Haberler ASKON, ÜYE BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR

ASKON, ÜYE BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR

 

Yeni dönem ile birlikte bünyesinde üye ilişkileri komisyonu oluşturan ASKON, üye buluşmalarına devam ediyor.

 

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği ( ASKON ), yeni dönemde üyeleri ile iletişimi güçlendirmek, üyeleri ile daha yakın temasta olmak için tertiplediği üye buluşmalarının ikincisi ASKON Genel Merkezi’nde gerçekleştirdi.

Üye buluşma toplantısına ASKON Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, Genel Başkan Yardımcısı Muhammet Ali Öz, Üye İlişkileri Komisyonu Başkanı Yılmaz Başyiğit, Sektör Kurulları Başkanları Süleyman Saral, Murat Yılmaz ve ASKON İnşaat Sektörü Üyeleri hazır bulundular.

Karşılıklı tanışma ile başlayan toplantıda üyelerimiz ASKON’a, Ülke ve Dünya gündemi ile faaliyetlerde bulundukları sektörlerine ilişkin görüş ve önerilerde bulundular. Toplantıda Genel Başkanımız Hasan Ali Cesur üyelere hitap ederken, Genel Başkan Yardımcımız Muhammet Ali Öz, Sektör çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Üye İlişkileri Komisyonu Başkanımız Yılmaz Başyiğit’te üye ilişkileri komisyonu hakkında bilgiler aktarırken, üye buluşmaları toplantılarının dönem dönem gerçekleştirileceği bilgisini aktardı.

Toplantı rozet takdimi, üyelik beratı verilmesi ve toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

 

HaberlerKUDÜS KIRMIZI ÇİZGİMİZDİRŞEHİR HASTANELERİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDIASKON ORDU ŞUBESİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİÜYEMİZ SARIKOÇ HOLDİNG’İN MERKEZ BİNASI AÇILIŞI YAPILDIASKON’DA ÜYE TANIŞMA TOPLANTILARI DEVAM EDİYORAVRUPANIN EN BÜYÜK E-İHRACAT KONFERANSI GERÇEKLEŞTİASKON, 23 NİSAN’DA BAŞKANLIK KOLTUĞUNU ÇOCUKLARA DEVRETTİSGK VE İSTİHDAM TEŞVİKLERİ ASKON’DA ELE ALINDI“Elini taşın altına koyan iş dünyamızın temsilcileriyle omuz omuza ülkemizi hedeflerine ulaştırana kadar durmayacağız”ARABULUCULUK SİSTEMİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDI Tümünü Göster