Haberler ASKON 15. BAŞKANLAR KURULU İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

ASKON 15. BAŞKANLAR KURULU İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

ASKON 15. Başkanlar Kurulu İstişare Toplantısı ASKON Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerinin ve Şube Başkanlarının katılımıyla Hyatt Regency Hotel’de gerçekleşti.

İstişare Toplantısı ASKON Genel Sekreteri Orhan AYDIN Bey’in açılış konuşması ile başladı. AYDIN konuşmasında, ASKON 10. Olağan Genel Kurul çalışmalarına başlandığını, sonuçların tüm ASKON camiası ve iş dünyası açısından hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Sonrasında Divan Kurulu takdim edilerek sırasıyla Teşkilatlanma Başkanı Sayın Muhammet Ali ÖZ, ASKON Genel Başkanı Sayın Mustafa KOCA ve Yeni Dönem Genel Başkan Adayı Sayın Hasan Ali CESUR yer aldı.

Teşkilatlanma Başkanı Sayın Muhammet Ali ÖZ’ün yeni dönemde teşkilatlar arasındaki birlikteliğin daha kuvvetli olacağını ve bu yönde çalışmalar yaparak ciddi yol alacaklarını belirtti. Sonrasında ASKON Başkanı Sayın Mustafa Koca 10. Olağan Genel Kurulu’nda yeniden aday olmayacağını ve Genel Kurul’da adaylarının Sayın Hasan Ali CESUR olduğunu dile getirdi.

10. Dönem Genel Başkan Adayı Sayın Hasan Ali CESUR ise geçmişte ve bugün ASKON çatısı altında çalışmaktan onur duyduğunu, birlik ve beraberlik içerisinde genel kurula gideceklerini ve yeni dönemin tüm ASKON camiası için hayırlı olmasını diledi.

Genel olarak, genel kurul sürecinde yapılan çalışmalar ile teşkilatlar arasında birlik ve beraberliğin ele alındığı ASKON 15. Başkanlar Kurulu İstişare Toplantısı Şube Başkanlarına verilen iftar yemeği ile son buldu.

HaberlerASKON HEYETİ MALİYE BAKANIMIZ SAYIN AĞBAL İLE GÖRÜŞTÜASKON HEYETİ T.C EKONOMİ BAKANIMIZ SAYIN ZEYBEKCİ İLE GÖRÜŞTÜASKON HEYETİ T.C EKONOMİ BAKANIMIZ SAYIN ZEYBEKCİ İLE GÖRÜŞTÜASKON HEYETİ ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANIMIZ SAYIN EROĞLU İLE GÖRÜŞTÜGENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR, TOPLUMSAL FARKINDALIK SEFERBERLİĞİ AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI''Türkiye Değerli Bir İş insanını Kaybetmiştir’’ÜYE TANIŞMA VE İSTİŞARE TOPLANTISI GENEL MERKEZ’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİASKON HEYETİ, KAZAKİSTAN’DA KÜRESEL YATIRIM TOPLANTISINA KATILDIHEYETİMİZ KALKINMA BAKANIMIZ SAYIN ELVAN İLE GÖRÜŞTÜ ASKON HEYETİ AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ SAYIN ELİTAŞ İLE GÖRÜŞTÜTümünü Göster