Haberler ASKON HEYETİ T.C EKONOMİ BAKANIMIZ SAYIN ZEYBEKCİ İLE GÖRÜŞTÜ

ASKON HEYETİ T.C EKONOMİ BAKANIMIZ SAYIN ZEYBEKCİ İLE GÖRÜŞTÜ

 

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Hasan Ali Cesur beraberindeki ASKON Heyeti ile birlikte T.C Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’yi ziyaret etti.

 

Bakanlık makamında gerçekleştirilen görüşmede ASKON heyetinde Genel Başkanımızın yanısıra, Genel Başkan Yardımcımız Bekir Aydın, Muhammet Ali Öz, Gökhan Yavuzer, Hukuk Komisyonu Başkanımız Av. Semih Tuncel, Teşkilatlanma Komisyonu Başkan Yardımcımız Mehmet Bilici, AR-GE Teknoloji ve İnovasyon Komisyonu Başkanımız  M. Nejat Güneri, Kurumsal İletişim Danışmanımız Seçkin Çakır yeraldı.

 

Sayın Bakanımızın ekonomi kurmayları ile birlikte heyetimizi ağırladığı görüşmede ASKON’un ekonomiye ilişkin görüş ve önerileri yeraldı.

 

Uluslararası ticarette yöntemlerin süratle değiştiğine değinen Sayın Bakanımız ticarette yanı başımızdaki komşumuzun artık uzak ülkelerden biri olabileceğine değinerek e-ticaret vurgusu yaptı. Markalaşmanın, yeni ürün üretiminin çok önemli olduğuna değinen Sayın Bakanımız bu konuda bakanlık olarak gerekli tüm desteği müteşebbislere vereceklerini belirtti.

 

 

HaberlerKUDÜS KIRMIZI ÇİZGİMİZDİRŞEHİR HASTANELERİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDIASKON ORDU ŞUBESİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİÜYEMİZ SARIKOÇ HOLDİNG’İN MERKEZ BİNASI AÇILIŞI YAPILDIASKON’DA ÜYE TANIŞMA TOPLANTILARI DEVAM EDİYORAVRUPANIN EN BÜYÜK E-İHRACAT KONFERANSI GERÇEKLEŞTİASKON, 23 NİSAN’DA BAŞKANLIK KOLTUĞUNU ÇOCUKLARA DEVRETTİSGK VE İSTİHDAM TEŞVİKLERİ ASKON’DA ELE ALINDI“Elini taşın altına koyan iş dünyamızın temsilcileriyle omuz omuza ülkemizi hedeflerine ulaştırana kadar durmayacağız”ARABULUCULUK SİSTEMİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDI Tümünü Göster