Haberler ASKON HEYETİ ANKARA’DA BAKAN TÜFENKCİ’Yİ ZİYARET ETTİ

ASKON HEYETİ ANKARA’DA BAKAN TÜFENKCİ’Yİ ZİYARET ETTİ

TBMM Başkanı Sayın İsmail Kahraman’ı ziyaretlerinin ardından Ankara temaslarına devam eden ASKON Heyeti, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’yi ziyaret etti.
 
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nda gerçekleştirilen ziyarette ASKON Heyetinde Genel Başkanımız Hasan Ali Cesur, Genel Başkan Yardımcımız Atilla Yılmaz, Üye İlişkileri Komisyon Başkanımız Yılmaz Başyiğit yeraldı.
 
Ankara’da yoğun bir gündem ortamında gerçekleştirilen ziyarette yeni dönemde ASKON’un yol haritasından bahsedilirken, Bakan Tüfenkci’de hayırlı olsun temennilerinde bulunarak Sayın Başkanımız ve yönetimine başarılı bir dönem geçirilmesi dileklerinde bulundu. 
 
 
HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ SULUOVA BELEDİYE BAŞKANI ÜÇOK’U AĞIRLADICESUR: KUDÜSLÜ MÜSLÜMANLAR İÇİN ACİL 10 BİN KONUT GEREKİYORASKON HEYETİ İBB BAŞKANI UYSAL’I ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANI AYDIN’I AĞIRLADIASKON’DAN FİLİSTİN ÇIKARMASIASKON BAŞKANI CESUR: "28 ŞUBAT’TA BU MİLLET SOYULMUŞTUR"BAŞKAN CESUR, TÜMSİAD BAŞKANI DOĞAN’I AĞIRLADIASKON, ÜYE BULUŞMALARI DEVAM EDİYORBAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİASKON YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME KOMİSYON’U, ASELSAN MACUNKÖY TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİTümünü Göster