Haberler ASKON HİZMET SEKTÖRÜNDEN ISTANBULLİNES FİRMA ZİYARETİ

ASKON Hizmet Sektör Başkanı Muhammet Ali ÖZ ve Komisyon Üyeleri ile birlikte, Etis Lojistik A.Ş Satış ve İş Geliştirme Müdürü Sn. Atakan AKALIN’ın eşliğinde Istanbullines Narlı Feribot İşletmeciliği Genel Müdürü Sn. Kemal GÜNDÜZ ile NEGMAR Denizcilik Yatırım A.Ş Pazarlama İletişim Direktörü Sn. Cüneyt AKSAKAL’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette ASKON Hizmet Sektörü Başkanı Muhammet Ali ÖZ, ASKON’un yaptığı çalışmalar ile ilgili bilgiler aktarırken, Istanbullines Genel Müdürü Sn. Kemal GÜNDÜZ işletmelerinin faaliyet alanları ve İstanbul’da trafik yoğunluğunu hafifletecek olan geleceğe yönelik projelerinden bahsetti.

Ziyaretten dolayı memnuniyetlerini ifade eden Kemal GÜNDÜZ, Cüneyt AKSAKAL ve Atakan AKALIN, teşekkürlerini ileterek ASKON ile önümüzdeki dönemde gerçekleştirilebilecek programlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretin sonunda günün anısına ASKON Hizmet Sektör Başkanı Muhammet Ali ÖZ, Istanbullines Narlı Feribot İşletmeciliği Genel Müdürü Sayın Kemal Gündüz ve Negmar Denizcilik Yatırım A.Ş. Pazarlama İletişim Direktörü Sayın Cüneyt AKSAKAL’a “Elif” kitabını takdim etti.

HaberlerBAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİASKON YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME KOMİSYON’U, ASELSAN MACUNKÖY TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİKuveyt İstanbul Başkonsolosluğu ZiyaretiASKON YERLİ VE MİLLİ EKONOMİ ZİRVESİ’Nİ KAYSERİ’DE GERÇEKLEŞTİRDİGENEL BAŞKANIMIZ İTHİB BAŞKANI GÜLLE’Yİ AĞIRLADIBAŞKAN CESUR AKİT MEDYA GRUBU İCRA KURULU BAŞKANI KARAHASANOĞLU’NU ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR, T.C. ADALET BAKANI SAYIN GÜL’Ü AĞIRLADIYÜZYILLIK HÜZNÜMÜZ KUDÜS ADLI PROGRAM ASKON’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİGENEL BAŞKANIMIZ, BELEDİYE BAŞKANLARIMIZI AĞIRLADISLOVENYA HÜKÜMETİ FAHRİ BAŞKONSOLOSLUĞU ZİYARETİTümünü Göster