Haberler AMASYA VALİSİ DR. OSMAN VAROL’A NEZAKET ZİYARETİ

AMASYA VALİSİ DR. OSMAN VAROL’A NEZAKET ZİYARETİ


ASKON Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, Amasya Valisi Dr. Osman Varol’a makamında nezaket ziyaretinde bulundu. Amasya Valisi Dr. Osman VAROL, Genel Başkan Hasan Ali Cesur'un yeni göreve seçilmesinden büyük bir memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

ASKON Genel Başkanı Hasan Ali Cesur ziyarette, ASKON’da yapılan çalışmalar ile ilgili bilgilendirme yaparak çalışmalarla alakalı Amasya Valisi Dr. Osman Varol ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

Ziyareti münasebetiyle teşekkürlerini ileten Dr. Osman Varol, ASKON’un yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini ve bu çerçevede takip edilen konuların iş dünyası için çok önemli güncel meseleler olduğunu, bu anlamda da sonuç odaklı çalışmalarından dolayı Genel Başkanı Hasan Ali Cesur’a teşekkür etti.

Amasya Valisi Dr. Osman Varol; “Öncelikle Genel kurulda Genel Başkanlığa seçilmeniz münasebetiyle tebrik eder, görevinizde başarılar dilerim. Sivil Toplumlar demokrasinin vazgeçilmez unsurlarıdır. Amasya Valiliği olarak, sivil toplum teşkilatları ve derneklerle birlikte Amasya’ya daha iyi hizmet etmenin gayreti içerisindeyiz.” dedi.

Ziyaret sonrasında Genel Başkan Hasan Ali Cesur, Amasya Valisi Dr. Osman VAROL’a plaket takdim ettiler.

HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR, TOPLUMSAL FARKINDALIK SEFERBERLİĞİ AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI''Türkiye Değerli Bir İş insanını Kaybetmiştir’’ÜYE TANIŞMA VE İSTİŞARE TOPLANTISI GENEL MERKEZ’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİASKON HEYETİ, KAZAKİSTAN’DA KÜRESEL YATIRIM TOPLANTISINA KATILDIHEYETİMİZ KALKINMA BAKANIMIZ SAYIN ELVAN İLE GÖRÜŞTÜ ASKON HEYETİ AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ SAYIN ELİTAŞ İLE GÖRÜŞTÜASKON HEYETİ GENÇLİK VE SPOR BAKANIMIZ SAYIN BAK İLE GÖRÜŞTÜABD’NİN KUDÜS KARARINI ŞİDDETLE KINIYORUZASKON HEYETİ ANKARA’DA BAKAN TÜFENKCİ’Yİ ZİYARET ETTİASKON HEYETİ TBMM BAŞKANI KAHRAMAN’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİTümünü Göster