Haberler ASKON VE MÜSİAD, KURUMSAL İLİŞKİLER KOMİSYONLARI KAHVALTI'DA BİR ARAYA GELDİ

ASKON VE MÜSİAD, KURUMSAL İLİŞKİLER KOMİSYONLARI KAHVALTI'DA BİR ARAYA GELDİ


ASKON Kurumsal İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Orhan Aydın ve Komisyon Üyeleri, MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Av. Kerim Altıntaş ve Komisyon Üyeleri ile kahvaltı programında bir araya geldi.

Kurumsal İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Orhan Aydın gerçekleştirilen programda, ASKON’da yapılan faaliyetler ile ilgili bilgilendirme yaparak çalışmalarla alakalı MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Av. Kerim Altıntaş ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

Genel Başkan Yardımcısı Orhan Aydın, silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan MÜSİAD Diyarbakır Şube Başkanı İsmail Özşanlı için böyle müessir olayların bir daha yaşanmaması dileğiyle acil şifalar diledi.

Tanışma programı münasebetiyle birbirlerine teşekkürlerini ileten kurum yöneticileri, iki kurumunda yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini ve bu çerçevede takip edilen konuların iş dünyası için çok önemli güncel meseleler olduğunu, bu anlamda da sonuç ve birliktelik odaklı çalışmaların mutlaka gerçekleşmesi gerektiğini dile getirerek karşılıklı teşekkürleri iletti.

İki kurumun birlik ve beraberliğine vurgular yapılırken güçlü bir sivil toplum kuruluşunun varlığı bu birlikteliğe bağlıdır mesajı verildi.

İki kurum yöneticileri ve komisyon üyeleri sosyal hayatta edindiği tecrübe ile Türkiye'nin gelişimine ve 2023 hedeflerine ulaşılmasında iki kurumunda ülkemiz adına katkılar sağladığını ifade etti. Ülkemizin sosyo-ekonomik kalkınmasına yönelik ortak akıl ile ASKON ve MÜSİAD tarafından ortak projelerin yürütülmesinin sürdürebilirliğinin sağlanması gerektiği belirtildi.

Program sonrasında ASKON Genel Başkan Yardımcısı Orhan Aydın, MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Av. Kerim Altıntaş’a plaket takdim ettiler.

MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Av. Kerim Altıntaş, programdan dolayı duydukları memnuniyeti ifade ederek Genel Başkan Yardımcısı Orhan Aydın’a hediyelerini takdim etti.

Program karşılıklı görüş alışverişinin ardından hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

HaberlerASKON HEYETİ MALİYE BAKANIMIZ SAYIN AĞBAL İLE GÖRÜŞTÜASKON HEYETİ T.C EKONOMİ BAKANIMIZ SAYIN ZEYBEKCİ İLE GÖRÜŞTÜASKON HEYETİ T.C EKONOMİ BAKANIMIZ SAYIN ZEYBEKCİ İLE GÖRÜŞTÜASKON HEYETİ ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANIMIZ SAYIN EROĞLU İLE GÖRÜŞTÜGENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR, TOPLUMSAL FARKINDALIK SEFERBERLİĞİ AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI''Türkiye Değerli Bir İş insanını Kaybetmiştir’’ÜYE TANIŞMA VE İSTİŞARE TOPLANTISI GENEL MERKEZ’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİASKON HEYETİ, KAZAKİSTAN’DA KÜRESEL YATIRIM TOPLANTISINA KATILDIHEYETİMİZ KALKINMA BAKANIMIZ SAYIN ELVAN İLE GÖRÜŞTÜ ASKON HEYETİ AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ SAYIN ELİTAŞ İLE GÖRÜŞTÜTümünü Göster