

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği’nin (ASKON), 15. Başkanlar Kurulu İstişare Toplantısı ile birlikte ASKON Genel Başkan Adaylığını açıklayan Sayın Hasan Ali Cesur, beraberindeki heyet ile Anadolu’ya adeta çıkarma yapıyor. Yeni dönemde şubelerle etle tırnak gibi çalışacaklarını her daim belirten Hasan Ali Cesur, Anadolu çıkarması kapsamında ilk etapta Mersin, Adana, Tarsus, Kayseri, Aksaray şubeleri ziyaret edildi. Akabinde Bursa, İzmir, Antalya, Denizli, Burdur, Trabzon, Konya ve Samsun şubeleri ile buluştu.

Etle Tırnak Misali Ülkemiz İçin Katma Değer Oluşturacağız

Bir dizi temaslar kapsamında ASKON’un Anadolu Şubelerinde gerçekleştirdiği ziyaretler öncesi açıklamalarda bulunan Sayın Hasan Ali Cesur, “Mevlana’nın pergel metaforu gibi bir ayağımız Merkez’de olurken diğer ayağımız sürekli şubelerimiz ile birlikte, ülkemiz adına katma değer oluşturmak adına yeryüzünün tüm coğrafyasında olacaktır” dedi.

Yeni Politikalar Üretmek Zorundayız

ASKON, adil gelir dağılımı için programlar geliştirerek üretim, istihdam ve ihracat attırıcı yeni politikalar üretmek zorunda olduklarının altını çizen Cesur; “Var olmak için mutlaka üretmek gerektiğinden bahsederek yeni dönemde bilimsel çalışmalara dayalı bilgi temelli yeni politikalar üretmenin zorunluluğuna değinerek; “Şimdiden geleceğe dönük gerçekleştireceğimiz çalışmalar bize heyecan veriyor.” dedi.

ASKON, Adını Anadolu’dan Almıştır, Anadolu’ya Gereken Önem Verilecektir

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON)’un adını Anadolu’dan aldığını belirten Hasan Ali Cesur, kendi dönemlerinde istişareye dayalı bir yönetim anlayışı belirleyeceklerini, bu kapsamda Anadolu şubelerinin görüş ve fikirlerinin kendileri için olmazsa olmaz olduğunu belirtti. Hasan Ali Cesur, ziyaret nedenlerinin birinin de yeni döneme ilişkin projeleri oluşturmak ve şubelerimiz arasındaki entegrasyonu kuvvetlendirerek istişarelerde bulunmak olarak nitelendirdi.

HaberlerASKON 10. DÖNEM ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİGENEL BAŞKANIMIZ İHKİB BAŞKANI TANRIVERDİ’Yİ AĞIRLADIİZMİR ŞUBEMİZDEN ASKON’A ZİYARETKOSGEB’TEN TEKNOLOJİK VE STRATEJİK ÜRÜNLERE BÜYÜK DESTEKGENEL BAŞKANIMIZ KABULLERE DEVAM EDİYORASKON’DAN TİM BAŞKANI BÜYÜKEKŞİ’YE ZİYARETASKON’DAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YELKENCİ’YE ZİYARET ASKON HEYETİNDEN, İL VERGİ DAİRESİ’NE ZİYARET GENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR TATSO’YU AĞIRLADIANADOLU GENÇLİK DERNEĞİ’NDEN ASKON’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİTümünü Göster