Haberler ASKON’DAN ANADOLU ÇIKARMASI

ASKON’DAN ANADOLU ÇIKARMASI

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği’nin (ASKON), 15. Başkanlar Kurulu İstişare Toplantısı ile birlikte ASKON Genel Başkan Adaylığını açıklayan Sayın Hasan Ali Cesur, beraberindeki heyet ile Anadolu’ya adeta çıkarma yapıyor. Yeni dönemde şubelerle etle tırnak gibi çalışacaklarını her daim belirten Hasan Ali Cesur, Anadolu çıkarması kapsamında ilk etapta Mersin, Adana, Tarsus, Kayseri, Aksaray şubeleri ziyaret edildi. Akabinde Bursa, İzmir, Antalya, Denizli, Burdur, Trabzon, Konya ve Samsun şubeleri ile buluştu.

Etle Tırnak Misali Ülkemiz İçin Katma Değer Oluşturacağız

Bir dizi temaslar kapsamında ASKON’un Anadolu Şubelerinde gerçekleştirdiği ziyaretler öncesi açıklamalarda bulunan Sayın Hasan Ali Cesur, “Mevlana’nın pergel metaforu gibi bir ayağımız Merkez’de olurken diğer ayağımız sürekli şubelerimiz ile birlikte, ülkemiz adına katma değer oluşturmak adına yeryüzünün tüm coğrafyasında olacaktır” dedi.

Yeni Politikalar Üretmek Zorundayız

ASKON, adil gelir dağılımı için programlar geliştirerek üretim, istihdam ve ihracat attırıcı yeni politikalar üretmek zorunda olduklarının altını çizen Cesur; “Var olmak için mutlaka üretmek gerektiğinden bahsederek yeni dönemde bilimsel çalışmalara dayalı bilgi temelli yeni politikalar üretmenin zorunluluğuna değinerek; “Şimdiden geleceğe dönük gerçekleştireceğimiz çalışmalar bize heyecan veriyor.” dedi.

ASKON, Adını Anadolu’dan Almıştır, Anadolu’ya Gereken Önem Verilecektir

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON)’un adını Anadolu’dan aldığını belirten Hasan Ali Cesur, kendi dönemlerinde istişareye dayalı bir yönetim anlayışı belirleyeceklerini, bu kapsamda Anadolu şubelerinin görüş ve fikirlerinin kendileri için olmazsa olmaz olduğunu belirtti. Hasan Ali Cesur, ziyaret nedenlerinin birinin de yeni döneme ilişkin projeleri oluşturmak ve şubelerimiz arasındaki entegrasyonu kuvvetlendirerek istişarelerde bulunmak olarak nitelendirdi.

HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ SULUOVA BELEDİYE BAŞKANI ÜÇOK’U AĞIRLADICESUR: KUDÜSLÜ MÜSLÜMANLAR İÇİN ACİL 10 BİN KONUT GEREKİYORASKON HEYETİ İBB BAŞKANI UYSAL’I ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANI AYDIN’I AĞIRLADIASKON’DAN FİLİSTİN ÇIKARMASIASKON BAŞKANI CESUR: "28 ŞUBAT’TA BU MİLLET SOYULMUŞTUR"BAŞKAN CESUR, TÜMSİAD BAŞKANI DOĞAN’I AĞIRLADIASKON, ÜYE BULUŞMALARI DEVAM EDİYORBAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİASKON YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME KOMİSYON’U, ASELSAN MACUNKÖY TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİTümünü Göster