Haberler ASKON, DÜNYA TEKNOLOJİ, İNOVASYON VE GİRİŞİMCİLİK KONFERANSI’NDA

ASKON, DÜNYA TEKNOLOJİ, İNOVASYON VE GİRİŞİMCİLİK KONFERANSI’NDA

ASKON olarak destekleyicileri arasında bulunduğumuz, bu yıl ikincisi düzenlenen “2. Dünya Teknoloji, İnovasyon ve Girişimcilik Konferansı” 12-14 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlendi.

Ana teması, "Entelektüel Ekonomi ve Yenilikçi Girişimcilik için Reformlar" olarak belirlenen konferansın açılış konuşmasını Başbakan Yardımcısı Sayın Numan Kurtulmuş gerçekleştirdi.

Disiplinler arası olarak planlanan konferansta, mühendislik bilimleri ve teknolojileri, sosyal ve davranış bilimleri ve endüstriyel tasarım ve sanat alanlarındaki teknoloji, inovasyon ve girişimcilik açısında önem arz eden bilimsel gelişmeleri, iş dünyası ve toplumun ihtiyaçları birlikte ele alınarak tartışıldı.

ASKON standının da yer aldığı konferansta yerli ve yabancı çok sayıda temsilci ve iş insanları standı ziyaret etti.

Başbakan Yardımcısı Sayın Numan Kurtulmuş tarafından konferansa desteklerinden dolayı ASKON Yönetim Kurulu Üyesi ve OmaFil A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Orhan AYDIN’a plaket takdim edildi.

HaberlerASKON 10. DÖNEM ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİGENEL BAŞKANIMIZ İHKİB BAŞKANI TANRIVERDİ’Yİ AĞIRLADIİZMİR ŞUBEMİZDEN ASKON’A ZİYARETKOSGEB’TEN TEKNOLOJİK VE STRATEJİK ÜRÜNLERE BÜYÜK DESTEKGENEL BAŞKANIMIZ KABULLERE DEVAM EDİYORASKON’DAN TİM BAŞKANI BÜYÜKEKŞİ’YE ZİYARETASKON’DAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YELKENCİ’YE ZİYARET ASKON HEYETİNDEN, İL VERGİ DAİRESİ’NE ZİYARET GENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR TATSO’YU AĞIRLADIANADOLU GENÇLİK DERNEĞİ’NDEN ASKON’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİTümünü Göster