Haberler ASKON, DÜNYA TEKNOLOJİ, İNOVASYON VE GİRİŞİMCİLİK KONFERANSI’NDA

ASKON, DÜNYA TEKNOLOJİ, İNOVASYON VE GİRİŞİMCİLİK KONFERANSI’NDA

ASKON olarak destekleyicileri arasında bulunduğumuz, bu yıl ikincisi düzenlenen “2. Dünya Teknoloji, İnovasyon ve Girişimcilik Konferansı” 12-14 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlendi.

Ana teması, "Entelektüel Ekonomi ve Yenilikçi Girişimcilik için Reformlar" olarak belirlenen konferansın açılış konuşmasını Başbakan Yardımcısı Sayın Numan Kurtulmuş gerçekleştirdi.

Disiplinler arası olarak planlanan konferansta, mühendislik bilimleri ve teknolojileri, sosyal ve davranış bilimleri ve endüstriyel tasarım ve sanat alanlarındaki teknoloji, inovasyon ve girişimcilik açısında önem arz eden bilimsel gelişmeleri, iş dünyası ve toplumun ihtiyaçları birlikte ele alınarak tartışıldı.

ASKON standının da yer aldığı konferansta yerli ve yabancı çok sayıda temsilci ve iş insanları standı ziyaret etti.

Başbakan Yardımcısı Sayın Numan Kurtulmuş tarafından konferansa desteklerinden dolayı ASKON Yönetim Kurulu Üyesi ve OmaFil A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Orhan AYDIN’a plaket takdim edildi.

HaberlerASKON HEYETİ MALİYE BAKANIMIZ SAYIN AĞBAL İLE GÖRÜŞTÜASKON HEYETİ T.C EKONOMİ BAKANIMIZ SAYIN ZEYBEKCİ İLE GÖRÜŞTÜASKON HEYETİ T.C EKONOMİ BAKANIMIZ SAYIN ZEYBEKCİ İLE GÖRÜŞTÜASKON HEYETİ ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANIMIZ SAYIN EROĞLU İLE GÖRÜŞTÜGENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR, TOPLUMSAL FARKINDALIK SEFERBERLİĞİ AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI''Türkiye Değerli Bir İş insanını Kaybetmiştir’’ÜYE TANIŞMA VE İSTİŞARE TOPLANTISI GENEL MERKEZ’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİASKON HEYETİ, KAZAKİSTAN’DA KÜRESEL YATIRIM TOPLANTISINA KATILDIHEYETİMİZ KALKINMA BAKANIMIZ SAYIN ELVAN İLE GÖRÜŞTÜ ASKON HEYETİ AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ SAYIN ELİTAŞ İLE GÖRÜŞTÜTümünü Göster