• HAKKANİYET HATTI

  • HAKLI ZENGİNLİK

  • MAARUFUN EGEMENLİĞİ

  • DOĞRU ADIMLAR

  • DERİN ÖZGÜRLÜK

  • YARIN İNŞASI

  • TÜRKİYE’NİN YENİ GÜCÜ

ARTELLA’DAN YANGINA DAYANIKLI KAPILAR
28.03.2012 - Çarşamba

İç mekan ahşap kapı, mutfak ve banyo sektöründe Türkiyenin lider üretici firmalarından olan Artella Ahşap Kapı Sistemlerinin İstanbul Kozyatağı ByOtelde gerçekleştirdiği organizasyonda bayilere yangına dayanıklı kapılar ve yeni modellerle ilgili geniş bilgi verildi. İngiltere- Chiltern sertifikalı ve 60 dakika yangına dayanıklı ahşap iç mekan kapıları büyük beğeni topladı. Yangına dayanıklı çift kanat iç mekan ahşap kapılarını ister camlı ister camsız şekilde sunan Artella, 7 yurt dışı, 15 yurt içi bayi sayısını yıl sonuna kadar 30'un üzerine çıkarmayı planlıyor.

Bayilerini iş ortağı olarak gördüklerini belirten Aslandağ Ahşap Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Aslandağ şunları söyledi: 1988 yılında Aslandağ Ahşap olarak çıkılan yolda edindiğimiz tecrübeler sonucu oluşan Artella markası, 5 bin metrekare üretim tesisinde 120'den fazla çalışan ile faaliyet gösteriyor. Firmamız sürekli gerçekleştirdiği Ar-Ge, Ür-Ge ve inovasyon çalışmaları ile kaliteyi 3 kıtaya yayarken iş ortakları ile büyümeyi tercih ediyor. Bu planlı büyüme sırasında bizlere iletilen talep ve öneriler çalışmalarımıza yön verecektir. Kaliteli yapıların, mimarlık ofislerinin ve dekorasyon tutkunlarının vazgeçilmez adresi olmak için Artella sürekli geliştirdiği ürün yelpazesi ve aksesuar detaylarıyla kalitesinden ödün vermeden estetiği bütünleyici bir misyon üstleniyor.

Fiyat değil kalite rekabeti konseptinden yola çıkılarak gerçekleştirilen toplantıda yeni ürünler ve 2012 hedefleri yanı sıra Artellaya özgü Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) projesi hakkında da geniş bilgi verildi. Toplantı sonunda Artella bayilerine teşekkür plaketleri ve çeşitli hediyeler takdim edildi.

 


«Geri