Haberler AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HARUN KARACAN ASKON’U ZİYARET ETTİ

 

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HARUN KARACAN ASKON’U ZİYARET ETTİ

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Mustafa KOCA, AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı’ndan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Harun KARACAN ve beraberindeki ekibi kabul etti.

Genel Başkanımız Mustafa KOCA, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun KARACAN’ın yeni göreve getirilmesinden ve ASKON’da ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın himayelerinde yürütülen istihdam  kampanyasında aldığı rol ve sorumluluk için de ASKON'a teşekkür eden KARACAN, asil duruşlar sergileyen ASKON camiasının her zaman demokrasiden, milletten ve devletten yana  olduğunu vurguladı.

AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Harun KARACAN; siyasetin temel görevlerinden birisi sivil toplum kuruluşlarına destek vermekten geçmek olduğunu ve ilk önceliklerinin ülke geleceği olduğunu belirterek, “Eğer ülkenin geleceğinde işçi, işveren ve siyasetçi birlikte yol yürümüyorsa ülkenin geleceğinde endişe duymak gerekiyor” dedi.

Genel Başkanımız Mustafa KOCA, Harun KARACAN’a ASKON plaketi takdim etti.

HaberlerKUDÜS KIRMIZI ÇİZGİMİZDİRŞEHİR HASTANELERİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDIASKON ORDU ŞUBESİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİÜYEMİZ SARIKOÇ HOLDİNG’İN MERKEZ BİNASI AÇILIŞI YAPILDIASKON’DA ÜYE TANIŞMA TOPLANTILARI DEVAM EDİYORAVRUPANIN EN BÜYÜK E-İHRACAT KONFERANSI GERÇEKLEŞTİASKON, 23 NİSAN’DA BAŞKANLIK KOLTUĞUNU ÇOCUKLARA DEVRETTİSGK VE İSTİHDAM TEŞVİKLERİ ASKON’DA ELE ALINDI“Elini taşın altına koyan iş dünyamızın temsilcileriyle omuz omuza ülkemizi hedeflerine ulaştırana kadar durmayacağız”ARABULUCULUK SİSTEMİ ASKON’DA MASAYA YATIRILDI Tümünü Göster