Haberler ASKON’DAN ANADOLU ÇIKARMASI

ASKON’DAN ANADOLU ÇIKARMASI

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği’nin (ASKON), 15. Başkanlar Kurulu İstişare Toplantısı ile birlikte ASKON Genel Başkan Adaylığını açıklayan Sayın Hasan Ali Cesur, beraberindeki heyet ile Anadolu’ya adeta çıkarma yapıyor. Yeni dönemde şubelerle etle tırnak gibi çalışacaklarını her daim belirten Hasan Ali Cesur, Anadolu çıkarması kapsamında ilk etapta Mersin, Adana, Tarsus, Kayseri, Aksaray şubeleri ziyaret edildi. Akabinde Bursa, İzmir, Antalya, Denizli, Burdur, Trabzon, Konya ve Samsun şubeleri ile buluştu.

Etle Tırnak Misali Ülkemiz İçin Katma Değer Oluşturacağız

Bir dizi temaslar kapsamında ASKON’un Anadolu Şubelerinde gerçekleştirdiği ziyaretler öncesi açıklamalarda bulunan Sayın Hasan Ali Cesur, “Mevlana’nın pergel metaforu gibi bir ayağımız Merkez’de olurken diğer ayağımız sürekli şubelerimiz ile birlikte, ülkemiz adına katma değer oluşturmak adına yeryüzünün tüm coğrafyasında olacaktır” dedi.

Yeni Politikalar Üretmek Zorundayız

ASKON, adil gelir dağılımı için programlar geliştirerek üretim, istihdam ve ihracat attırıcı yeni politikalar üretmek zorunda olduklarının altını çizen Cesur; “Var olmak için mutlaka üretmek gerektiğinden bahsederek yeni dönemde bilimsel çalışmalara dayalı bilgi temelli yeni politikalar üretmenin zorunluluğuna değinerek; “Şimdiden geleceğe dönük gerçekleştireceğimiz çalışmalar bize heyecan veriyor.” dedi.

ASKON, Adını Anadolu’dan Almıştır, Anadolu’ya Gereken Önem Verilecektir

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON)’un adını Anadolu’dan aldığını belirten Hasan Ali Cesur, kendi dönemlerinde istişareye dayalı bir yönetim anlayışı belirleyeceklerini, bu kapsamda Anadolu şubelerinin görüş ve fikirlerinin kendileri için olmazsa olmaz olduğunu belirtti. Hasan Ali Cesur, ziyaret nedenlerinin birinin de yeni döneme ilişkin projeleri oluşturmak ve şubelerimiz arasındaki entegrasyonu kuvvetlendirerek istişarelerde bulunmak olarak nitelendirdi.

HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR, TOPLUMSAL FARKINDALIK SEFERBERLİĞİ AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI''Türkiye Değerli Bir İş insanını Kaybetmiştir’’ÜYE TANIŞMA VE İSTİŞARE TOPLANTISI GENEL MERKEZ’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİASKON HEYETİ, KAZAKİSTAN’DA KÜRESEL YATIRIM TOPLANTISINA KATILDIHEYETİMİZ KALKINMA BAKANIMIZ SAYIN ELVAN İLE GÖRÜŞTÜ ASKON HEYETİ AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ SAYIN ELİTAŞ İLE GÖRÜŞTÜASKON HEYETİ GENÇLİK VE SPOR BAKANIMIZ SAYIN BAK İLE GÖRÜŞTÜABD’NİN KUDÜS KARARINI ŞİDDETLE KINIYORUZASKON HEYETİ ANKARA’DA BAKAN TÜFENKCİ’Yİ ZİYARET ETTİASKON HEYETİ TBMM BAŞKANI KAHRAMAN’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİTümünü Göster