Haberler ASKON’DA ÜYE TANIŞMA TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

ASKON’DA ÜYE TANIŞMA TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

 

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) tarafından üyelerle iletişimin güçlendirilmesi, karşılıklı görüş alışverişlerinde bulunulması ve kuruma bağlılığın arttırılması amacıyla dönemsel olarak gerçekleştirilen üye tanışma toplantılarının ikincisi ASKON Genel Merkezi’nde yapıldı.

ASKON Üye işadamları ile gerçekleştirilen Üye tanışma toplantısına ASKON Genel Başkanı Hasan Ali Cesur’un yanısıra Yeni Yatırımlar ve İş Geliştirme Komisyonu Başkanı ve ASKON Genel Başkan Yardımcısı Bekir Aydın, Üye İlişkileri Komisyonu Başkanı Yılmaz Başyiğit, Kimya-Plastik Sektör Başkanı Aşkın Türkcan, İnşaat Yapı Malzemeleri ve Mobilya Sektör Başkanı Murat Yılmaz ve Tekstil ve Deri Sektörü Başkan Yardımcısı Ali Cengiz katıldı.

Toplantı karşılıklı tanışmanın ardından, ASKON hakkında genel değerlendirmeler ve sektörlere ilişkin karşılıklı görüş alışverişi ile devam etti. Toplan sonrası ASKON üye işadamlarına ASKON üye beratları takdim edilerek, toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

 

RESİMLER İÇİN TIKLAYIN

HaberlerKUDÜS KIRMIZI ÇİZGİMİZDİRŞEHİR HASTANELERİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDIASKON ORDU ŞUBESİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİÜYEMİZ SARIKOÇ HOLDİNG’İN MERKEZ BİNASI AÇILIŞI YAPILDIASKON’DA ÜYE TANIŞMA TOPLANTILARI DEVAM EDİYORAVRUPANIN EN BÜYÜK E-İHRACAT KONFERANSI GERÇEKLEŞTİASKON, 23 NİSAN’DA BAŞKANLIK KOLTUĞUNU ÇOCUKLARA DEVRETTİSGK VE İSTİHDAM TEŞVİKLERİ ASKON’DA ELE ALINDI“Elini taşın altına koyan iş dünyamızın temsilcileriyle omuz omuza ülkemizi hedeflerine ulaştırana kadar durmayacağız”ARABULUCULUK SİSTEMİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDI Tümünü Göster