Haberler ASKON, DÜNYA TEKNOLOJİ, İNOVASYON VE GİRİŞİMCİLİK KONFERANSI’NDA

ASKON, DÜNYA TEKNOLOJİ, İNOVASYON VE GİRİŞİMCİLİK KONFERANSI’NDA

ASKON olarak destekleyicileri arasında bulunduğumuz, bu yıl ikincisi düzenlenen “2. Dünya Teknoloji, İnovasyon ve Girişimcilik Konferansı” 12-14 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlendi.

Ana teması, "Entelektüel Ekonomi ve Yenilikçi Girişimcilik için Reformlar" olarak belirlenen konferansın açılış konuşmasını Başbakan Yardımcısı Sayın Numan Kurtulmuş gerçekleştirdi.

Disiplinler arası olarak planlanan konferansta, mühendislik bilimleri ve teknolojileri, sosyal ve davranış bilimleri ve endüstriyel tasarım ve sanat alanlarındaki teknoloji, inovasyon ve girişimcilik açısında önem arz eden bilimsel gelişmeleri, iş dünyası ve toplumun ihtiyaçları birlikte ele alınarak tartışıldı.

ASKON standının da yer aldığı konferansta yerli ve yabancı çok sayıda temsilci ve iş insanları standı ziyaret etti.

Başbakan Yardımcısı Sayın Numan Kurtulmuş tarafından konferansa desteklerinden dolayı ASKON Yönetim Kurulu Üyesi ve OmaFil A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Orhan AYDIN’a plaket takdim edildi.

HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ SULUOVA BELEDİYE BAŞKANI ÜÇOK’U AĞIRLADICESUR: KUDÜSLÜ MÜSLÜMANLAR İÇİN ACİL 10 BİN KONUT GEREKİYORASKON HEYETİ İBB BAŞKANI UYSAL’I ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANI AYDIN’I AĞIRLADIASKON’DAN FİLİSTİN ÇIKARMASIASKON BAŞKANI CESUR: "28 ŞUBAT’TA BU MİLLET SOYULMUŞTUR"BAŞKAN CESUR, TÜMSİAD BAŞKANI DOĞAN’I AĞIRLADIASKON, ÜYE BULUŞMALARI DEVAM EDİYORBAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİASKON YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME KOMİSYON’U, ASELSAN MACUNKÖY TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİTümünü Göster