Haberler ASKON 15. BAŞKANLAR KURULU İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

ASKON 15. BAŞKANLAR KURULU İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

ASKON 15. Başkanlar Kurulu İstişare Toplantısı ASKON Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerinin ve Şube Başkanlarının katılımıyla Hyatt Regency Hotel’de gerçekleşti.

İstişare Toplantısı ASKON Genel Sekreteri Orhan AYDIN Bey’in açılış konuşması ile başladı. AYDIN konuşmasında, ASKON 10. Olağan Genel Kurul çalışmalarına başlandığını, sonuçların tüm ASKON camiası ve iş dünyası açısından hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Sonrasında Divan Kurulu takdim edilerek sırasıyla Teşkilatlanma Başkanı Sayın Muhammet Ali ÖZ, ASKON Genel Başkanı Sayın Mustafa KOCA ve Yeni Dönem Genel Başkan Adayı Sayın Hasan Ali CESUR yer aldı.

Teşkilatlanma Başkanı Sayın Muhammet Ali ÖZ’ün yeni dönemde teşkilatlar arasındaki birlikteliğin daha kuvvetli olacağını ve bu yönde çalışmalar yaparak ciddi yol alacaklarını belirtti. Sonrasında ASKON Başkanı Sayın Mustafa Koca 10. Olağan Genel Kurulu’nda yeniden aday olmayacağını ve Genel Kurul’da adaylarının Sayın Hasan Ali CESUR olduğunu dile getirdi.

10. Dönem Genel Başkan Adayı Sayın Hasan Ali CESUR ise geçmişte ve bugün ASKON çatısı altında çalışmaktan onur duyduğunu, birlik ve beraberlik içerisinde genel kurula gideceklerini ve yeni dönemin tüm ASKON camiası için hayırlı olmasını diledi.

Genel olarak, genel kurul sürecinde yapılan çalışmalar ile teşkilatlar arasında birlik ve beraberliğin ele alındığı ASKON 15. Başkanlar Kurulu İstişare Toplantısı Şube Başkanlarına verilen iftar yemeği ile son buldu.

HaberlerKUDÜS KIRMIZI ÇİZGİMİZDİRŞEHİR HASTANELERİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDIASKON ORDU ŞUBESİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİÜYEMİZ SARIKOÇ HOLDİNG’İN MERKEZ BİNASI AÇILIŞI YAPILDIASKON’DA ÜYE TANIŞMA TOPLANTILARI DEVAM EDİYORAVRUPANIN EN BÜYÜK E-İHRACAT KONFERANSI GERÇEKLEŞTİASKON, 23 NİSAN’DA BAŞKANLIK KOLTUĞUNU ÇOCUKLARA DEVRETTİSGK VE İSTİHDAM TEŞVİKLERİ ASKON’DA ELE ALINDI“Elini taşın altına koyan iş dünyamızın temsilcileriyle omuz omuza ülkemizi hedeflerine ulaştırana kadar durmayacağız”ARABULUCULUK SİSTEMİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDI Tümünü Göster