Haberler AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HARUN KARACAN ASKON’U ZİYARET ETTİ

 

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HARUN KARACAN ASKON’U ZİYARET ETTİ

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Mustafa KOCA, AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı’ndan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Harun KARACAN ve beraberindeki ekibi kabul etti.

Genel Başkanımız Mustafa KOCA, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun KARACAN’ın yeni göreve getirilmesinden ve ASKON’da ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın himayelerinde yürütülen istihdam  kampanyasında aldığı rol ve sorumluluk için de ASKON'a teşekkür eden KARACAN, asil duruşlar sergileyen ASKON camiasının her zaman demokrasiden, milletten ve devletten yana  olduğunu vurguladı.

AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Harun KARACAN; siyasetin temel görevlerinden birisi sivil toplum kuruluşlarına destek vermekten geçmek olduğunu ve ilk önceliklerinin ülke geleceği olduğunu belirterek, “Eğer ülkenin geleceğinde işçi, işveren ve siyasetçi birlikte yol yürümüyorsa ülkenin geleceğinde endişe duymak gerekiyor” dedi.

Genel Başkanımız Mustafa KOCA, Harun KARACAN’a ASKON plaketi takdim etti.

HaberlerASKON 10. DÖNEM ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİGENEL BAŞKANIMIZ İHKİB BAŞKANI TANRIVERDİ’Yİ AĞIRLADIİZMİR ŞUBEMİZDEN ASKON’A ZİYARETKOSGEB’TEN TEKNOLOJİK VE STRATEJİK ÜRÜNLERE BÜYÜK DESTEKGENEL BAŞKANIMIZ KABULLERE DEVAM EDİYORASKON’DAN TİM BAŞKANI BÜYÜKEKŞİ’YE ZİYARETASKON’DAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YELKENCİ’YE ZİYARET ASKON HEYETİNDEN, İL VERGİ DAİRESİ’NE ZİYARET GENEL BAŞKANIMIZ HASAN ALİ CESUR TATSO’YU AĞIRLADIANADOLU GENÇLİK DERNEĞİ’NDEN ASKON’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİTümünü Göster