Haberler AMASYA VALİSİ DR. OSMAN VAROL’A NEZAKET ZİYARETİ

AMASYA VALİSİ DR. OSMAN VAROL’A NEZAKET ZİYARETİ


ASKON Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, Amasya Valisi Dr. Osman Varol’a makamında nezaket ziyaretinde bulundu. Amasya Valisi Dr. Osman VAROL, Genel Başkan Hasan Ali Cesur'un yeni göreve seçilmesinden büyük bir memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

ASKON Genel Başkanı Hasan Ali Cesur ziyarette, ASKON’da yapılan çalışmalar ile ilgili bilgilendirme yaparak çalışmalarla alakalı Amasya Valisi Dr. Osman Varol ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

Ziyareti münasebetiyle teşekkürlerini ileten Dr. Osman Varol, ASKON’un yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini ve bu çerçevede takip edilen konuların iş dünyası için çok önemli güncel meseleler olduğunu, bu anlamda da sonuç odaklı çalışmalarından dolayı Genel Başkanı Hasan Ali Cesur’a teşekkür etti.

Amasya Valisi Dr. Osman Varol; “Öncelikle Genel kurulda Genel Başkanlığa seçilmeniz münasebetiyle tebrik eder, görevinizde başarılar dilerim. Sivil Toplumlar demokrasinin vazgeçilmez unsurlarıdır. Amasya Valiliği olarak, sivil toplum teşkilatları ve derneklerle birlikte Amasya’ya daha iyi hizmet etmenin gayreti içerisindeyiz.” dedi.

Ziyaret sonrasında Genel Başkan Hasan Ali Cesur, Amasya Valisi Dr. Osman VAROL’a plaket takdim ettiler.

HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ SULUOVA BELEDİYE BAŞKANI ÜÇOK’U AĞIRLADICESUR: KUDÜSLÜ MÜSLÜMANLAR İÇİN ACİL 10 BİN KONUT GEREKİYORASKON HEYETİ İBB BAŞKANI UYSAL’I ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANI AYDIN’I AĞIRLADIASKON’DAN FİLİSTİN ÇIKARMASIASKON BAŞKANI CESUR: "28 ŞUBAT’TA BU MİLLET SOYULMUŞTUR"BAŞKAN CESUR, TÜMSİAD BAŞKANI DOĞAN’I AĞIRLADIASKON, ÜYE BULUŞMALARI DEVAM EDİYORBAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİASKON YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME KOMİSYON’U, ASELSAN MACUNKÖY TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİTümünü Göster