Haberler ASKON HİZMET SEKTÖRÜNDEN ISTANBULLİNES FİRMA ZİYARETİ

ASKON Hizmet Sektör Başkanı Muhammet Ali ÖZ ve Komisyon Üyeleri ile birlikte, Etis Lojistik A.Ş Satış ve İş Geliştirme Müdürü Sn. Atakan AKALIN’ın eşliğinde Istanbullines Narlı Feribot İşletmeciliği Genel Müdürü Sn. Kemal GÜNDÜZ ile NEGMAR Denizcilik Yatırım A.Ş Pazarlama İletişim Direktörü Sn. Cüneyt AKSAKAL’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette ASKON Hizmet Sektörü Başkanı Muhammet Ali ÖZ, ASKON’un yaptığı çalışmalar ile ilgili bilgiler aktarırken, Istanbullines Genel Müdürü Sn. Kemal GÜNDÜZ işletmelerinin faaliyet alanları ve İstanbul’da trafik yoğunluğunu hafifletecek olan geleceğe yönelik projelerinden bahsetti.

Ziyaretten dolayı memnuniyetlerini ifade eden Kemal GÜNDÜZ, Cüneyt AKSAKAL ve Atakan AKALIN, teşekkürlerini ileterek ASKON ile önümüzdeki dönemde gerçekleştirilebilecek programlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretin sonunda günün anısına ASKON Hizmet Sektör Başkanı Muhammet Ali ÖZ, Istanbullines Narlı Feribot İşletmeciliği Genel Müdürü Sayın Kemal Gündüz ve Negmar Denizcilik Yatırım A.Ş. Pazarlama İletişim Direktörü Sayın Cüneyt AKSAKAL’a “Elif” kitabını takdim etti.

HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ 5. İİT HELAL FUARI VE DÜNYA HELAL ZİRVESİ’NE KATILDIGENEL BAŞKANIMIZ BEŞTEPE’DE DÜZENLENEN TOPLU AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIGENEL BAŞKANIMIZ CESUR IBCE BAŞKANI SHRİVANİ’Yİ AĞIRLADIASKON HEYETİ İSTANBUL VALİSİ VASiP ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR GİRİŞİMCİ İŞADAMLARI VAKFI HEYETİ’Nİ AĞIRLADIGENEL BAŞKANIMIZ DÜNYA EHL-İ BEYT VAKFI BAŞKANI ALTUN’U AĞIRLADIAMASYA RUMELİ, BALKAN TÜRKLERİ DERNEĞİ’Nİ GENEL MERKEZİMİZDE AĞIRLADIGENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR, BAŞKAN KARAMAN’I AĞIRLADIBAŞKAN CESUR’DAN SAYIN DEMİRÖZ’E ZİYARETİSTANBUL VALİLİĞİ TARAFINDAN DÜZENLENEN RESEPSİYONA KATILDIKTümünü Göster