Haberler ASKON HEYETİMİZ DOĞU İLLERİMİZ İLE BULUŞTU

ASKON HEYETİMİZ DOĞU İLLERİMİZ İLE BULUŞTU

 

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Merkezi, şube ziyaretlerine devam ediyor.

 

Yeni dönemde şube ve temsilciliklerimizle iletişimi güçlendirmek ve istişarelerde bulunmak amacıyla gerçekleştirilen ziyaretlerde bu hafta Şanlıurfa, Bitlis, Batman ve Van illerimiz ziyaret edilerek istişarelerde bulunuldu.

 

Ziyaretlerde ASKON Heyetinde Genel Başkan Yardımcımız ve Teşkilatlanma Komisyonu Başkanımız Atilla Yılmaz, Üye İlişkilerinden Sorumlu Komisyon Başkanımız Yılmaz Başyiğit, Teşkilatlanma Komisyonu Başkan Yardımcılarımız Mehmet Bilici, Ayhan Kolaç, Komisyon Üyelerimiz Nurullah Erbaş ve Fatih Pala Beyler yeraldılar. 

 

HaberlerSLOVENYA HÜKÜMETİ FAHRİ BAŞKONSOLOSLUĞU ZİYARETİSUUDİ ARABİSTAN TİCARET ATAŞELİĞİ ZİYARETİDEVLET YATIRIM YARDIMLARI VE İHRACAT DESTEKLERİ ASKON’DA ELE ALINDIBAŞBAKAN YARDIMCISI RECEP AKDAĞ "BAĞIMLILIKLA MÜCADELE" KONULU TOPLANTIMIZA KATILDIASKON 10. DİVAN TOPLANTISI KONYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİASKON’DAN İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜNE ZİYARETDÖNERCİ BEKİRZADE MARKASININ AÇILIŞI YAPILDIGENEL BAŞKANIMIZ TÜBİTAK ÖDÜL TÖRENİNE KATILDIBAŞKANIMIZ, ÇAD’TA, ÇAD-TÜRKİYE İŞ FORUMUNA KATILDIGENEL BAŞKANIMIZ SUDAN’DA, SUDAN-TÜRKİYE İŞ FORUMUNA KATILDITümünü Göster