Haberler ASKON, DÜNYA TEKNOLOJİ, İNOVASYON VE GİRİŞİMCİLİK KONFERANSI’NDA

ASKON, DÜNYA TEKNOLOJİ, İNOVASYON VE GİRİŞİMCİLİK KONFERANSI’NDA

ASKON olarak destekleyicileri arasında bulunduğumuz, bu yıl ikincisi düzenlenen “2. Dünya Teknoloji, İnovasyon ve Girişimcilik Konferansı” 12-14 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlendi.

Ana teması, "Entelektüel Ekonomi ve Yenilikçi Girişimcilik için Reformlar" olarak belirlenen konferansın açılış konuşmasını Başbakan Yardımcısı Sayın Numan Kurtulmuş gerçekleştirdi.

Disiplinler arası olarak planlanan konferansta, mühendislik bilimleri ve teknolojileri, sosyal ve davranış bilimleri ve endüstriyel tasarım ve sanat alanlarındaki teknoloji, inovasyon ve girişimcilik açısında önem arz eden bilimsel gelişmeleri, iş dünyası ve toplumun ihtiyaçları birlikte ele alınarak tartışıldı.

ASKON standının da yer aldığı konferansta yerli ve yabancı çok sayıda temsilci ve iş insanları standı ziyaret etti.

Başbakan Yardımcısı Sayın Numan Kurtulmuş tarafından konferansa desteklerinden dolayı ASKON Yönetim Kurulu Üyesi ve OmaFil A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Orhan AYDIN’a plaket takdim edildi.

HaberlerCUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BEŞTEPE'DE STK TEMSİLCİLERİ İLE İFTAR YAPTIGENEL BAŞKAN MUSTAFA KOCA, DEİK İFTARINA KATILDIASKON 15. BAŞKANLAR KURULU İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİBAŞBAKAN YILDIRIM, DOLMABAHÇE BAŞBAKANLIK OFİSİ'NDE ASKON HEYETİNİ AĞIRLADIBAŞAKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SAYIN MEVLÜT UYSAL'A NEZAKET ZİYARETİKKTC KÜLTÜR VE İNANÇ TURİZMİ ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİASKON, DÜNYA TEKNOLOJİ, İNOVASYON VE GİRİŞİMCİLİK KONFERANSI’NDAAMERICAN FINANCE HOUSE LARIBA BAŞKANI ASKON’U ZİYARET ETTİ“TÜRKİYE-ENDONEZYA EKONOMİK İLİŞKİLERİ”E-TİCARET KATEGORİ SORUMLUSU MESLEĞİNİN ULUSAL YETERLİLİĞİ GÖRÜŞE SUNULDUTümünü Göster