Haberler AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HARUN KARACAN ASKON’U ZİYARET ETTİ

 

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HARUN KARACAN ASKON’U ZİYARET ETTİ

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Mustafa KOCA, AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı’ndan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Harun KARACAN ve beraberindeki ekibi kabul etti.

Genel Başkanımız Mustafa KOCA, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun KARACAN’ın yeni göreve getirilmesinden ve ASKON’da ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın himayelerinde yürütülen istihdam  kampanyasında aldığı rol ve sorumluluk için de ASKON'a teşekkür eden KARACAN, asil duruşlar sergileyen ASKON camiasının her zaman demokrasiden, milletten ve devletten yana  olduğunu vurguladı.

AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Harun KARACAN; siyasetin temel görevlerinden birisi sivil toplum kuruluşlarına destek vermekten geçmek olduğunu ve ilk önceliklerinin ülke geleceği olduğunu belirterek, “Eğer ülkenin geleceğinde işçi, işveren ve siyasetçi birlikte yol yürümüyorsa ülkenin geleceğinde endişe duymak gerekiyor” dedi.

Genel Başkanımız Mustafa KOCA, Harun KARACAN’a ASKON plaketi takdim etti.

HaberlerGENEL BAŞKANIMIZ SULUOVA BELEDİYE BAŞKANI ÜÇOK’U AĞIRLADICESUR: KUDÜSLÜ MÜSLÜMANLAR İÇİN ACİL 10 BİN KONUT GEREKİYORASKON HEYETİ İBB BAŞKANI UYSAL’I ZİYARET ETTİBAŞKAN CESUR EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANI AYDIN’I AĞIRLADIASKON’DAN FİLİSTİN ÇIKARMASIASKON BAŞKANI CESUR: "28 ŞUBAT’TA BU MİLLET SOYULMUŞTUR"BAŞKAN CESUR, TÜMSİAD BAŞKANI DOĞAN’I AĞIRLADIASKON, ÜYE BULUŞMALARI DEVAM EDİYORBAŞKANIMIZ DARÜLACEZE MÜESSESİ’Nİ ZİYARET ETTİASKON YENİ YATIRIMLAR VE İŞ GELİŞTİRME KOMİSYON’U, ASELSAN MACUNKÖY TESİSLERİNİ YERİNDE İNCELEDİTümünü Göster