Haberler ASKON HİZMET SEKTÖRÜNDEN ISTANBULLİNES FİRMA ZİYARETİ

ASKON Hizmet Sektör Başkanı Muhammet Ali ÖZ ve Komisyon Üyeleri ile birlikte, Etis Lojistik A.Ş Satış ve İş Geliştirme Müdürü Sn. Atakan AKALIN’ın eşliğinde Istanbullines Narlı Feribot İşletmeciliği Genel Müdürü Sn. Kemal GÜNDÜZ ile NEGMAR Denizcilik Yatırım A.Ş Pazarlama İletişim Direktörü Sn. Cüneyt AKSAKAL’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette ASKON Hizmet Sektörü Başkanı Muhammet Ali ÖZ, ASKON’un yaptığı çalışmalar ile ilgili bilgiler aktarırken, Istanbullines Genel Müdürü Sn. Kemal GÜNDÜZ işletmelerinin faaliyet alanları ve İstanbul’da trafik yoğunluğunu hafifletecek olan geleceğe yönelik projelerinden bahsetti.

Ziyaretten dolayı memnuniyetlerini ifade eden Kemal GÜNDÜZ, Cüneyt AKSAKAL ve Atakan AKALIN, teşekkürlerini ileterek ASKON ile önümüzdeki dönemde gerçekleştirilebilecek programlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretin sonunda günün anısına ASKON Hizmet Sektör Başkanı Muhammet Ali ÖZ, Istanbullines Narlı Feribot İşletmeciliği Genel Müdürü Sayın Kemal Gündüz ve Negmar Denizcilik Yatırım A.Ş. Pazarlama İletişim Direktörü Sayın Cüneyt AKSAKAL’a “Elif” kitabını takdim etti.

HaberlerASKON GAZİANTEP ŞUBESİ MUHTEŞEM BİR TÖRENLE AÇILDIASKON YABANCI İŞADAMLARI İLE İFTAR SOFRASINDA BULUŞTUGENEL BAŞKAN CESUR BAŞBAKAN YILDIRIM İLE GÖRÜŞTÜİSTANBUL VALİSİ VASİP ŞAHİN, ASKON GENEL MERKEZİNİ ZİYARET ETTİKUDÜS KIRMIZI ÇİZGİMİZDİRŞEHİR HASTANELERİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDIASKON ORDU ŞUBESİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİÜYEMİZ SARIKOÇ HOLDİNG’İN MERKEZ BİNASI AÇILIŞI YAPILDIASKON’DA ÜYE TANIŞMA TOPLANTILARI DEVAM EDİYORAVRUPANIN EN BÜYÜK E-İHRACAT KONFERANSI GERÇEKLEŞTİTümünü Göster