Haberler AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HARUN KARACAN ASKON’U ZİYARET ETTİ

 

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HARUN KARACAN ASKON’U ZİYARET ETTİ

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Mustafa KOCA, AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı’ndan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Harun KARACAN ve beraberindeki ekibi kabul etti.

Genel Başkanımız Mustafa KOCA, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun KARACAN’ın yeni göreve getirilmesinden ve ASKON’da ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın himayelerinde yürütülen istihdam  kampanyasında aldığı rol ve sorumluluk için de ASKON'a teşekkür eden KARACAN, asil duruşlar sergileyen ASKON camiasının her zaman demokrasiden, milletten ve devletten yana  olduğunu vurguladı.

AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Harun KARACAN; siyasetin temel görevlerinden birisi sivil toplum kuruluşlarına destek vermekten geçmek olduğunu ve ilk önceliklerinin ülke geleceği olduğunu belirterek, “Eğer ülkenin geleceğinde işçi, işveren ve siyasetçi birlikte yol yürümüyorsa ülkenin geleceğinde endişe duymak gerekiyor” dedi.

Genel Başkanımız Mustafa KOCA, Harun KARACAN’a ASKON plaketi takdim etti.

HaberlerASKON, PAKİSTAN-TÜRKİYE İŞ FIRSATLARI KONFERANSI'NDA ONUR KONUĞUPAKİSTAN BAŞKONSOLOSU’NUN ASKON ZİYARETİAK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HARUN KARACAN ASKON’U ZİYARET ETTİASKON’DAN ANADOLU ÇIKARMASIASKON 16. BAŞKANLAR KURULU VE SEKTÖRLER KURULU İSTİŞARE TOPLANTILARI GERÇEKLEŞTİ.CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BEŞTEPE'DE STK TEMSİLCİLERİ İLE İFTAR YAPTIGENEL BAŞKAN MUSTAFA KOCA, DEİK İFTARINA KATILDIASKON 15. BAŞKANLAR KURULU İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİBAŞBAKAN YILDIRIM, DOLMABAHÇE BAŞBAKANLIK OFİSİ'NDE ASKON HEYETİNİ AĞIRLADIBAŞAKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SAYIN MEVLÜT UYSAL'A NEZAKET ZİYARETİTümünü Göster